Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şehir içi sukuterci büyüsü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Bu aralar gözüme çok çarpıyor xmax n max v max vs farketmeksizin otomatik motor kullananlar inanilmaz agresifler. Birde susturucu iptal edenleri goruyorum pancar motoru gibi gidiyolar o çok güvenlikli yarım kaskları kafalarında. Abi sizin derdiniz ne? Ses istiyorsanız alın 2-4 silindir güzel bir motor neden gidip fiddle ın gariban egzozunu delil deşik edip ses almaya çalışıyosunuz? Bide yer varken gelip dibinde hızlıca geçip sidik yarıştırmak isteyenlere çok denk geliyorum bu günlerde, noldu abi 2 gün güneş çıktı 5 aydır aman ıslanmayayım diye motora binmeyen adamlar rossiye dönüştü de sokaklarda mı antreman yapar oldular o fındık kadar lastikli motorlarıyla?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ne bicim bir konu bu? El insaf...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Boşver hocam, gezsin gençler. Kendi ağzınla söylüyorsun; 5 aydır motor sürmemiş adamlar. 2-3 hafta daha gazlasınlar, enerjilerini boşaltsınlar. Bu süre zarfında sen de onlara Tuğralı Dobloymuşlar gibi davranırsın.
    Angrypower, brnkrc, HRider ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver hocam, gezsin gençler. Kendi ağzınla söylüyorsun; 5 aydır motor sürmemiş adamlar. 2-3 hafta daha gazlasınlar, enerjilerini boşaltsınlar. Bu süre zarfında sen de onlara Tuğralı Dobloymuşlar gibi davranırsın.
    İyimsserliğin dibi
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyimsserliğin dibi
    Aslında motor sürerken bende de bir tuğralı dobloluluk olmuyor değil
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Abi iyi hoş diyorsun da adam belli ki acemi, durduğunda 2 ayağını yere koyuyor ( ayakları yere de yetişmiyo parmak ucunda) ama gelip altındaki 600 lük 800 lük motora güvenip diğer motorcularıda tehlikeye attıklarında ben deliriyorum. Aklı sıra bize gösteriş yapacak. Benim gibi artık istanbul trafiğindeki çoğu şeye alışmış zerre umursamayan birini çileden çıkarıyorlar yav. Gidip alıcam duke 690 dışını komple döktürüp 250 lik gibi kaplatıcam sonra böylelerinin agzına şamarı vura vura geçip gidecem en sonunda

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi iyi hoş diyorsun da adam belli ki acemi, durduğunda 2 ayağını yere koyuyor ( ayakları yere de yetişmiyo parmak ucunda) ama gelip altındaki 600 lük 800 lük motora güvenip diğer motorcularıda tehlikeye attıklarında ben deliriyorum. Aklı sıra bize gösteriş yapacak. Benim gibi artık istanbul trafiğindeki çoğu şeye alışmış zerre umursamayan birini çileden çıkarıyorlar yav. Gidip alıcam duke 690 dışını komple döktürüp 250 lik gibi kaplatıcam sonra böylelerinin agzına şamarı vura vura geçip gidecem en sonunda
    Hocam aman sakin, o sinirle Allah korusun sana birşey olur. Zaten o arkadaşların bazıları zamanla öyle ya da böyle motosiklet kullanmayı bırakmak durumunda kalıyor.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Aslında motor sürerken bende de bir tuğralı dobloluluk olmuyor değil
    Fosforlu+korumali+tuğrali

Yelek siparişi alinir..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fosforlu+korumali+tuğrali

Yelek siparişi alinir..
    2 sene önce fosforlu yelek almıştım ama sevmediğim için öyle şeyleri hiç giymedim. Sadece geçenlerde git gel 250 km bir yere gidecektim, akşam karanlığına kalırım diye fosforlu yeleği giydim. Müthiş birşeymiş, millet yol veriyor, polis bile seni neredeyse polis sanıyor
    ufoz ve espresso bunu beğendiler.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    2 sene önce fosforlu yelek almıştım ama sevmediğim için öyle şeyleri hiç giymedim. Sadece geçenlerde git gel 250 km bir yere gidecektim, akşam karanlığına kalırım diye fosforlu yeleği giydim. Müthiş birşeymiş, millet yol veriyor, polis bile seni neredeyse polis sanıyor
    Hahaha O kadar etkili mi bu yelekler. Açıkçası motosiklet montunun üzerine giymenin hem ayrı bir uğraş olması, hem de şeklimi iyice kabalaştırmasından çekiniyorum ama aklımda böyle bir şey var. Gerçi aynı etkiyi bırakır mı bilemem:
    https://urun.n11.com/mont/scoyco-jk3...ari-P246864388

Ayrıca bugün ben de biraz aralara girip çıktığımdan bu konu bana da biraz azar gibi oldu, lazımdı da. İyi geldi

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaha O kadar etkili mi bu yelekler. Açıkçası motosiklet montunun üzerine giymenin hem ayrı bir uğraş olması, hem de şeklimi iyice kabalaştırmasından çekiniyorum ama aklımda böyle bir şey var. Gerçi aynı etkiyi bırakır mı bilemem:
    https://urun.n11.com/mont/scoyco-jk3...ari-P246864388

