Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletle Seyir Halindeyken Rubik Küpü Çözüp Sosyal Medyada Paylaştı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Bursa Osmangazi'de çekildiği belirtilen bu görüntüler izleyenleri şoka uğrattı. Bir motosiklet sürücüsü, trafikte seyir halindeyken rubik küpü çözdü ve o anları kamerayla kaydedip sosyal medyada paylaştı.

Bursa'da adı öğrenilemeyen motosiklet sürücüsü, trafikte hareket halindeyken rubik küpü çözdü. Kendisinin ve diğer sürücülerin canını tehlikeye atan motosikletli, o anları sosyal medyada paylaşıp beğeni istedi.

Osmangazi ilçesinde motosiklet sürücüsü hareket halindeyken aracının üzerine yerleştirdiği kutudan rubik küpünü çıkardı.

Ardından sürücü bir taraftan rubik küpü çözdü bir taraftan da yaklaşık 35 kilometre hızla yoluna devam etti. Kendisinin ve diğer sürücülerin canını tehlikeye atan motosikletli, o anları kameraya kaydetti.

Sosyal medyadan paylaştığı görüntülere beğeni isteyen sürücü, "Neden motosiklet kullanırken rubik küpü çözmeyeyim diyerek yola çıktım. Youtube'a videolar koymayı, farklı ses getirmeyi düşünüyorum. Motosiklet üzerinde yapılamayacak hareketler yapmayı düşünüyorum" dedi.

Kaynak ve video : https://www.ntv.com.tr/video/turkiye...iUeLGs4tAdzf6A

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://resmim.net/f/Bp74Lv.jpg

Bursa Osmangazi'de çekildiği belirtilen bu görüntüler izleyenleri şoka uğrattı. Bir motosiklet sürücüsü, trafikte seyir halindeyken rubik küpü çözdü ve o anları kamerayla kaydedip sosyal medyada paylaştı.

Bursa'da adı öğrenilemeyen motosiklet sürücüsü, trafikte hareket halindeyken rubik küpü çözdü. Kendisinin ve diğer sürücülerin canını tehlikeye atan motosikletli, o anları sosyal medyada paylaşıp beğeni istedi.

Osmangazi ilçesinde motosiklet sürücüsü hareket halindeyken aracının üzerine yerleştirdiği kutudan rubik küpünü çıkardı.

Ardından sürücü bir taraftan rubik küpü çözdü bir taraftan da yaklaşık 35 kilometre hızla yoluna devam etti. Kendisinin ve diğer sürücülerin canını tehlikeye atan motosikletli, o anları kameraya kaydetti.

Sosyal medyadan paylaştığı görüntülere beğeni isteyen sürücü, "Neden motosiklet kullanırken rubik küpü çözmeyeyim diyerek yola çıktım. Youtube'a videolar koymayı, farklı ses getirmeyi düşünüyorum. Motosiklet üzerinde yapılamayacak hareketler yapmayı düşünüyorum" dedi.

Mal oğlu mal...Ulan memlekette sağdan sola ne kadar mal var arkadaş ayrık otu gibiler bitmiyorlar bir türlü. Milletin canını malını ne tehlikeye atıyorsun.
    hachiko bunu beğendi.
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

o kubik denen zimbirtinin bir karesi kadar beyin sahibi olmayan kisinin yedigi halttir.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Sunucu bey bunlar neden yarışmadan elenmiyor ?

