Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Otobüs Firmaları Motosiklet taşıyor mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar. Motosikletimi getirtmenin yollarını ararken aklıma otobüs firmaları geldi. Firmalara rica etsek , ücreti karşılıgında (atıyorum 2 bilet vs.) motosikleti bagajlarına koyup getirebilirler mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Bu konu çok açıldı çizildi. Gideceğin yerdeki ambar'lar ile anlaş. Şehirlerarası yük taşıyan kamyonlar. En sağlam onlarda götürürsün. Yalnız ambar senin yanına gelmez. Sen ambarın yanına gideceksin. En temiz öyle götürülür...

Motosikleti
    sym wolf250
    ben sıfır almak için bayilerle görüştüğüm zaman 100 tl ver otobüsler alıyor demişlerdi. bir tanesi bazen çiziliyor sorumluluk alamayız dedi. alırlar tahminim, firmaya göre değişebilir tabi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer alırlarsa battaniye tarzı bir şeye sararım sanırım. 100 Tl ise güzel bir fiyatmış :D

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ben eylül 25 te istanbul yozgat arasını motor ve kendime 150 lira verdim. Aklınızda olsun. Asla ama asla yazıhaneciyle konuşmayın. 200 den kapı açıyor. Direk şoförü veya muavini bulun. Otogarda biryer arıyormuş gibi değil de direk biryere gidiyormuş gibi dolanın. Bi kolunuz birinde diğer kolunuz ötekinde kalabiliyor.
    HONDA

#BZ3082

hocam otogara gidip muavinein yanına gelip böyle böyle motosiklet var kaça götürüsün diyorsun sıkı pazarlıkla çok ucuza götürürsün benden ambar 600 700 lira fiyat istemişti otobüse 110 lira verdim. otobüs direğine yasladım değecek yerlerine bez koydum . olay budur

Motosikleti
    Honda CBR650F 2017
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...istiyorum.html

İncele bak benim konu sormak istediğin birşey olursa yardımcı olurum.

has turizm firması taşıyor. burdan sorabilirsinz.

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Ben ankaradan Elazığ a giderken muavine sordum 150 lira ya taşıyoruz dedi. Daha önce de taşımışlar. Ama battaniye VS. İle iyice sarmak lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    merak ettiğim bir soruydu İstanbul otogara girerken turnike bilet kesmiyor mu tekrar geri getirince motoru motor kadar otopark ücreti verilmeyecek mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

beyler yardımcı olalım

Motosikleti
    MT 25
    Ben bursa'dan almıştım motorumu hiç görmeden bursa'da bir bu işi yapan bir mekan vardı. Düzenli olarak istanbul bursa izmir antalya seferleri var. taşıtacaksan irsaliyeden adına bakabilirim 300tl para vermiştim. Bursadan izmire gelsin diye işlerini de gayet güzel yapmışlar. Benim bursaya gidip gelmem 150 lira tutuyordu motor için de 150 isteseler dedim 300 birde yolda yiyip içeçeklerim 400'ü bulur diye böyle bir yol tercih ettim memnum kaldım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ankara dan çarşamba günü 250 motor + 85 yolcu şeklinde fazer 6 gönderdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)