Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nerden ekipman alinir

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Ekipman alicam ankaradanmi daha ucuza cesit bulurum? istanbuldanmi? Yada nerelerde vardir bu sehirlerde
    Gerekli Kuvvet Damarlarındaki ASİL KANDA MEVCUTTUR!

M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cb500f
    Istanbulda daha fazla vardir bildigim kadariyla. Anadolu yakasinda motomax falan bir kac motor magzasi var yan yana google a yazip adresi bulabilirsin.
    Avrupa yakisnda feyizogu var orda da bayagi cesit var.

motoruma.com ve motosikletaksesuarlari.net bu ikisinden de alışveriş yapmışlığım var. gayet güzel yerler. nakitte indirimleri var. ya da ikinci el temiz ekipman alınabilir sahibinden.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbula gelirsen eğer ilk önce Kadıköy Hasanpaşaya git 10'dan fazla motosiklet aksesuar mağazası var zaten birde şirinevlerde bol mağaza var

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    motora yeni başlayacak arkadaşlara önerim , yol yakınken vazgeçmeleri ,
    vallahi kimisi kızacak ama , motorsiklet ekipmanları şerefsizlik boyutuna ulaştı, elbetki devletin suçu , dünya ekonomisinin suçu , 3. dünya ülkesi olmamızın suçu ama ,

bu nedir arkadaş 10 tllik eldiven zaten 20 sefer kullanımlık 150 tl olmuş :D kasklar 3000 tl yeminle 500 tl etmez,

canımızı bağlıyoruzya , sanki düşünce öldürmeyecek garantisi veriyorlarmış parası alıyorlar :D

çok kızgınım , halen elimdeki eski ürünleri kullanıyorum , çürüyene kadarda almayacağım , alırsamda 2. elden alacağım ,
    gavur 2. kez kazanmasın .

bence sende 2. elden al 1-2 kere giyilmiş :D yersen

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Bayilere gidin deneyin ürünü yurt dısından sipariş verin daha ucuza geliyor

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    artık alternatif çok fazla hem ankarada hem istanbulda hasanpaşa genelde bende o bölgeden ekipman ve aksesuar alıyorum. Motomax harici herkesten alabilirsiniz. Birsürü farklı marka farklı satıcı var. Bugün aldığınız malı yarın bedavaya dağıtabilen veya sizin 1000 liraya aldığınız kaskı yarın 500 liraya satmayacak bir satıcıdan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı ozansntrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi kimisi kızacak ama , motorsiklet ekipmanları şerefsizlik boyutuna ulaştı, elbetki devletin suçu , dünya ekonomisinin suçu , 3. dünya ülkesi olmamızın suçu ama ,

bu nedir arkadaş 10 tllik eldiven zaten 20 sefer kullanımlık 150 tl olmuş :D kasklar 3000 tl yeminle 500 tl etmez,

canımızı bağlıyoruzya , sanki düşünce öldürmeyecek garantisi veriyorlarmış parası alıyorlar :D

çok kızgınım , halen elimdeki eski ürünleri kullanıyorum , çürüyene kadarda almayacağım , alırsamda 2. elden alacağım ,

Geçen bir arkadaşım ihtiyaç kredisi çekmiş, hayırdır dedim "Bot alcam" dedi.

ADAM BOT ALMAK ICIN KREDI ÇEKTI KREDI !
    numan, mombohunter ve ozansntrk bunu beğendiler.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen bir arkadaşım ihtiyaç kredisi çekmiş, hayırdır dedim "Bot alcam" dedi.

ADAM BOT ALMAK ICIN KREDI ÇEKTI KREDI !
    E ihtiyaç ama :D
    MrMud bunu beğendi.
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Motosikleti
    mt 25

2.5 senedir motosiklet suruyorum ve artik montum eldivenim bunca kaza vb den sonra beni ne olur degis diyor..
    ozansntrk bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı tarikcapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E ihtiyaç ama :D
    M beden eldivenim kullana kullana XL oldu, yeni eldiven almak yerine elimi duvarlara vurup şişirmek daha mantıklı geliyor :D :D :D
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.5 senedir motosiklet suruyorum ve artik montum eldivenim bunca kaza vb den sonra beni ne olur degis diyor..
    sen isyandasın haklısın , benim 2 tane karbon kaskım var eskidi , shoei gt air aldım dolar mevzularından önce 1000 tl ye , 3000 felan olmuş eskir diye kullanmıyorum alskdşalsd :D

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara'da Mototan vardı, hemen hemen tüm markaları barındıran iyi bir esnaf arkadaş.

Motosikleti
    mt 25
    sen isyandasın haklısın , benim 2 tane karbon kaskım var eskidi , shoei gt air aldım dolar mevzularından önce 1000 tl ye , 3000 felan olmuş eskir diye kullanmıyorum alskdşalsd :D
    Hocam kotu haber bekleyincede eskiyor raf omurleride var qjjajsjdnqn

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbula gelirsen eğer ilk önce Kadıköy Hasanpaşaya git 10'dan fazla motosiklet aksesuar mağazası var zaten birde şirinevlerde bol mağaza var
    Beni 250 cc de idare edecek bir mont uzunbilek eldiven birde pantalom alicam iste gelicez secimden once

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    Hocam kotu haber bekleyincede eskiyor raf omurleride var qjjajsjdnqn[COLOR="Silver"]
    lastik mi la bu :D 20 sene birşey olmaz :D çocuğuma saklıycım

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Hocam kotu haber bekleyincede eskiyor raf omurleride var qjjajsjdnqn

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Beni 250 cc de idare edecek bir mont uzunbilek eldiven birde pantalom alicam iste gelicez secimden once
    Aliexpresten uzun bilek furygan mı ne vardı eldiven olarak,kask olarak da netten mt revenge/helmet kask,pantolon olarak da sadece yağmur içinse decathlon'dan hem soğuktan korusun hemde yağmurdan dersen durt firmasından bakmanı tavsiye ederim. 250 CC için idare edilebilir ve çok pahalı olmayan ürünler.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık alternatif çok fazla hem ankarada hem istanbulda hasanpaşa genelde bende o bölgeden ekipman ve aksesuar alıyorum. Motomax harici herkesten alabilirsiniz. Birsürü farklı marka farklı satıcı var. Bugün aldığınız malı yarın bedavaya dağıtabilen veya sizin 1000 liraya aldığınız kaskı yarın 500 liraya satmayacak bir satıcıdan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
    Motomax'in iyi yanı Held ve Scorpion getiriyorlar.Uygun fiyata çok kaliteli ürünlerdi bi aralar.

Motosikleti
    mt 25
    Ya beyler kisaca ankarayami gitmeliyim istanbulami? Ankaraya gidersem kendi aracim ile gidicem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)