Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Eken H9r Plus Aksiyon Kamerası 4k Wifi 170 Derece Geniş Açı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı ?

Enteresan bir şekilde aliexpreste daha pahalı gittigidiyorda 100 tl daha ucuza geliyor hemde 2 yıl disbiritor garantili

tavsiye eden varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı gky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı ?

Enteresan bir şekilde aliexpreste daha pahalı gittigidiyorda 100 tl daha ucuza geliyor hemde 2 yıl disbiritor garantili

tavsiye eden varmı?
    3 tane H9R alıp kullanıp sattım. Çok memnundum. Plus modeli daha gelişmiş duruyor ama tek eksiği dahili görüntü sabitleme özelliği... O da olsa süper olur.

Bu arada GG linkini paylaşır mısınız? Belki almak isteyen birileri vardır.
    gky bunu beğendi.
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sahtesi olabilir
    gky bunu beğendi.

Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 tane H9R alıp kullanıp sattım. Çok memnundum. Plus modeli daha gelişmiş duruyor ama tek eksiği dahili görüntü sabitleme özelliği... O da olsa süper olur.

Bu arada GG linkini paylaşır mısınız? Belki almak isteyen birileri vardır.
    https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/eken-h9r-plus-aksiyon-kamerasi-4k-wifi-170-derece-genis-aci-turkiye-distributoru-421172179

linki bu bu arada urunu aldım satıcı içinde olumlu yorumlar mevcut.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

[IMG] upload[/IMG]

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/eken-h9r-plus-aksiyon-kamerasi-4k-wifi-170-derece-genis-aci-turkiye-distributoru-421172179

linki bu bu arada urunu aldım satıcı içinde olumlu yorumlar mevcut.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

http://<a href="https:///" target="_...nk">upload</a>
    Güle güle kullanın...
    gky bunu beğendi.
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kullanıyorum, Türkiye'den alım,250 TL'ye. Bence fiyatının hakkını sonuna dek veren bir alet. Profesyonel birşey isteyenin en az 2 bini gözden çıkarması lazım.
    gky bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende düz H9 modeli vardı onu hanıma verdim dalışta kullansın diye.Dışta aksamlar tuzlu suda yıpranıyor pas falan yapıyor.Bende kendime Bu HR9plus modelinden aldım.Çok bir fark göremedim ama benim için en güzel özelliği çekim yaparken ön tarafındaki mavi ışık yanıp sönüyor.Aynadan çalışıp çalışmadığını kontrol için süper olmuş.H9 da üstte ışık yanıp sönüyordu.Belki kırmızı olanda pil azalınca yanmaya başlıyordur o zaman daha güzel olur.

Bende 349 tl ye aldım.
    gky bunu beğendi.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Ben 2. Kamerayi kullaniyorum ilkini mikrofon girişi yapicam derken pert ettim ince iscilik istiyor. Gayet memnunun yani fiyatina gore iyi ama bi sure kullandiktan sonra gopronun cekimini gorunce ulan bayagi fark varmis diyorsun. 170 derece diyor ama tam 170 olduguna emin degilim mesala ekenle cekim yaptiginda kamera cene kismina bagliyken neredeyse gidon hizasina kadar aliyor ama goproda neredeyse deponun tamamindan itibaren cekiyor yani gercek 170 derece aci oldugunu dusunmuyorum. Akicilik konusunda fena degil ama sonucta fiyat belli
    gky bunu beğendi.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

peki sd kart olarak hangisini önerirsiniz yada sizin kullandığınız nedir ? Sorunsuz çalışması açısından hangi sd kartı kullanmalıyım ? 64 gb destekliyormu ?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    peki sd kart olarak hangisini önerirsiniz yada sizin kullandığınız nedir ? Sorunsuz çalışması açısından hangi sd kartı kullanmalıyım ? 64 gb destekliyormu ?
    H9R (Plus olmayan) kullaniyorum, kartim da 64Gb Samsung Evo, destekler muhtemelen.

32den yukarısını desteklemiyor sanırım. 250₺ varsa cebinizde az daha biriktiğin daha iyisini alın. Ben de bu kamerayı kullanıyorum 2 yıldır. Ben aldığımda 120₺’di.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende 64gb samsung kullanıyorum.

Motosikleti
    MT 25
    Bende 32 gb 100mbps okuma 35mbps yazma var samsungun. ama 4k çekim yapamıyorum yazma hızı yetmiyor. Biraz masraf yapmak lazım. Ek olarak gece çekimleri çok kaliteli değil plakayı görüntüyle oynayarak çıkartabilirsiniz o da bir ihtimal 4k deneyemedim ama 4k olursa okunur tahminen Bu arada o paraya alınabilecek tek modeldir kendisi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    H9r kullandım, renk kontrastı yüksek, gerçek renklere pek yakın değil, ancak görüntü olarak çekimi güzel.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Kullanıyorum gayet memnunum, açtığım konulardan birinde video linki var darlık virajlarında

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    microSD: Max storage of 2GB, transfer rate of 25MB/s -- uses FAT12, FAT16 or FAT16B file systems
    microSDHC: 4GB to 32GB of storage, transfer rates from 50MB/s -- typically uses FAT32
    microSDXC: 64GB to 2TB of storage, transfer rates from 50MB/s -- uses exFAT
    Sd kart markadan ziade tipi önemli. UHS1 saniyede en fazla 10mb yazabiliyor, okuma daahada fazla olabilir, ama kayıtta yazma önemli. Oda uhd'de 30 fps üzeri başaramaz. 4k su gibi yazkasını istiyorsanız UHS3 kullanmalısınız..

Bu sitede hafıza kartlarıyla dahada detaulı bilgi buklabilirssiniz. İngilizce. Kopyala yapıştır çevirde iş görür.
    https://www.techspot.com/guides/1591...-buying-guide/
    gky bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    https://www.hepsiburada.com/samsung-...za=Hepsiburada

Hepsi burada dan bunu sipariş ettim.
    Birde kayıt yapıyorum iki dosya kaydediyor bu HR9 plus olan

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R

Xiaomi Mijia 4k degerlendirilebilir.Hosuma gitti benim.Timelapse ve slow motion gibi ozellikleri de var.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Xiaomi Mijia 4k aksesuar falan uydurmak sorun olmazmı.SJcam yada Eken tipindeki kameraların aksesuarı bol birbirine uyuyor ve ucuz.
    gky bunu beğendi.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xiaomi Mijia 4k aksesuar falan uydurmak sorun olmazmı.SJcam yada Eken tipindeki kameraların aksesuarı bol birbirine uyuyor ve ucuz.
    Aksesuarlar konusunda haklisin.Yurtdisindan getirmek gerekiyor sanirim ama hem ses hem de goruntu kalitesi acisindan Eken rakip olamaz Xiaomi Mijia' ya.
    Kamerayi alacagim ama aksesuari Turkiye de bulabilmeye calisiyorum.
    Kazasız, belasız, hayırlı sürüşleriniz olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)