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Bu arkadaş benim moderatör olduğum 150NS facebook grubuna ekledi ilk videoyu. Ardından beni ekledi arkadaş olarak, gönderiyi onaylar mısın diye. Videosunu izledim önce dehşet içinde. Sonra uzun uzun anlattım yaptığının neden yanlış olduğunu. O da farkında mantıksız olduğunun ama işte ilgi çekmek için yapıyor böyle şeyler. Aynı şeyi bir daha trafiğe açık alanda yapmayacağı, kapalı bir alanda yapacağı sözünü alıp gönderisini onayladım. Bir daha da paylaşım yapmadı, umarım başına bir şey gelmemiştir.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Su anda trafikteyim.Ben de denemeye basl

Motosikleti
    Yamaha R25
    Yok yolda benzin değişmeler yok küp yapmalar. Malum şahısın ehliyeti alınmıştı bunun da alınması lazım. İyice sapıttılar sonra da aaa arabacı beni görmedi sen ilk önce yolda düzgün gitmesini öğren....

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonra vay efendim vay motorcular pis kaka

yapmayınız efendim söyle şeyler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Fenomen olmak isterken gözaltına alındı
    Bursa'da hareket halindeki motosikletin üzerinde rubik küp çözen ve bu anları kaydettiği kamera görüntüsünü sosyal medya hesaplarından paylaşan motosiklet sürücüsü Hürkan K., gözaltına alındı.

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bir motosikleti sürücüsü, hızla yol alırken önce ön konsolo yerleştirdiği kutudan rubik küpünü çıkardı. Ardından da 2 eliyle rubik küpü çözdü.

Yaklaşık 35 kilometre hızla yoluna devam eden ve diğer sürücülerin canını tehlikeye atan motosikletli, o anları kamerayla da kaydetti. Kamera görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşan ve büyük tepki toplayan sürücünün Hürkan K. olduğu tespit edildi.

GÖZALTINA ALINDI

Bursa Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Hürkan K.'yi gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Hürkan K.'nin ehliyetine el konuldu. Ayrıca hakkında 'trafik güvenliğini tehlikeye sokmak' suçundan adli işlem yapılan motosiklet sürücüsüne 3 bin 600 TL para cezası kesildi.

"FENOMEN OLMAK İÇİN YAPTIM"

Hürkan K. ise ifadesine ''Yaptığım işin yasak olduğunu bilmiyordum. Trafiği tehlikeye soktuğumu da düşünmüyorum. Zaten hızlı değildim, fenomen olmak için yaptım'' dedi. Motosiklet sürücüsü, işlemlerin ardından serbest bırakıldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

Kitlemişler elemana yalnız az olmuş para cezası..

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bunu gözü kapalı çözenler var, bu arkadasa link gönderin, bi dahakine gözü kapalı denesin, görerek herkes yapıyor zaten
    ozansntrk bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Tek eliyle çözerken bir yandan su içenler de var. Aynısını motosiklet üstünde yaparsa doğal seleksiyon koşar adım gelecektir.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "fenomen olmak ıcın yaptım"

cidden cok acınası bir hale geldik.

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    komik , izledim milliyette , yaratıcı ama pulsarcı işte :D aklı olsa pulsar almazdı deyip bajajcıları çıldırtayım

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    "yakında biri çıkıp hareket halindeki motosiklette makatına su şişesi soktu" haberleri de çıkabilir ne kadar saçmalarsam o kadar iyi diye düşünüyor andavallar
    ozansntrk bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu youtube da fenomen olucam diye artık zivanadan çıkdılar iyice.. geçende bir videoda andavalın teki tek teker iyidir motora iyi gelir gibi cahilce gerzekçe şeyler saçmalıyordu izlemedim bile ama sayfadan çıkarkan bir bakdım 10 küsur bin kişi izlemiş..

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oğuzhan bilmem neyin videosuna da yazmıştım aynısını buraya kopyalayıp yapıştırıyorum.

"Bunları haber yapıyorlar bilmeyen öğreniyor, gidiyor izliyor. Bu da izlenmeler artınca daha fazla böyle hareketler yapıyor. Bakalım sırada ne var."

oğuzhan yapmadı ama bir başkası yaptı. İzlenme için vs. Bakalım sırada kim/ne var?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://resmim.net/f/Bp74Lv.jpg

Büyük yetenek, maaşallah.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)