Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha sıfır motosiklet almak?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, cin malı motosikletimi sattim. Yeni motosiklet almak istiyorum. Cin olayina hiç bulaşmak istemiyorum. Yaklaşık 9bin tl param var. Sıfır nmax 125 düşünüyorum. 2017 model 0 km 13.500tl 2018 14.444 tl. 2019lari bilmiyorum. Sizce 2017 model almak mantiklimi? Kırmızı rengini istiyorum satarken de zorlanirmiyim? Seçim ve otv oncesi almak isriyorum.
    5bin tl kadar borç para alicam bu arada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    14 bine pcx alabilirsin 2018 model anahtarsız çalıştırma daha geniş bagaj ve çok düşük yakıt tüketimi..

Abs yok ama yeni kasa pcx in nmax ten tek eksik yönü abs ve arka disk fren onun dışında pcx her konuda daha iyi ve piyasası daha hareketli
    arkadaşımın 2014 te 0 km alıp 66 bin km sorunsuz bindiği pcx ini ben aldım o 0 km yeni kasa aldı ikimizde memnunuz

Pcxler 14,900 ve pek hoşuma gitmiyor. Yakit en fazla yarım litre fark edeceği için gerek bile yok bence

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    krizde , sıfır motor alıp huzuru bulamayacağın anlamınada gelir :D sıfır motoru harcarlar , nazar değer , kayar düşersin bak 2. el az km temiz 3-5 yaşında bişey al , paranın 1000-2000 aşağısına başka motor al yani vitesli olsun :D birşeyi alıpta sonrasında binerken ödemek kadar kötü ve zor bişey yok ,

bence ya bekle biriktir al , yada ucuz birşey al sonra sat paran olunca yine al.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Aciliyetin yoksa tut paranı daha iyi birşey alırsın. İlla da alacağım diyorsan konfor aramam ve motosikletim daha güvenli olsun dersen NMAX,konforu da tipi de güzel olsun dersen PCX daha iyi. Şimdiden hayırlı olsun. Bilindiğin birinden ikinci el almaya çalış. Eğer öyle biri yoksa üç beş kuruştan kaçma servise götür baksınlar heryerine ona göre al. İkinci el tavsiye ederim.

Motosikleti
    N/A
    Dolar al dolar

Vergi indirimi bitmeden almalısın. Yoksa yaza bırakırsanız nerden baksanız 2000 lira daha fazla borç ödersiniz. 3-5 yaşında bir şey alıp uğraşmaktansa sıfır almanızı öneririm kafanız en azından rahat olacaktır(Motosiklet olarak, ödeyebileceğiniz kadar borçlanın lütfen)

Sıfırın tadı başka al, rodajını yap ayran gönüllü olma 100.000 km kullan en az. Ülkemizde ne yazıkki böyle bir sorun var. Motosiklet alındıktan 10-15 bin km sonra motora vebalı gibi bakılıyor.

2017 model almakta tereddütlüyüm. Zamlanmadan alsammi kafasi var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)