Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cb125f , pcx150, nmax125 kullanicilari bi el atin hele...

Motovento
    REKLAM ALANI
    burak.findik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Herkese iyi gunler....yakin bir tarihte motosikletimi bunlardan biriyle guncellemeyi dusunuyorum..butce yaklasik 10k ..cb125 f alirsam 2018 fakat digerlerinin ortalama 2014 modeline flan param yetiyor...ozellikle yakit ve konfor basta olmak uzere kullanicilarin yorumlarini bekliyorum..yorum yapanlara simdiden tesekkurler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

yokmu bi fikri bi tavsiyesi olan yahu.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Walla nasıl bir tavsiye istiyorsun anlamadımki? Ben pulsardan bunlara geçmem. Abs olsun istiyorsan nmax. Yoksa o da yok. Daha iyi kaçan bir karakaçan varken neden değiştireyim?

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Pulsarın üzerine bunların hiçbiriside sizi mutlu etmez üzerine bikaç daha koyun güzel bir inazuma alın motor konfor neymiş görün derim

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Nmax 125 al

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    cb125f için yakıt tüketimi; şehir içi 4-5 bin devir sakin kullanımda 1,9-2,2 lt/100km arası, şehirler arası tapa gaz ve 15 kg yük ile 3,5 lt/100km. Rüzgar arkadan eserse hafif rampa aşağı 120 km son süratte silkelemeden gidiyor. Rüzgar karşıdan ve hafif yokuş yukarı 80 km'yi geçmiyor (85 kg sürücü ile). Şehir içi için çok güzel motor ama şehirler arası insan 250 cc arıyor. Bajaj 200 ns daha hızlı ve ivmeli gitmiyor ayrıca daha fazla yakıyor ve sonuçta Bajaj. İkinci el PCX yerine öneririm.

burak.findik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Cb125f 3.5 lt miiii....masallah benim pulsar o kadar yakiyordu yahu...o motora cok az yakiyor diyorlardi oysaki.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)