Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mont Hakkında Tavsiye Lütfen (Revit Roamer)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Merhaba,
    Yurtdışından mont sipariş vermeyi planlıyorum.. Şuanda dainese'in file bir montunu kullanıyorum ve deri mont arayışı içerisindeydim. Genel olarak sade tercih ediyorum ve revit roamer modelini seçtim ama fikir ve önerilerinize açığım paylaşırsanız sevinirim. Kullanan arkadaşlarında fikirleri çok önemli benim için paylaşım yaparlarsa sevinirim..

Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    koltuk altları da mı deri? o bölge bez/tekstil olup da hava alsa iyi olur kanımca.

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Ben kullanıyorum roameri. Şık rahat bir mont, kesimi ne cok dar ne de cok bol. Derisi yumuşak kırılıp çatlama yapmiyor. Korumalari saglam duruyor. Ben de aynen sizin gini düşünerek almıştım ve açıkçası çok da motorcu montu gibi görünmüyor dışardan . Yalnız fermuar bolumunden ruzgar aliyor. Ben bu kış 9-10 derecelerde kullandim. On taraftan gelen soguk esintiyi kesebilirseniz idare ediyor. Sonbahar ve ilkbaharda ise gayet kullanisli. Ama şimdiki aklim olsa biraz daha dar kesim bir mont alırdım ve kış için ayrica goretex bi monta yonelirdim.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı hknsaritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum roameri. Şık rahat bir mont, kesimi ne cok dar ne de cok bol. Derisi yumuşak kırılıp çatlama yapmiyor. Korumalari saglam duruyor. Ben de aynen sizin gini düşünerek almıştım ve açıkçası çok da motorcu montu gibi görünmüyor dışardan . Yalnız fermuar bolumunden ruzgar aliyor. Ben bu kış 9-10 derecelerde kullandim. On taraftan gelen soguk esintiyi kesebilirseniz idare ediyor. Sonbahar ve ilkbaharda ise gayet kullanisli. Ama şimdiki aklim olsa biraz daha dar kesim bir mont alırdım ve kış için ayrica goretex bi monta yonelirdim.
    hocam revit roamer ın fermuar altında ekstra bi bölüm var diye biliyorum. yine de rüzgarı geçiriyor mu?

hsndmrcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    Hocam bende alpinestars deri mont kullanıyorum ve temizlemesi gerçekten ölüm diyebilirim. Tekstil montlar gibi makine de yıkayıp kullanayım yapamıyorsun. Yapışan toz, toprak ve böcek ölülerinin lekelerini temizlemek bana gına getirdi. Açıkçası her kullanımdan sonra temizlerim dersen al yoksa temizlik işi sıkıntı.Alacaksan da kesinlikle düz desensiz olanlardan al ki fazla uğraştırmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler