Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF Moto 250 Nk alinmalimi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar merhaba bu ayin 26 sında OTV indirimi bitmeden bir motorsiklet almak istiyorum.Butcem 18 bin tl sadece kredi kartiyla alabiliyorum.Yani bu motorsikleti kullanan varmi bu paraya deger mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Seninle aynı durumdaydım. Aldım memnunum.

Motosikleti
    MT-07
    O kampanya uzadı. Ayrıca almalısın. Birileri alacakki motor nasıl die millet de öğrenecek.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kampanya uzadı. Ayrıca almalısın. Birileri alacakki motor nasıl die millet de öğrenecek.
    Ne zamana kadar uzadı?

Motosikleti
    NC750X
    5-6 daha koyabilirseniz üstüne cb250r var, satarken sıkıntı yaşamazsınız. 21.500 e 2. el 4400 km de var mesela bir tane anında kredi diyor.. kredi oluyorsa kredi kartı da oluyordur..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...74028340/detay

bunu da bir seçenek olarak düşünebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

Alıntı Denizhanasu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zamana kadar uzadı?

yıl sonuna kadar diye duydum..

Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-6 daha koyabilirseniz üstüne cb250r var, satarken sıkıntı yaşamazsınız. 21.500 e 2. el 4400 km de var mesela bir tane anında kredi diyor.. kredi oluyorsa kredi kartı da oluyordur..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...74028340/detay

bunu da bir seçenek olarak düşünebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

yıl sonuna kadar diye duydum..
    valla japon motorsiklet bende isterim ama ben 10 bin tl butceden zar zor cikabildim 18 bin tlye bide aklimda yamaha n max 155 var .ama uzun yoldada 125 km hizlarda stabil gitmek istiyorum.Suanki motorum kuba rainbow cup 100 cc 21.500 km de

Haziran sonuna kadar uzadı ÖTV indirimi, aklında olsun.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı Denizhanasu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla japon motorsiklet bende isterim ama ben 10 bin tl butceden zar zor cikabildim 18 bin tlye bide aklimda yamaha n max 155 var .ama uzun yoldada 125 km hizlarda stabil gitmek istiyorum.Suanki motorum kuba rainbow cup 100 cc 21.500 km de
    üstad kredi kartı diosun çekebildiğin kadrını karttan çekip 3 4 bin tl ihtiyaç kredisi alabilirsin uzun vadeli 300-400 tl odersın 1 senede bıle bıtırsen.. ama sen bilirsin elbette senın pran sonucta cf moto çin malı gibi değil gerçekten ama neticede bir honda da değildir diye düşünüyorum.. hem kalite bakımından hem de ınsanların aklındakı algı bakımından..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)