Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ELDİVEN ÖNERİSİ YAPARMISINIZ ? İÇERİ BUYRUN :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu geçtiğimiz günlerde güzel kaliteli bir eldiven yurt içinde bulmak zor oluyor. Eldiven demişken motosiklet eldiveni olduğunu söylememe gerek yok heralde.
    Aradığım Kırmızı beyaz renk deri ve bileklikli yazlık bir eldiven.(Knox Handroid hariç 2500tl civarı oldu çünkü fiyatı.
    Spidi STR 4 Kırmızı Beyaz var ama yurt içinde (M) benden'ini bulamadım bu yüzden arkadaşlarıma kardeşlerime size sorayım dedim.
    ...Evet arkadaşlar Kırmızı Beyaz renk deri uzun bileklikli (M) beden güzel bildiğiniz bir eldiven varmı ?
    Yardımcı Olurmusunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    tüh :D içeri girdim bakayım bişeyler var mı diye , şu eldivenlerden bi anlamadık gitti :D çürüdü elimizde halen kullanıyoruz, takip edeyim güzel birşey varsa bende alayım race tipi olsun

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Yaz için full deri tavsiye etmem gerçekten. Kendi kullandığım yazlık eldiveni tavsiye edebilirim.

"Revit Striker 2" Ben siyah kullanıyorum ama farklı renkleri mevcut sanırım.
    Göksel_Eren bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Onceden dainese full carbon kullanıyordum uzun versiyonunu sımdı yenı alma kararı aldım ve gidip spidi carbon track aldım kesinlikle kavrama olsun hafıflık olsun cok ıyı bı eldıven tavsıye ederım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    str4 coupe var bende eylül gibi almıştım çok memnunum.Revit Striker 2 modelinide kullanıyorum 2 seneyi geçti oda ne eskimesi nede yırtılması var.tabi sen deri ve uzun diye belirtmişsin şu aralar sanırım en az 1000 tl vermen gerekir diye tahmin ediyorum.dünya markalarından zaten hepsini alabilirsin hiç bir sıkıntı çıkartmaz.benim el xl markadan markaya farklı kesimler var bazıları bi tık büyük geliyor bazıları tam oturuyor spidi markası gibi.bir arkadaşım dainese bir modelini aldı çok şikayetçi.1 ay sonra değişime gitti 1 ayda anca geldi gelenden de hayır gelmedi 1000tl lik bir eldivende renk atması açılma falan oluyor enteresan

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onceden dainese full carbon kullanıyordum uzun versiyonunu sımdı yenı alma kararı aldım ve gidip spidi carbon track aldım kesinlikle kavrama olsun hafıflık olsun cok ıyı bı eldıven tavsıye ederım
    daineseden güzel mi spidi? birde 3 markanın çok replikası var
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    YZF R25
    Ben bunu kullanıyorum, muhteşem bir eldiven:

https://www.motomax.com.tr/klim-induction-eldiven

sağol reis dediğin eldiveni biliyorumda arada 900tl gibi bi fark var. O yüzden Carbo Track almayı düşünmüyorum şayet 1700-1800 çıkarta bilsem 600-700 daha çıkarır handroid alırdım ama malum işte...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Al bir nic marka..
    Sırf deri ve marka diye bu paralar verilmez. 150-250 max.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Five gloves

Motosikleti
    MT-07
    Ne alırsan al kışlık eldiven için, ceketin üstünden bağlayabileceğin birşey al. Çok soğuk giriyor. İnsanın içi ürperiyor

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Five gloves
    Dediğin eldivene baktım güzel ama bana kırmızı renk lazım yinede teşşekkürler.
    E.Yzr bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Scoyco MC17b. Kırmızı rengi mevcut. Kaza koruması tarafımca onaylı

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scoyco MC17b. Kırmızı rengi mevcut. Kaza koruması tarafımca onaylı
    Dostum teşekkür ederim öncelikle eldivene baktım ama bana full bileklikli piste çıkılabilinecek birşey lazım. Şöyle Dainese,Held,Knox,Spidi,Alpinestars gibi gibi..
    Yinede yüreğine sağlık teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Aman kardeş. STR-4 Coupe biraz üzerine düşünülmesi gereken bir eldiven. Yanlış anlamayın, bir expert olarak yazmıyorum, hatta forumda çok yeniyim. Başlık açmadan önce biraz araştırayım güncel başlıklar var mı diye derken tam da yerine denk geldim.
    Dainese 4 Stroke Evo'yu çok önermişlerdi zamanında, çok pahalı diye almamıştım. Keşke alsaymışım, şimdi bulamıyorum... Ama eldiven önemli bir konu sanıyorum. İlk eldivenlerim, motoru aldığım yerin hediye ettiği Scoyco MC-22 lerdi Aslında iyi güzel eldivenler parasına göre.. Neyse, daha sonra Alpinestars SMX-4 aldım, çok rahat ama 0 koruma sağlayacak tipte bisiklet eldivenleri. Son olarak Spidi STR-4 leri aldım ve 4 ayda (6000 km sürüş) sağ işaret parmağı bozuk para kadar açıldı (zaten iç kısmı deri değil, PU türevi polimerik bir malzeme sanırım). Spidi'ye mail attım cevap bekliyorum. Velhasılı, evladiyelik (ya da 5-6 yıl sıkıntısız kullanım için) bir eldiven istiyorsak 1000+ TL parayı gözden çıkartmamız şart öyle sanıyorum...
    Açıkçası bu son tecrübeden sonra Spidi'ye olan marka güvenim biraz sarsılmadı değil. Evet, Carbo Track'ler harika eldivenler (canlı görmedim) ama o paraya değer mi? Rev'it RSR3 diye bir model var yeni, o nasıl acaba? Held Evo Thrux öneren var mı? kafamda deli sorular...

Şimdi, tecrübeli arkadaşlar aşağıdaki alternatifleri kullanan var mı:

1- Held Evo Thrux
    2- Rev'it RSR 3
    3- Furygan Fit-R Zarco
    4- Clover RS-8 (özellikle bunu çok merak ediyorum kanguru derisiymiş içi)
    5- Held Chikara (Pro veya RR)
    6- Berik veya Orina'nın herhangi bir modeli

Önerileriniz nelerdir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)