Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

18.000 / 22.000 TL ARASI UZUN YOL MOTORU ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Öncelikle daha önce spacy ve deligt klansmanında başlamak için sizden yardım istemiştim bazı güncel gelişmelerimden dolayı çıtayı biraz daha yükselttim. Ben biraz araştırdım ama maxi scooter klansmanı veya enduro klansmanından da olabilir sizlerin benim için önerisi nedir ? 2019 Suzuki Burgman 200 abs modeli ile ilgileniyorum öncelik olarak bu motosiklet hakkında ne düşünüyorsunuz ? kendi klansmanlarında ki en uygun fiyatlısı bu xmax veya sym crsym modellerine göre. %0 ötv inrimi sona ermeden karar vermek istiyorum. şimdiden yorumlarınız için yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Hocam uzun yolda 200cc scooter yetersiz olmaz mı ? burgman 200 ile duruma göre 80-90kmye düşebilir yokuşlu yollarda kamyonlar vsvs sıkıştırabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Kawasaki ve suzukinin yedek parça , yetkili servis maliyetleri diğer japonlara göre tuzludur. Sıfır fiyatlarını bilmiyorum ama xmax250 ile uzun yol yapılır 110-120 stabil gidersin ben 350km yol yaptım xmax250ile gram yorulmadım .

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Yedek parça maliyet sıralaması
    Pahalıdan uyguna doğru

1 Kawasaki
    2 Honda
    3 Yamaha
    4 Suzuki

Bence enduro veya touring makina tercih etmelisin

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki ve suzukinin yedek parça , yetkili servis maliyetleri diğer japonlara göre tuzludur. Sıfır fiyatlarını bilmiyorum ama xmax250 ile uzun yol yapılır 110-120 stabil gidersin ben 350km yol yaptım xmax250ile gram yorulmadım .
    Xmax 250 burgman 200 e gore daha sert ve konforsuz yaziyordu forumda ama zaten xmax almaya butcem yetmiyor o yuzden seceneklerimin icine alamadim. Sifir almak istiyorum o yuzden motosiklet olanaklarim kisitlaniyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam uzun yolda 200cc scooter yetersiz olmaz mı ? burgman 200 ile duruma göre 80-90kmye düşebilir yokuşlu yollarda kamyonlar vsvs sıkıştırabilir.
    Sanirim 120 km hizla stabil bi sekilde gidilebiyor dik veya normal yollarda videolarda pek etkilenmiyordu

Motosikleti
    falcon flash 100
    mondial rx3i evo de bir bak derim. Bende hep mondial tavsiye ediyorum ama idare et.

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pahalıdan uyguna doğru

1 Kawasaki
    2 Honda
    3 Yamaha
    4 Suzuki

Enduro veya toruing motosiklet secenegi onerebilirmisiniz bana sifir fusunuyorum bir fikriniz var mi acaba ? Ben baktim biraz ama bulamadim en azindan bu fiyat araliginda

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial rx3i evo de bir bak derim. Bende hep mondial tavsiye ediyorum ama idare et.
    Onuda inceledim ama japon motosiklet olmasi onceligim malum mondial yedek parca sikintisini yasadigim icin korkuyorum beklemeyi sevmiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Crf250l yada dominardan başka şansın yok gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Pahalıdan uyguna doğru

1 Kawasaki
    2 Honda
    3 Yamaha
    4 Suzuki

Suzuki burgman 200 ve xmax250 nin varyatör kayışına baksa listenin yanlış olduğu çıkar ortaya 😀

Konu sahibi arkadaş 1 günde bütçeyi 10bin lira arttırdı gerçi yarın 30-32binlik konusu gelebilir 😀

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Suzuki burgman 200 ve xmax250 nin varyatör kayışına baksa listenin yanlış olduğu çıkar ortaya ��

Konu sahibi arkadaş 1 günde bütçeyi 10bin lira arttırdı gerçi yarın 30-32binlik konusu gelebilir ��
    Insallah oyle bisey olurda 30 bin lira butce ile gelirim :D

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Sıfır olmazsa o fiyatlara NC700'ler vardı sanki...

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır olmazsa o fiyatlara NC700'ler vardı sanki...
    Evet baktim onlarada var ama sorun en asagisi 55 60 bin kmde.

Dominar alın devam edin derim.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    0 takıntısı yoksa temiz bir forza 300 harika olur hocam.

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Alıntı kulspruta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 takıntısı yoksa temiz bir forza 300 harika olur hocam.
    Malesef bazı olaylardan dolayı ikinci ele güvenemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar alın devam edin derim.
    Pulsar ve dominar ikisinede baktım ama yuzeysel kronik problemleri var bulasmayin yorumlarini gorunce uzerine dusmedim

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Bende şuanda aynı pozisyonda aynı fiyat aralığında arayıştayım ama maxi scooterda Daelim S3ten iyisi yok gibi piyasada. Ben Dominarı sattım o yüzden scooter istiyorum eğer vitesli olur diyorsan Dominarın alternatifi yok piyasada. Torku çok iyi ve uzun yolda işini çok temiz görür. Tabi bunlar sıfır için

