Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda pcx bulunamıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar arkadaşlar
    Geçen ay sıfır pcx alma niyetine büründüm. Fakat ist avr bayilerini arayıp ellerinde pcx stoğu bulunup bulunmadığını tek tek teyit etmek amaçlı arayıp sordum. Hiçbirinde kalmadığı bilgisini aldım. Bugün ise tekrar bayileri aradım. Sonuç tekrar hüsran. İkinci el fiyatları ise sıfır fiyatları ile aynı. Şaşırıyorum bu scooter neden bu kadar çok satılıyor.
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Yenisine abs taktılar mı Bilo? Ben de bi tane alayım çok ekonomik çok şirin motor diyorum ama lastikleri bisikletten hallice diye bir türlü sindiremedim içime.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    PCX alacaklar motora binmeden hemen lastiklerini değiştirsin.Bu tavsiyeye uymadığım için motor 20-30 ile giderken arkası attı yere yapıştırdı beni.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PCX alacaklar motora binmeden hemen lastiklerini değiştirsin.Bu tavsiyeye uymadığım için motor 20-30 ile giderken arkası attı yere yapıştırdı beni.
    ben o deneyimi 17 bininci km.de yaşadım, çok tatlı bir his.
    chaqalqarlos bunu beğendi.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yenisine abs taktılar mı Bilo? Ben de bi tane alayım çok ekonomik çok şirin motor diyorum ama lastikleri bisikletten hallice diye bir türlü sindiremedim içime.
    Abim yeni kasaları oldukça şık lastikler eskiye göre biraz kalınlaşmış ve hamur kalitesi arttmış diyorlar incelemelerinde. Araç iyice çekilmez bir hal aldı benim için. Ulaşım olarak oldukça avantajlı olacak benim için ama bulamıyorum ki alayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs yok abi. Aynı devam. Nmax de var ama o biraz konforsuz benim için.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    işyerinden arkadaşımla geçen ay honda bayine gittik aldık bir tane füme rengini 0 km bende arkadaşımın eski pcx ini aldım yetkili servis bakımlı 67.000 km de canavar gibi motor rahat acayip az yakıyor ve çok iyi kaçıyor 80 e nasıl çıktığımı anlamıyoruım.

Yeni kasalarının eski kasalar ile arasındaki farklar
    Anahtarsız çalıştırma
    Yeni Tasarım far
    Dijital gösterge paneli oldukça şık

Bence yeni kasaların hala eksi yönleri var
    1 abs yok
    2 arka fren yine kampana
    3 lastikler yaramaz

Arkadaşım daha hiç binmeden yeni lastik taktırdı.

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Martta zamlar salınacaklar ya pusuya yatmışlardır. Bal gibi de ellerinde vardır da. Daha önce de yaptılar aynı şeyi çünkü.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı montanaturne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Martta zamlar salınacaklar ya pusuya yatmışlardır. Bal gibi de ellerinde vardır da. Daha önce de yaptılar aynı şeyi çünkü.
    Zaten marttayız, motor gerçekten yok. 2018 model satış kotaları çoktan dolmuş tek tük bayilere son parti 2018 gelecek sonrası 2019 ve ÖTV indirimi belirsizliğinden fiyatlar netleşir. ÖTV indirimi devam etme yönünde bir beklenti var. AKP nin son seçim hamlesi olabilir.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Neden çok tutuluyor sorusuna cevaben , bende eski bir pcx kullanıcısı olarak şöyle diyebilirim motor gerçekten bana rutin bakımları hariç sorun açmadı zaten temel bir motosıklet kombıne fren sıstemı start stop vs var euro 4 lerını bılmıyorum ... Ben aldım sağ taraftan kartal çarptı grenajlar krıldı vs falan ama motosıklet değer kaybetmek yerıne aksıne kazalı kırık grenajlı halıyle aldığımdan daha yüksek fiyata sattım ...Arıza açmıyor bagaj hacmı yuksek az yakıyor bide michelin city lastık tadından yenmiyor , İstanbul -Ankara arası uzun yolda da kullandım gayet zevklıydı şişme kondisyondan düşme vs yapmadı ..
    Kısacası kullanıcı kitlesi mulu olan bir motosiklet
    https://www.youtube.com/watch?v=T0jbH_Vu_eA&t=1s

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Abi nmax dururken ? Neden kötü tasarımlı pcx

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Neden çok tutuluyor sorusuna cevaben , bende eski bir pcx kullanıcısı olarak şöyle diyebilirim motor gerçekten bana rutin bakımları hariç sorun açmadı zaten temel bir motosıklet kombıne fren sıstemı start stop vs var euro 4 lerını bılmıyorum ... Ben aldım sağ taraftan kartal çarptı grenajlar krıldı vs falan ama motosıklet değer kaybetmek yerıne aksıne kazalı kırık grenajlı halıyle aldığımdan daha yüksek fiyata sattım ...Arıza açmıyor bagaj hacmı yuksek az yakıyor bide michelin city lastık tadından yenmiyor , İstanbul -Ankara arası uzun yolda da kullandım gayet zevklıydı şişme kondisyondan düşme vs yapmadı ..
    Kısacası kullanıcı kitlesi mulu olan bir motosiklet

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Aynı yorumlar için kusura bakmayın Pc takıldı

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbulda bulan varmı bende aradım bulamadım

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nmax dururken ? Neden kötü tasarımlı pcx

Bence pcx'in tasarımı nmaxten daha güzel. Özellikle koltuk olarak Nmax'e binince sevimleyen yemek takımı sandalyesine oturmuş gibi hissediyorum. Yemek bitse de koltuğa geçsem diye hissediyorum.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Boşver sıkma canını ötv indirimi Aralık a kadar uzatılmış.mike mike getirip satacaklar.bulursun ellam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)