Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ankarada iyi bir usta var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    normalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    yoksa kazıklandım mı?
    dün cbr125imi 8000 bakımı için efe hondaya götürdüm. 1 buji+yağ 25 lira tuttu; üzerine de servis işçiliği ücreti; 35 lira verdim. oraya servis işçiliği 1 saati 21 lira yazmışlar. ondan sonra da benim motorumla 1 saati geçsin diye uğraşırmış gibi yapıp duruyorlar. hem orada 1.5 saat ücreti vermem bir yana bir de yarım saatlik iş için o kadar bekledim. bunun 10 dakikası servis şefinin plakamı söküp efe-honda plastik kabına koyup yerine geri takmasıyla geçti. ilk yarım saati, bir tane usta arada bir benimkine biraz da yandakine bakıyordu. arada birbirlerine hava pompasıyla şakalar yaptılar.. her neyse sonuçta uyduruk birkaç işlem için 63 ytl ödeyip çıktım. istanbulda daha fazla seçeneği olan arkadaşlar periyodik bakım için yetkili servislere 20 ytl civarında paralar ödüyorlarmış. oldukça canım sıkıldı. garantim de bitmek üzere zaten; garanti kapsamında bir işim olacağını da sanmıyorum. bundan sonra efe honda'ya gitmeyeceğim.
    ankarada motorumu götürebileceğim; derdimi anlatabileceğim iyi bir usta öğrenmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Ya arkadaşım keşke bunları bağırıp çağıararak orada söyleseydin. Ses çıkarmazsan bu servislerde adamı soyuyolar valla. Servise hafta sonu kalabalık olduğu saatte git bence 1,5 saatlik işçilik isteyince buji ve yağ değiştirmek bu kadar süremi siz nasıl adamlarsınız hem işi yavaştan alıp hemde servis ücreti kasıyosunuz falan diye bağır çağır. Diğer müşterilerden çekinip indirim yaparlar emin ol. Benim motosikletim 3.Reish döneminden kaldığı için Borusan servis vermiyo mecburen ustasını bulup götürüyorum. Sende garanti bittikten sonra ustaya götür en iyisi.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    1000 bakımında 15 mılyon aldılar dogru
    ama 4000le 8000bakımında daha cok tuttugunu bılıorum..
    ama senınkınde cıddı bır ıhmalkarlık ısguzarlık soz konusu
    oyuzunde
    www.honda.com.tr\motosiklet sayfasından bıze ulasın kısmını kullan kesınlıkle..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

nickjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordan inilmeyen inilirse tekrar binilemeyen bi yerden
    ankarada sanayide karlıkçı ali usta diye biri var yazmıştı dün biri galiba bi araştır iyi diyolardı ona

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Benden Hyosung'un 4bin bakımı için tam 125 YTL istediler
    Honda sana insaflı davranmış demek ki.
    Zorla garantiden çıkar diyorlar yani!
    Bu gidişle bana da Ankara'da iyi bir usta lazım olacak.

Motosikleti
    cbr125r
    yaa fenalardan fenalık geçiriyorum!!! yetkili servis diye götürüyoruz, 2 gün oldu, motor sürekli benzin yemiyo.. ıkınıp duruyo çalışmıyo.. 5-10 dakika motoru sallayıp uğraşınca anca çalışıyo.. biyerlerde bi temassızlık var.. nooluyo ya!! şimdi ben bunu yarın oraya geri götürecem yaptıkları b.ku temizlemeleri için eğer üstüne para isterlerse bu internette isimlerini karalamadığım yer bırakmayacağım. istemezlerse de yine de bir daha oraya gitmeyeceğim. olacak iş mi bu ya!!! yetkili servise, yani bu konuda uzman olması gereken adamlara götürdüğüm motorumu bozdular. evet efendim açıkçası budur yani. 4 aydır sorunsuz çalışan cbr125'imi ankara efe honda yetkili servisi BOZDU!!! bu kadar basit. yarın bunu tamir etseler bile ben niye istanbul yoluna 20 kilometre yol gidip geleyim. içimden geçen sayısız ölçüsüz küfürleri bu foruma saygımdan tutuyorum. hepinize iyi geceler

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

slm kardeş

gimatta metin usta var oraya götür. memnun kalacağına garanti veririm. selamımı da sööle. alper tavsiye etti dersin. boşverme mutlaka git. gimatta kime sorsan gösterir

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    motomax'taki ustanın adını bilmiyorum ama adam harbiden iyi millet translabı'nı bmw'sini gözü arkada kalmadan bırakıyor çalışmasını izle sadece izle hayran kalırsın
    ruhi usta var rüzgar memet var yiba arkası genelde ismi methedilen ustalar

ciddiyet konusunda motomax

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    aslında motorlar arasında çok fark yoksa seçimi servise ya da ustası olan modele göre seçmek mi gerek ne?

Motosikleti
    cbr125r
    hışımla hafiften bağıra çağıra geri götürdüm motorumu ve hallettiler. herhalde benzin deposunun tahliye hortumu sıkışmış biyere. ama yine de oraya tekrar gitmek istemiyorum. motomax neresi oluyordu? bir de gimat'ın yerini tam hatırlayamadım tarif eder misiniz?

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    --------------------------------------------------
    ---TURKISH STUNT---

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    bencecdede kazıklanmaşın biraz

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Gimat

gimat demetten ostime giderkan araba pazarını geçince aseslsan kavşağından sola dönersen gimat solda kalır. kime sorarsan gösterir metin ustayı. alper yolladı demeyi unutma yoksa ilgilenmeyebilir. herkesin motoruna bakmaz çünkü. üstüne de usta tanımam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler