Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

İzmirde Ege Bölgesini Birlikte Gezecek Ekip

Mondial E-xtreme Max 150
    Leoncino
    Motosiklet Online

İzmir'li arkadaşlar. Ege bölgesini gezmek, gezerkende yöresel lezzetleri tatmak, koca bir bahar-yaz sezonunu güzel anılarla kapatmak isteyen varsa aşağıda yazdıklarımı okusun, ilginizi çekmediyse fotoğraflara bakıp 7 farkı bulsun

Geçen sene farklı bir platform üzerinden tanışarak, 4 arkadaş İzmirin çeşitli yerlerine gezilerimiz oldu. Ancak bir arkadaşımızın motoru satması, diğer arkadaşımızın ise uzak mesafelere gelememesi sebebiyle şuan 2 kişiyiz. Gezi gurubumuzun amacı Ege bölgesinin yukarıda Ayvalık'dan aşağıda Marmaris'e kadar olan bölümünde İzmirden günü birlik bazende konaklamalı geziler düzlenlemek. Gezerken yöresel lezzetleri tadarak aynı zamanda bir gürme turu yapmak. Havaların güzelleşmesiyle birlikte muhtemelen Nisan sonu Mayıs başı gibi gezilerimize başlayacağız, havaların soğuyama başladığı Ekim-Kasım ayına kadar da sürecek. Bu ekibe katılacak arkadaşların aşağıda belirttiğimiz özeliklere uyması ekibin uyumu açısından önemli.

Ekibin kişi sayısı 4 enfazla 5 kişi olacaktır,

1 27-40 yaş aralığında olması
    2 İzmir dışına çıkabilmeli, gerektiğinde konaklayabilmeli
    3 Gezilerin maddi yükünü kaldırabilecek durum olabilmeli
    4 Hızlı,agresif motor kullanmayan, ekibi tehlikeye atmayacak şekilde uyumlu sürebilecek
    5 Ekibin gezilere rahat toplanması adına İzmir içinden olması tercihimiz
    6 Ekibin ruhuna uyum sağlayabilecek arkadaşları bekleriz.
    7 250-600cc motor olması sürüş uyumu açısından daha uygun olacaktır,

Gezi yapmayı planladığımız yerler, Ayvalık, Dikili, Foça, Spil Dağı, Uşak Uubey Kanyonu, Tire, Ödemiş, Birgi, Kuşadası, Güzelçamlı Milli Park,Bodrum,Marmaris, Datça, Bafa Gölü, Salda Gölü ve şuan aklıma gelmeyen daha bir çok yer. Genelde hafta sonları günübirlik, uzak yerlere ise cumartesiden çıkıp kalmalı olarak pazar dönüş şeklinde olacak. Eğer ekipçe anlaşırsak bir kaç günlük çadır kamplarında kalınabilir. Özellikle bu konuda Marmaris Çubucak çadır kampı güzeldir.

Katılmayı düşünen arkadaşlar yoruma katılmak istediğini belirtsin, önümüzdeki 3 hafta içinde bir tanışma toplantısı yapmayı planlıyorum.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Stylmartin ayakkabı bot modelleri için tıklayın
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Aydın/Didimdeyim eşlik etmeyi çok isterdim fakat 125 cc yoksa aranıza katılırdım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vulture
    162 cc ile size arkadan el sallıyorum iyi yolculuklar diliyorum
    oldcockroach bunu beğendi.

chaqalqarlos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Hayırlı yolculuklar şimdiden. Gönül isterdi biz de olalım o sürüşte. Bu arada şartlar beni benden aldı

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XCITY 250(Gitti)
    Rotalarınıza Assos, Kaz dağları, Dikili Aşıklar Şelalesi'ni ekleyebilirsiniz.

Yazları İzmir'deyim.

Yalnız gezmeyi sevdiğim ve yaş şartınızı 20 yaş aştığım için arkanızdan el sallıyor ve bir kova su döküyorum.

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R
    Evli olmama şartını koymalıydınız Eşlik etmeyi çok isterim, ancak kendim bile her istediğimde çıkamıyorum. Katılıp yarın bir gün ben bozdum oynamıyorum durumuna gelip, size ayıp etmek istemem.

şşşşşşşşşşşşş!
    çok kişinin yarasını deşiyorsun

snappy x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Üste de para verelim mi??

Yedek Parça ve işçilik indirimi
    Leoncino
    Daelim Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler