Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mt 25 mi Dominar 400 mü dedik Bakın ne oldu(Dadaş Yamaha)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Güle güle kullanın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    hayırlı olsun doğru seçim oldu bence.lastik değiştirirsen fren ve viraj kabiliyetin ciddi derecede daha artıcak.ırc zorlama derim bildirim de bulunmaz direk vukuata girer.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun. rs200 den sonra kesmedi demenizi anlayamadım. Gidişi çok daha iyi bence. Üst devirlerde çok güzel ivmeleniyor...

Motosikleti
    MT-07
    Yokuş aşağıya, rüzgarı arkalarına alına basıyorlar. Benim mt-25’te 190 gördü. Lakin fren sistemi nanay olan bir motorla yaldır yaldır gitmeni tavsiye etmem.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Öncelikle hayırlı olsun. 7000 devirden sonra bildiğim güç olarak motor artıyor ve gidişi değişiyor. Bu yüzden de o şekilde diyorlar ama sonuç olarak 250CC motorun yapması gereken şeyleri yapıyor ki bana göre işini iyi de yapıyor. Tabi beklenti sanırım biraz yüksek olduğundan sizi kesmemiş olabilir. RS 200'den sonra R25 gerçekten gücünü fark ettiren bir motor bence motorunuza haksızlık etmeyin.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Zaten aslında gönlünde R25 vardı. O açtığın konuda da belirtmiştim. Sende biraz "apaçilik" var sana Dominar pek uymaz diye. Hayırlı olsun.

Hocam bak "eğitim al" lafı milletin ağzına sakız oldu. Önemini yitirdi ama senin eğitim almanı şiddetle tavsiye ederim. Adamı öldürür bu motor. Lastiklerin IRC. Bunları da Anlas Tornee ile değiştirmeni öneririm. İlk bulduğun fırsatta topspeed yapacak yer arayışı içerisindesin. Hacı dikkat et Allaha emanet şakası yok bu işin.

Saygılar
    espresso ve emenyasin bunu beğendiler.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.
    R25 i, R25 olduğunu unutmadan (Yani 600 cc lik performans beklemeden) kullanırsan, 10 tane Rs200 eskitir.
    Kim ne derse desin, 250cc (standart) motorlarda hala bunun üstüne yok.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten aslında gönlünde R25 vardı. O açtığın konuda da belirtmiştim. Sende biraz "apaçilik" var sana Dominar pek uymaz diye. Hayırlı olsun.

Hocam bak "eğitim al" lafı milletin ağzına sakız oldu. Önemini yitirdi ama senin eğitim almanı şiddetle tavsiye ederim. Adamı öldürür bu motor. Lastiklerin IRC. Bunları da Anlas Tornee ile değiştirmeni öneririm. İlk bulduğun fırsatta topspeed yapacak yer arayışı içerisindesin. Hacı dikkat et Allaha emanet şakası yok bu işin.

Saygılar
    Teşekkürler topspeed ile işim olmaz sadece merakımdan dolayı deneme amaçlı yaptım, herkes şunu bunu gördüm diyor diye. Eğitim konusuna gelince 100 lük cup 12 bin km, tvs apache 13 bin km, tekrar tvs Apache 23 bin km, son olarak RS 200 10 bin km, toplam 50 bin km tecrübem var. Lastik olarak o kadar kötü gelmedi üzerindeki benim RS 200 deki lastiği görmeniz lazımdı. Pek binmiyorum motora kapının önünde bir motor olması yeterli benim için 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    R25 i, R25 olduğunu unutmadan (Yani 600 cc lik performans beklemeden) kullanırsan, 10 tane Rs200 eskitir.
    Kim ne derse desin, 250cc (standart) motorlarda hala bunun üstüne yok.
    Teşekkürler cc yükseltme amacım uzun yol içindi aslındı, tarz olarak pek uymasada r25 Japon’a geçme zamanı diye düşündüm ve aldım. Hiçbir motorumu sıkıştırarak kullanmadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saygılar
    Bu arada önerdiğiniz lastik benim için çöptür. Apachede kullandım pişman oldum, şu an kurye motorlarındada anlas var kışlık olmasına rağmen Allah’a emanet gidiyoruz

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hayırlı olsun. Düzce Dadaş iyidir. Kaskta motorla uyumlu olmuş. 😄

Motosikleti
    R25
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun. 7000 devirden sonra bildiğim güç olarak motor artıyor ve gidişi değişiyor. Bu yüzden de o şekilde diyorlar ama sonuç olarak 250CC motorun yapması gereken şeyleri yapıyor ki bana göre işini iyi de yapıyor. Tabi beklenti sanırım biraz yüksek olduğundan sizi kesmemiş olabilir. RS 200'den sonra R25 gerçekten gücünü fark ettiren bir motor bence motorunuza haksızlık etmeyin.
    Tekrar boş bir yolda deneme yapacağım dünkü kasktan dolayı hiçbişey anlayamadım zaten kask resmen suratıma yapışıyordu rüzgar sesi vs..

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar boş bir yolda deneme yapacağım dünkü kasktan dolayı hiçbişey anlayamadım zaten kask resmen suratıma yapışıyordu rüzgar sesi vs..
    Mesela 7000 devri geçtiğinde motorun sesinin nasıl değiştiğine kulak verin. Gidişi ve motor sesi gerçekten fark ediyor.

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Hayırlı uğurlu olsun.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pişman olacağını sanmam. Kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Artık Yok...
    hayırlı olsun güle güle kullan.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    hayırlı olsun...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız. bende r25 kullanıcısıyım ama anlamadığım bir konu 2017 lerin sıfır fiyatı bu motory aldığınız fiyat değil miydi? renk takıntınızdan dolayı mı ikinci el tercih ettiniz?

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı Oğuzhan10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/r5k9yV.jpg

20 bin tl'ye motosiklet alıyorsun sonra üstüne ''yoğurt kovası gibi olan çin malı kask'' alıyorsun birde bunun üstüne hız denemesi yapıyorsun. Yetti mi yetmedi ''Son hız 185-190 gören nasıl görüyor, hız denemesi yapmadım fakat 150 ye kadar rahat çıkıyor sonrası yavaş yavaş artıyor 155 de bıraktım kask suratıma yapışıyordu iç pedleri olmadığı için. Kısacası beni kesmedi rs 200 den sonra.'' birde üstüne rs200'den sonra beni kesmedi diyorsun. Sen ne bekliyordun sanki bana r1 aldı, beni kesmedi diyor. Hangisini düzelteyim...
    Kardeş sen ne diyosun ya

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Hayırlı olsun..
    Daha iyilerini dilerim, tekerin düz bassın ;)

Motosikleti
    R25
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız. bende r25 kullanıcısıyım ama anlamadığım bir konu 2017 lerin sıfır fiyatı bu motory aldığınız fiyat değil miydi? renk takıntınızdan dolayı mı ikinci el tercih ettiniz?
    Hayır, sıfırı hiçbir mağazada yok sadece Muğla’da var oda siyah renk ve 21500 TL

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)