Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sizce hangi motosiklet?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar
    Lifan xplore 200 mü?
    Ramzey qm 200 gy mi tavsiye edersiniz.

Hangisi daha sorunsuzdur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Pulsar 200NS

Motosikleti
    XT660Z Tenere 2014 ve XRV750 Africa Twin 1998
    Az daha köy ybr al

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Emre bey kardeşim, bunlar aynı motorun farklı etiketlerle satılan versiyonları değil miydi?

Tabi yine de Lifan tercih sebebidir.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Chooper tarzı motor isityorsan v twin 250 cc makinelere bakmanı tavsiye ederim

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Ramzey mi Lifan mı diye sorarsan Lifan tabikide. Adam kros atıyor yazdığınız motorlara bakın.

Motosikleti
    MT-07
    Tamamen markalara güvensizlikten. Mondial’in Endurosunu atsa mondial derdik

Arkadaşlar tracer 700 üm var. 2. Motosiklet olarak asfalt harici yerlerde kullanmak için sordum. Chopper ya da başka tarz düşünmüyorum teşekkür ederim. Sadece olabildiğince makul fiyata en az arıza çıkarma olasılığı olan bir kros bakıyorum.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Lifan benim bildiğim kadarıyla en kaliteli Çin markalarından.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tracer 700 üm var. 2. Motosiklet olarak asfalt harici yerlerde kullanmak için sordum. Chopper ya da başka tarz düşünmüyorum teşekkür ederim. Sadece olabildiğince makul fiyata en az arıza çıkarma olasılığı olan bir kros bakıyorum.
    Şu anda avatarımın altındaki tüm motosikletlerin sahibiyim ve aktif kullanıyorum. Ben de sizin gibi uygun fiyata fazla sorun çıkartmayacak bir motosiklet bakarken kendimi bu ve bu arasında bakınırken buluyorum. Her seferinde aynı şey oluyor. Karar veremeden satılacaklar diye çekinmiyor değilim.

Bunlar hep MrMud' ın başının altından çıkıyor Hep senin yüzünden
    efendy06 ve mombohunter bunu beğendiler.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anda avatarımın altındaki tüm motosikletlerin sahibiyim ve aktif kullanıyorum. Ben de sizin gibi uygun fiyata fazla sorun çıkartmayacak bir motosiklet bakarken kendimi bu ve bu arasında bakınırken buluyorum. Her seferinde aynı şey oluyor. Karar veremeden satılacaklar diye çekinmiyor değilim.

Lifan crf'nin yanında bisiklet gibi kalıyor hocam belki yanyana görme fırsatın olmadı diye söylüyorum
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan crf'nin yanında bisiklet gibi kalıyor hocam belki yanyana görme fırsatın olmadı diye söylüyorum
    Lifan ı canlı görmedim ama bi wr125r gibi vardır heralde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Hocam iki motosiklet arasında kalacak bir durum yok. Tabiki crf alınır. Benim ikilemde kaldığım motosikletler birbirine birazdaha denk ☺️
    Asıl motosikletim tracer7 olduğu için ben vasat bir şeyler bakıyorum. Çok iyi olmasına gerek yok. Arıza çıkarmasın yeterli.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Lifan tercih sebebidir dedim ama açıklama şansım olmamıştı.
    Lifan Çinli, ancak içlerinde en kaliteli markalardan biri. Ramzey hiçbir zaman tutulmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

İkisinin arasında nasıl kalınır hocam? Birinin ikinci eli diğerinin sıfırının iki katı fiyatlıyken

Arada kalma, para varsa CRF, sıkıntıya girmeye gerek yok, para kalmadı diyorsan Lifan

Bu arada ilandaki CRF'ye baktım da, uzun yolda kullanılmış diyor. Hatta söylediği şey sadece uzun yol için alındı gibi bir anlama çıkıyor. Uzun yol için niye CRF alınır ki
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    2. el CRF L alın kafanız rahat olsun... 12.000 liraya falan bulursunuz.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chooper tarzı motor isityorsan v twin 250 cc makinelere bakmanı tavsiye ederim
    Abi chopper'a nereden geldik ya
    Chopper bine bine gözlerimiz chopper arar olmuş
    20

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanyana gördüm elbette ancak karşılaştırmadaki kararsızlığımın nedeni farklı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam iki motosiklet arasında kalacak bir durum yok. Tabiki crf alınır. Benim ikilemde kaldığım motosikletler birbirine birazdaha denk ☺️

Asıl motosikletim tracer7 olduğu için ben vasat bir şeyler bakıyorum. Çok iyi olmasına gerek yok. Arıza çıkarmasın yeterli.
    Aslında kalınacak durum var, sonuçta arazideki ilk gerçek tecrübem olacak. Çok yatacak kalkacak. CRF yatarsa bir nebze olsun üzülürüm, çinli yatarsa umurumda olmaz Ben de sizin gibi sık kullanmayacağım için biraz vasat birşey bakıyorum, ama CRF' nin güvenilirliği ve karşılaştırmadaki farkı onu daha cazip kılıyor. Biri yeni, diğeri ikinci el... Kararsızlık nedenleri... oyyy oyy.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisinin arasında nasıl kalınır hocam? Birinin ikinci eli diğerinin sıfırının iki katı fiyatlıyken

Arada kalma, para varsa CRF, sıkıntıya girmeye gerek yok, para kalmadı diyorsan Lifan

Bu arada ilandaki CRF'ye baktım da, uzun yolda kullanılmış diyor. Hatta söylediği şey sadece uzun yol için alındı gibi bir anlama çıkıyor. Uzun yol için niye CRF alınır ki
    Konu nakitten ziyade araziye yukarıda bahsettiğim hususlar .Uzun yol ve km konusuna aynen katılıyorum, ama biraz da zevk/imkan meselesi. Varsayalım ki doğru diyor, sorun değil. Doğru söylenmiyor ise de sorun değil, sonuçta bunları kabullenip alıcam
    ...

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200NS
    Tvs200

Hadi bakam..

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Kuba'nın Black cat var arkadaşında sorunsuz kullandı...
    Soruya cevap kesinlikle Lifan

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Şöyle bırakayım da canınız çeksin;
    [IMG][/IMG]
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Motosikleti
    cıks
    lifan xplore 200 m için şehir dışına taşınan bir arkadaşın incelemesi vardı forumda , inceleemen çok faydalı olur bunun dışında 2 si arasında yorumlara bakarak söylüyorum lifan önde

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)