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

[QUOTE=

Pulsar ve dominar ikisinede baktım ama yuzeysel kronik problemleri var bulasmayin yorumlarini gorunce uzerine dusmedim[/QUOTE]
    Dominarın hiçbir sorunu yok 20 bin km kullanıp maddi sıkıntılardan dolayı sattım.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şuanda aynı pozisyonda aynı fiyat aralığında arayıştayım ama maxi scooterda Daelim S3ten iyisi yok gibi piyasada. Ben Dominarı sattım o yüzden scooter istiyorum eğer vitesli olur diyorsan Dominarın alternatifi yok piyasada. Torku çok iyi ve uzun yolda işini çok temiz görür. Tabi bunlar sıfır için

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

Dominarın hiçbir sorunu yok 20 bin km kullanıp maddi sıkıntılardan dolayı sattım.
    Gönlumde 4 buyuk japondan baskasi yok vede sifir olucak keske kesenin agzini acip limiti yukseltmeseydim ne guzel 2019 sifir spacy alpha alip bakicaktim keyfime buna yetti bunu aldim diyerekten :D Herseyin fazlasi dert paranin bile :D

Motosikleti
    R25
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu sizin kamyon olayınızı bir türlü anlamış değilim, uzun yol kamyoncuları gayet efendi adamlar İstanbul Antalya tvs Apache 150 ilk motorla ve İstanbul Gürcistan yaptım pulsar 200 RS ile. Yokuşta 90 la giden kamyonda görmedim. Tek dengesizlik yapanlar bence otobüs seyahat şöförleri. Uzun yol için 200 lük yeterli olmayabilir ona katılırım, ama sakin sürücü ise çokta önemi olmaz diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

Mt 25 18950 TL kaçırmayın derim son motorlar ve son günler 😊

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650

Suzuki burgman 200 ve xmax250 nin varyatör kayışına baksa listenin yanlış olduğu çıkar ortaya 😀

Konu sahibi arkadaş 1 günde bütçeyi 10bin lira arttırdı gerçi yarın 30-32binlik konusu gelebilir 😀
    Ben burgman ve xmax gibi scooterları kıyaslamadım zaten marka olarak genel anlamda söyledim.
    Ona bakarsan burgman 400 ün marş motoruda xmax 250 nin marş motorundan ucuz. 😊

Parça bulundurma ,sipariş tedarik ve bekleme süresi bakımından suzukinin yamahaadan daha aktif olduğunu bütün motor piyasası bilir.

Öte yandan dediğin gibi keşke arkadaş keşke 30 binlere çıkabilse ama ben şimdi ona bir makina tavsiye edeceğim, hem touring hem maxi scooter birazcikta enduro tadında birşey olacak ama sıfırını istiyor o fiyatlara o da çok zor 😀

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Alıntı FREEDOMOTO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro veya toruing motosiklet secenegi onerebilirmisiniz bana sifir fusunuyorum bir fikriniz var mi acaba ? Ben baktim biraz ama bulamadim en azindan bu fiyat araliginda

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Onuda inceledim ama japon motosiklet olmasi onceligim malum mondial yedek parca sikintisini yasadigim icin korkuyorum beklemeyi sevmiyorum
    Honda NT 700 deauville
    Bu makinayı ve özelliklerini bir incele ama sıfırını alman zor zaten yok 😊
    Fakat ömürlük makinedir.
    Şaft aktarma ,kombine fren abs, elektirikli cam , ısıtmalı koltuk daha neler neler.

Motosikleti
    Honda NC700S
    Alıntı FREEDOMOTO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet baktim onlarada var ama sorun en asagisi 55 60 bin kmde.
    Selamlar , motor yapısı olarak 55-60k olduk a düşük km dir NC için. 175k da hâlâ rutin bakım ile devam edenler var. Yakıt ekonomisi nedeniyle uzun tur için biçilmiş kaftan , fakat seleye jel uygulama şart .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ben burgman ve xmax gibi scooterları kıyaslamadım zaten marka olarak genel anlamda söyledim.
    Ona bakarsan burgman 400 ün marş motoruda xmax 250 nin marş motorundan ucuz. 😊

Parça bulundurma ,sipariş tedarik ve bekleme süresi bakımından suzukinin yamahaadan daha aktif olduğunu bütün motor piyasası bilir.

Öte yandan dediğin gibi keşke arkadaş keşke 30 binlere çıkabilse ama ben şimdi ona bir makina tavsiye edeceğim, hem touring hem maxi scooter birazcikta enduro tadında birşey olacak ama sıfırını istiyor o fiyatlara o da çok zor 😀

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Honda NT 700 deauville
    Bu makinayı ve özelliklerini bir incele ama sıfırını alman zor zaten yok 😊
    Fakat ömürlük makinedir.
    Şaft aktarma ,kombine fren abs, elektirikli cam , ısıtmalı koltuk daha neler neler.
    Xmax 250 nin marş motoru burgman 400 ünkinden ucuz hocam siz yurt dışında yaşıyorsunuz sanırım 😀

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:35 ----------

Orjinallerini servisi arayıp sormadım tabi ama en azından piyasada satılanları öyle 😀

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)