Ayrıca bugün ben de biraz aralara girip çıktığımdan bu konu bana da biraz azar gibi oldu, lazımdı da. İyi geldi
    Beyaz motor, fosforlu sarı yelek, beyaz çene açılır kask, bir de ortamda polis yoksa çakar kullanımı trafikte çok kapı açıyor

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Beyaz motor, fosforlu sarı yelek, beyaz çene açılır kask, bir de ortamda polis yoksa çakar kullanımı trafikte çok kapı açıyor
    Abi sen trafiğin hilesini bulmuşsun
    tommygun bunu beğendi.

beş parmağın beşide aynı değildir, burada iki tane hadsizi alıp tüm scooter kullanıcılarına vurman; araba kullanıcılarının gelip motosiklet araç değildir demesiyle aynı bence. ha birde o fındık kadar motosiklet ile anahtarını alabilecek yetenekte insan çoktur bence tekerleğin çapına bakmamak gerek

Forum gibi forum. Sevgili günlük tadında...yarın sepetli motorlu kağıt toplayıcılarına nefretimi kusan bir yazı yazmak istiyorum, sonraki günde 165cm'den kısa boyları kalın bacakları ve tıknaz gövdeleriyle, kot pantalon giyip racing sürmeye çalışan dayılara sallayacağım. En sonda da 65+ olan orta ve üst kademe yöneticilikten emekli haftasonu 150km civarı yapan 1200GS'ci abilere girişeceğim.
    hotbiber3 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı hotbiber3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beş parmağın beşide aynı değildir, burada iki tane hadsizi alıp tüm scooter kullanıcılarına vurman; araba kullanıcılarının gelip motosiklet araç değildir demesiyle aynı bence. ha birde o fındık kadar motosiklet ile anahtarını alabilecek yetenekte insan çoktur bence tekerleğin çapına bakmamak gerek
    buyursun alsın, biz heyecanlı arkadaşları pistlerde görmek isteriz. sokaklar yarış yeri değil 20-21 nisanda bir aksilik olmazsa istanbul parkta pist günündeyim küçük büyük tekerli herkesi beklerim

gün içinde karşılaşılan 20 sukuterin 15 i böyle olunca normal kullananlar için ayrı başlık açmak gerek artık, onlar bizim kaybolan değerlerimiz

Alıntı ttonay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum gibi forum. Sevgili günlük tadında...yarın sepetli motorlu kağıt toplayıcılarına nefretimi kusan bir yazı yazmak istiyorum, sonraki günde 165cm'den kısa boyları kalın bacakları ve tıknaz gövdeleriyle, kot pantalon giyip racing sürmeye çalışan dayılara sallayacağım. En sonda da 65+ olan orta ve üst kademe yöneticilikten emekli haftasonu 150km civarı yapan 1200GS'ci abilere girişeceğim.
    istediğiniz gibi konu açabilirsiniz forum kuralları belli, hoşunuza gitmeyen şeylere de cevap vermenize gerek yok açıkcası suçlu olmaayan insanlar neden üstüne alıp gücenir ki
    hotbiber3 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidip alıcam duke 690 dışını komple döktürüp 250 lik gibi kaplatıcam sonra böylelerinin agzına şamarı vura vura geçip gidecem en sonunda
    Hiç ellemeyin, 690 zaten 250cc gibi görünüyor. 1290 da 600cc gibi... Daha merak edip 600cc üzeri tahmin eden olmadı.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç ellemeyin, 690 zaten 250cc gibi görünüyor. 1290 da 600cc gibi... Daha merak edip 600cc üzeri tahmin eden olmadı.
    tamam iste abi ne güzel , tam sleeper 790 ı gördüm az önce youtube da tesadüf o nasıl motor öyle ya dibim düştü resmen. lakabı neşter miş bana ondan lazım ama gel gör ki daha bu hayata doymadım 250 cc fıtı fıtı devam

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    sana öyle denk gelmiş. paketçileri saymazsak scooter kullanıcıları son derece saygılıdırlar, öyle delik egsozla falan gezmezler, gazlama ile işleri olmaz, işinden evine evinden işine giden tiplerdir.
    espresso ve hotbiber3 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana öyle denk gelmiş. paketçileri saymazsak scooter kullanıcıları son derece saygılıdırlar, öyle delik egsozla falan gezmezler, gazlama ile işleri olmaz, işinden evine evinden işine giden tiplerdir.
    Onu biliyoruz. Olsa da cok bir sey olmuyor zaten

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Benim en sevdigim olay, düzlükte beni geçenlerin kasiste yanında frensiz geçmek.
    Arabacılarla çok yaşıyorum, bi triplere girip yanımdan geciyolar felan, ilerde kasise gelince korkudan neredeyse arabayı stop edeceği an kasisten 90-100 Allah ne verdiyse geçiyorum, topu patlamış çocuk gibi bakıyolar gözüme.
    emenyasin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)