Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KURALKAN MERKEZ SHOWROOM AÇILIŞI

Motovento
    REKLAM ALANI
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem beyin tecrübesini bilemiyorum ancak siz de benimkini bilmiyorsunuz belli ki.

Kaldı ki izahate hiç mi hiç gerek görmüyorum çünkü değmeyeceğinin farkındayım. Onu da yazmayacaktım, sonuçta kimlerin neden ve ne cevap yazacağı da belliydi. Siz oyun bahçenizde oynamaya devam edebilirsiniz. Şahsım adına hiç mi hiç umurumda değil
    umurunuzda olmayan bir durum için bayağı yazmışsınız. Bence sinirlendirmiş sizi. Neyse 1000 düşünüp bir yazarsak oturur bazı şeyler yerine.
    İstersen özelden tartışırız burada flood yapmayalım.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merkez showroomun açılması hayırlı olsun. Servis ağında kalite, Kronik sorunların çözümü, garanti kapsamında çözülmesi gereken konular halledilecekse ekstradan hayırlı olsun.

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Bence cok dogru bir adım atılmış. Bayiler zaten satıştan para kazanamıyordu. Şimdi az da olsa kazanabilecekler. Eskiden bayideki motorlar bayinin kendine aitti aman oturma düşürme vs muhabbetlwri oluyordu, umarım yeni sistemde her bayşde her model olur ve incelemeye de acik olur. Motorları incelemek şstwyen de kendine en yakın bayi yada showroom a gidip inceleyeip internet üzerinden satın alabilecek. Umarım başarılı olursunuz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)