Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha Mt 125 Vs Mt 25

Motovento
    REKLAM ALANI
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ister 50 cc ister 125 ister 600 vb. cc farkı olmaksızın senin sevdiğin motosiklet en iyi motosiklettir
    eğer o motosikletten zevk alıyorsan boşver onu bunu sadece sür gitsin 😄
    Kesinliklee 👍

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önemli olan zevk almak

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Dostum yaklaşık 10 bin km dir sürüyorum. İnan rüzgar dışında no problem . 50 tl ye 400 km gitme opsiyonun var abartmadan gidersen. Gaz tepkisi cbr 250den güzel. frenler keza abs olsa süper bende yok. Duruşu efsane zaten herkes kaçlık diye soracak. 125 dediğinde inanmayacaklar.

Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karar verince buraya yazın lütfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Çok iyi bir yorum olmuş teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

O İrc’ler çok yüreğimi hoplatmıştır.Hafif frene dokunuyon hemen sağa sola atma eğiliminde oluyor.Bilmiyorum belki ben acemiyimdir.Yani fıtı fıtı sürüp tadını çıkaranlardanım.125’in 0-80’i 8 saniye.Kendimde test etmiştim.Şu an ortalama bir araba 10-11 saniyede çıkıyor o hıza.Yani şehir içi yeterli gibi.
    r25’te o hızlanma isteği bende rahatsızlık yaratıyordu.Bas gaza! Basss!! Diye diretiyor resmen.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum yaklaşık 10 bin km dir sürüyorum. İnan rüzgar dışında no problem . 50 tl ye 400 km gitme opsiyonun var abartmadan gidersen. Gaz tepkisi cbr 250den güzel. frenler keza abs olsa süper bende yok. Duruşu efsane zaten herkes kaçlık diye soracak. 125 dediğinde inanmayacaklar.

https://resmim.net/f/emqLbu.jpg
    Çok teşekkür ederim mt-125’te karar kıldım.Bir önceki sayfada neden mt-125 seçtiğimi açıkladım.
    Şu an faturamın çıkmasını bekliyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)