Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vexo eldivenler nasıldır? (Yazlık eldiven öneri konusu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Vexo yeni modeller çıkarmış.
    https://www.motoruma.com/vexo-forway-yazlik-motosiklet-eldiveni-siyah
    https://www.motoruma.com/vexo-california-yazlik-motosiklet-eldiveni-siyah

Fena durmuyorlar fiyatına göre. Kullanan var mı? Başka önerilere de açığım, yazlık eldiven arıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bunlar sanki yazın elleri biraz pişirir. Ben zamanında uygun fiyata Held almıştım. Hem eller pişmiyor hem de korumaları güven veriyor.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 125 ABS
    1 senedir vexo splash kullanıyorum gayet memnunum.

Vexo Chicago yazlik eldivenink kullanıyorum. 40 derece sıcakta kullanmadım daha ama çok memnun kaldım. Kullanışlı ve koruması iyi seviyede bence. Aşırı sıcakta bunaltirmi bilmiyorum.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Vexo forway'in elimi oturuşu çok hoşuma gitmişti, hem aşırı yakışıklı da bir eldivendi. Ama bilek kısmı çok kısa ve bu yüzden orayı koruması çok çok zor. Hani özel olarak bence gidin bir deneyin, görün. Hani en azından diğer eldivenlere bir referans olarak kullanabilirsiniz.

Ben forway modelini kullanıyorum. Korumaları güzel,güven veriyor,üst taraftaki havalandırmalar da iyi ama yine de sıcak havalarda terletiyor.

Venom kullanıyorum (kırmızı beyaz) 1 senedir terletme yok. Bundan daha iyi olduğunu düşünüyorum ama bire bir görmek lazım.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Ben vexo speed kullanıyorum. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim . Hem çok şık hem rahat hem de güvenli.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Vexo Alpha Eldiven Kırmızı kullanıyorum 2 senenin sonunda sağ el olanı baş parmak arasından açılma yaptı. Yalnız 70 tl ye almıştım şaka gibi fiyatlara bak. Terletme yapmadı bende 50 derece de dahi kullandım havalandırması oldukça başarılı fakat iş korumaya gelince şahsen ben güvenemiyorum nedense.

Motosikleti
    R25
    Scoyco mx 49 modeli, scoyconun bugüne kadar kullandığım en güzel eldiveni, AliExpress ten 160 TL gibi rakamlara alabilirsiniz

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Arkadaşlar nereli olduğu bilinmeyen eldivenler alacağınıza ingiliz http://www.getgeared.co.uk sitesinden kargo dahil 175 liraya Held Estiva, 200 liraya Dainese Air Frame eldiven alabilirsiniz.

Hele ki Aliexpress'teki çakma eldivenlere 150-200 lira sakın vermeyin. Yerle temas etmeden elinizde parçalanır, verdiğiniz para ile kalırsınız. Aliexpress'ten sınırsız aksesuar alın, sorun yok. Ama sakın koruma ekipmanı almayın.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Vexo boston nasıl ?

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vexo boston nasıl ?
    Ben kullanıyorum hocam çok memnunum 10 15 derece hava da bile kullandım öyle çok soğuk hissetmedim yazlık olmasına rağmen çok iyi bi eldiven. Ben 260 liraya almıştım.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum hocam çok memnunum 10 15 derece hava da bile kullandım öyle çok soğuk hissetmedim yazlık olmasına rağmen çok iyi bi eldiven. Ben 260 liraya almıştım.
    Çok kararsız kaldım,vexo mu alsam five gloves mu bilemedim.

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nereli olduğu bilinmeyen eldivenler alacağınıza ingiliz http://www.getgeared.co.uk sitesinden kargo dahil 175 liraya Held Estiva, 200 liraya Dainese Air Frame eldiven alabilirsiniz.

Hele ki Aliexpress'teki çakma eldivenlere 150-200 lira sakın vermeyin. Yerle temas etmeden elinizde parçalanır, verdiğiniz para ile kalırsınız. Aliexpress'ten sınırsız aksesuar alın, sorun yok. Ama sakın koruma ekipmanı almayın.
    Dediğiniz eldivenlerin avuç içinde sliderı yok gördüğüm kadarıyla. Slider'ı olmayan bir eldiveni ne marka olursa olsun almayı düşünmem açıkcası. Yerle temas eden ilk nokta çünkü.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz eldivenlerin avuç içinde sliderı yok gördüğüm kadarıyla. Slider'ı olmayan bir eldiveni ne marka olursa olsun almayı düşünmem açıkcası. Yerle temas eden ilk nokta çünkü.
    Bilinçli bir sürücü olmanız çok güzel. O zaman size tavsiyem mutlaka CE onaylı bir eldiven almanız. Türkiye'de satılan eldivenlerin yarısı uzak doğu menşeili olduğu için CE sertifikası yok. 100 lira fazla verip sertifikalı bir eldiven alırsanız içiniz daha rahat olacaktır.
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)