Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mt 25 mi Dominar 400 mü dedik Bakın ne oldu(Dadaş Yamaha)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Birkaç gün önce konusunu açtığım ve mt 25 te karar kıldığım motorum için, tam Düzce dadaş motor Yamaha bayisine kapora gönderecekken bir de baktım r25 2017 model 1922 km de, 20500 TL. Aradım bayiyi Yasin bey sağolsun çok ilgili hatasız olduğunu söyledi ve kaporayı gönderdim. Bugün sabah yola çıktım İstanbul’dan otobüs ile Düzce’ye motor söylendiği gibiydi çizik vs göremedim ve aldım. Koruma takozu hediye istemiştim Yasin beyin kardeşi hiç yanaşmadı ama kendisi 6’lı koruma olmasada sağ ve sola birer adet verdi, teşekkürlerimi sunuyorum. Ekipmanları yanıma almıştım fakat kaskımı kardeşim geç kaldı yetiştiremedi ve öylece gittim. Yeni bir kask almaya param kalmamıştı ayrıca evde 3 adet kask vardı. Yoğurt kovası gibi olan Çin malı kasktan bir tane aldım son param 35 TL kalmıştı, kaska 60 TL dediler Yasin bey baktı son param onuda hediye etti. İlk izlenim olarak motorun hoş bir sesi var rahatsız etmiyor vites geçişleri güzel. Eski motorum Rs 200 e göre daha yakın yere selesi. Son olarak 7 bin deviri geçince çıldırıyor diye bir çok konuda okumuştum fakat ben çıldıran bir motor göremedim. Son hız 185-190 gören nasıl görüyor, hız denemesi yapmadım fakat 150 ye kadar rahat çıkıyor sonrası yavaş yavaş artıyor 155 de bıraktım kask suratıma yapışıyordu iç pedleri olmadığı için. Kısacası beni kesmedi rs 200 den sonra. Durum böyle arkadaşlar. Beni Japon’a yönelten arkadaşlara teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

kdiner, RoofRoof, HUN ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç gün önce konusunu açtığım ve mt 25 te karar kıldığım motorum için, tam Düzce dadaş motor Yamaha bayisine kapora gönderecekken bir de baktım r25 2017 model 1922 km de, 20500 TL. Aradım bayiyi Yasin bey sağolsun çok ilgili hatasız olduğunu söyledi ve kaporayı gönderdim. Bugün sabah yola çıktım İstanbul’dan otobüs ile Düzce’ye motor söylendiği gibiydi çizik vs göremedim ve aldım. Koruma takozu hediye istemiştim Yasin beyin kardeşi hiç yanaşmadı ama kendisi 6’lı koruma olmasada sağ ve sola birer adet verdi, teşekkürlerimi sunuyorum. Ekipmanları yanıma almıştım fakat kaskımı kardeşim geç kaldı yetiştiremedi ve öylece gittim. Yeni bir kask almaya param kalmamıştı ayrıca evde 3 adet kask vardı. Yoğurt kovası gibi olan Çin malı kasktan bir tane aldım son param 35 TL kalmıştı, kaska 60 TL dediler Yasin bey baktı son param onuda hediye etti. İlk izlenim olarak motorun hoş bir sesi var rahatsız etmiyor vites geçişleri güzel. Eski motorum Rs 200 e göre daha yakın yere selesi. Son olarak 7 bin deviri geçince çıldırıyor diye bir çok konuda okumuştum fakat ben çıldıran bir motor göremedim. Son hız 185-190 gören nasıl görüyor, hız denemesi yapmadım fakat 150 ye kadar rahat çıkıyor sonrası yavaş yavaş artıyor 155 de bıraktım kask suratıma yapışıyordu iç pedleri olmadığı için. Kısacası beni kesmedi rs 200 den sonra. Durum böyle arkadaşlar. Beni Japon’a yönelten arkadaşlara teşekkür ederim.

https://i.hizliresim.com/0R6DL9.jpg

https://i.hizliresim.com/zjk4Y6.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

https://i.hizliresim.com/JZJ26o.jpg
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin. rs200 selesi bundan yüksek.

Motosikleti
    R25
    Allah razı olsun teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Maşallah kazasız belasız güzel günlerse binersin inşaallah.
    Son hız olayına takılma uzaydan dünyaya ufak bi taş bıraksan yeryüzüne inene kadar bilmem kaç km hızı görür. Bizim vatandaşda yokuş aşşağı kaptırıp son hız görünce mutlu oluyor işte. Bi motosikletin son hızı düz yolda zorlanmadan çıkabildiği hızdır , fazlası motorada sürücüyede zarar 😀
    Erenk34 ve Umit1923 bunu beğendiler.

haydie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    spada xray 150 efi
    hayirli olsun kazasiz belasiz...

