Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosikletlilere Sinir Oluyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Oğuzhan10 yirmi bir senelik önemli filmin çarpıcı sahnesidir.. keşke izleseydiniz de çoğu işimizin aşırmak olduğunu görseydiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MrMud , hocam sabah sabah daha adımı söyleyemiyorum ama öyle bir anlattın ki avuclarim terledi . Diz kapaklarına yandan tekme atıp kemikleri dışarı cikartasim geldi
    "Malesef" kötü bir huy ama, cahile ne merhamet edebiliyorum nede tahammül.

Doğuştan saf veya zeka geriliği olan kişileri kastetmiyorum tabii.
    Dediğim gibi cahilliğinden övünç duyup, kendini inatla eğitmeyen embriyolar çıldırtıyor beni.
    Beyinlerini ayağımın altına alıp kremşanti kıvamına gelene kadar ezmeye meyilliyim.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Galiba @Tommygun söylemişti...

Sezon mezon yok. Bütün kış motor kullanıyorum. Bir tek yağmur yağarken çıkmıyorum. Onun nedenide vizör veya gözlük camına gelen su damlalarının astigmat, yakın ve uzak problemlerinin tümüne sahip olduğumdan görüşüm çok bozulduğu için...

Kışın ne güzeldi. Tüm yollar bizimdi. Şimdi bir laf çıktıya "sezon" diye. Başladı tatlı su motorcuları piyasaya çıkmaya.

Kışın herkesle selamlaşıyorduk.

Şimdi ortaya çıkanlar bir afra tafra.

En çok şu piyasada endam eyleyen ara gazcı SS cilere kıl oluyorum. Yol tıkalı. Gerizekalı ancak benim önüme geçer. Yol durmuş, tıkanmış. Arkamdan ara gaz veriyor. Döndüm "hayrola, tabakhaneyemi" dedim. Vatandaş suspus...

Birde "buralar benden sorulur lan" edasıyla modifiye egzostuyla ara gaz veren coruserlara kıl oluyorum.

Dün Harleyli bir gerzek kırmızı ışıkta yanıma yanaştı. Salak ara gaz verip duruyor.
    "Hayrola, egzostunu yolda düşürdün herhalde" deyince bu gerzek sus pus.

Kusura bakmayın ama ben bu tiplere en galiz küfürleri savuruyorum...
    tommygun, espresso ve YasinC bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba @Tommygun söylemişti...

Sezon mezon yok. Bütün kış motor kullanıyorum. Bir tek yağmur yağarken çıkmıyorum. Onun nedenide vizör veya gözlük camına gelen su damlalarının astigmat, yakın ve uzak problemlerinin tümüne sahip olduğumdan görüşüm çok bozulduğu için...

Kışın ne güzeldi. Tüm yollar bizimdi. Şimdi bir laf çıktıya "sezon" diye. Başladı tatlı su motorcuları piyasaya çıkmaya.

Kışın herkesle selamlaşıyorduk.

Şimdi ortaya çıkanlar bir afra tafra.

En çok şu piyasada endam eyleyen ara gazcı SS cilere kıl oluyorum. Yol tıkalı. Gerizekalı ancak benim önüme geçer. Yol durmuş, tıkanmış. Arkamdan ara gaz veriyor. Döndüm "hayrola, tabakhaneyemi" dedim. Vatandaş suspus...

Birde "buralar benden sorulur lan" edasıyla modifiye egzostuyla ara gaz veren coruserlara kıl oluyorum.

Dün Harleyli bir gerzek kırmızı ışıkta yanıma yanaştı. Salak ara gaz verip duruyor.
    "Hayrola, egzostunu yolda düşürdün herhalde" deyince bu gerzek sus pus.

Kusura bakmayın ama ben bu tiplere en galiz küfürleri savuruyorum...
    Ufoz hocam trafikte seninle dalaşmamak gerekiyor
    ufoz bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufoz hocam trafikte seninle dalaşmamak gerekiyor
    Noldu yahu. Sakin sakin kullanan biriyim. Yol boşsa kendi kendime eğlenmesini S çizmeyi severim hepsi bu
    tommygun bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Bütün kış boynca yağışlı günler hariç işe gidip gelip 3500km kadar yol yaptım. işe gidiş geliş 100km yol yaparken yollarda kendim hariç 3-4 motor anca görüyordum.
    Tam kış bitti, havalar güzelleşti, ben kaza yaptım.
    Şimdi iyileşip motoru da tamir ettirdikten sonra tekrar motora binebileceğim şüpheli. Herkes sat artık binme diyor. Şimdilik sallıyorum, dur hele bi iyileşeyim falan diyorum ama gıcığım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)