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hayırlı olsun.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız güzel günlerse binersin inşaallah.
    Son hız olayına takılma uzaydan dünyaya ufak bi taş bıraksan yeryüzüne inene kadar bilmem kaç km hızı görür. Bizim vatandaşda yokuş aşşağı kaptırıp son hız görünce mutlu oluyor işte. Bi motosikletin son hızı düz yolda zorlanmadan çıkabildiği hızdır , fazlası motorada sürücüyede zarar 😀
    Teşekkürler Haklısın rs200 de 153 te kesiciye giriyordu 157 gördüğünü iddia eden vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Teşekkür ederim arkadaşlar bu arada 20.000 tl ye aldım onu atlamışım, merak edenler için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

2018 model yanlış belirttim kusura bakmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Çok özür dilerim 2017 model 18 trafik çıkışlı. Renkler kafamı karıştırdı. Ruhsata baktım net bilgi 🥴😁

Motosikleti
    Yamaha R25

20 bin tl'ye motosiklet alıyorsun sonra üstüne ''yoğurt kovası gibi olan çin malı kask'' alıyorsun birde bunun üstüne hız denemesi yapıyorsun. Yetti mi yetmedi ''Son hız 185-190 gören nasıl görüyor, hız denemesi yapmadım fakat 150 ye kadar rahat çıkıyor sonrası yavaş yavaş artıyor 155 de bıraktım kask suratıma yapışıyordu iç pedleri olmadığı için. Kısacası beni kesmedi rs 200 den sonra.'' birde üstüne rs200'den sonra beni kesmedi diyorsun. Sen ne bekliyordun sanki bana r1 aldı, beni kesmedi diyor. Hangisini düzelteyim...
    bursalıali bunu beğendi.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Hayırlı olsun, Kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hayırlı olsun çok yakışıklı maşallah

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    hayırlı olsun,yeter hızı sakin sakin kullan kaza bela vermesin allah

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hayırlı olsun, güzel tercih. R25 nihayetinde 250cc bir motor. Motor hacmine göre gücünü dolu dolu veren guzel bir alet. 7binden sonra gaz tepkileri cok daha keskin ve net geldigi için 7binden sonra çıldırıyor deniyor.
    Ayrica kiyasladigin motorlardan en büyük farki viraj performansı. Guzel bir çift lastik ile virajlar buyuk keyif verir. Dengesi cok iyi olan bir motor.

Ancak sana bir tavsiye, o yogurt kovasi kalitesindeki kaskı en kisa surede iyi birşeyle değiştirmeni şiddetle öneririm.

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim.

Yoğurt kovası kaska takılmışsınız ama arkadaş zaten evde 3 tane kaskı olduğundan tekrar iyi bir kask almadığından bahsetmiş, keşke zahmet edip okusaydınız.

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipmanları yanıma almıştım fakat kaskımı kardeşim geç kaldı yetiştiremedi ve öylece gittim. Yeni bir kask almaya param kalmamıştı ayrıca evde 3 adet kask vardı.
    Erenk34 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hayırlı olsun.

Çıldırmaktan kasıt bloğuna göre, yoksa tabiki sonuçta 250 cc ki düz yolda 180'i geçmiştim R25 ile, ama işte oraya ulaşmak biraz fazla zaman alıyor.

Motosikleti
    R25
    Alıntı yilmazozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim.

Yoğurt kovası kaska takılmışsınız ama arkadaş zaten evde 3 tane kaskı olduğundan tekrar iyi bir kask almadığından bahsetmiş, keşke zahmet edip okusaydınız.
    Boşver abi takılsın arkadaş konuyu kurcalayacak bir yeri bulmuş ordan yazıyor kaskların resminide atacağım şimdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güzel tercih. R25 nihayetinde 250cc bir motor. Motor hacmine göre gücünü dolu dolu veren guzel bir alet. 7binden sonra gaz tepkileri cok daha keskin ve net geldigi için 7binden sonra çıldırıyor deniyor.
    Ayrica kiyasladigin motorlardan en büyük farki viraj performansı. Guzel bir çift lastik ile virajlar buyuk keyif verir. Dengesi cok iyi olan bir motor.

Ancak sana bir tavsiye, o yogurt kovasi kalitesindeki kaskı en kisa surede iyi birşeyle değiştirmeni şiddetle öneririm.
    Teşekkürler evet viraj felan kontrol olarak kendini belli etti kalitesi, gelirken zaten kask olmadığı için 100-115 arası sürdüm. Kasklarım var foto olarak attım şimdi. Yoğurt kovasınıda dışarda kasksız gezen birine yada karton toplayan motorcu arkadaşlardan birine hediye edeceğim. Hiç takmamaktansa bunu taksınlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Çıldırmaktan kasıt bloğuna göre, yoksa tabiki sonuçta 250 cc ki düz yolda 180'i geçmiştim R25 ile, ama işte oraya ulaşmak biraz fazla zaman alıyor.
    Hiç sürmediğim için daha önce farklı geldi sanırım bana, o kadar anlatılıyordu bende sanıyordum 160-170 rahat görüyor sonra 190 a kadar çıkıyor diye biliyordum 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun çok yakışıklı maşallah
    Teşekkürler tekerimize taş değmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, Kazasız sürüşler dilerim.
    🙏 teşekkür ederim
    emenyasin bunu beğendi.

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Güle güle, kazasız belasız kullanın

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hayirli olsun,kazasiz belasiz kullanin,50-60km de bir bolca dinlenerek uzun yolada gider,zaten şehir içinde günlük kullanimda populer olan bir model.

Kim ne derse desin,şekilli makina,hele ön kafa,10 sene geçse bile modasi,tasarimi eskimez.

5 sene satmadan kullanin keyfini çikarin..

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Hayırlısı olsun. Umarım zamanla alışırsın motora.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun. güle güle binin.

Motosikleti
    R25
    Teşekkür ederim herkese 🙏🙏

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)