Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Alpinestars Ceket Sahte Mi Orijinal Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Yabancı bir internet sitesinden Alpinestars Gp Pro mont siparişi verdim. Daha önce hiç görmediğim bir model geldi. Omuz koruması yok ancak uyduruk bir sırt koruması var. Dikişleri gizli değil, deri kısımları ince ve deri kokusu yok. Fermuarları da çok kalitesiz. Üzerinde model adı-numarasına dair bir bilgi de yok.
    Ufak bir araştırmayla yabancı bir sitede sahte olduğu belirtilerek satıldığını ve TR deki 2. el bir satış sitesinde de satışta olduğunu buldum. Satan arkadaşa sorduğumda ürünün sahte olup olmadığını bilmediğini kalitesinden memnun olduğunu söyledi. Arkadaşın söyledikleri yüzünden kararsız kaldım. Bu mont hakkında herhangi bir bilgisi olan var mı?

Yüksek boyutlu resim için link;

https://i.hizliresim.com/Rr4oga.jpg

https://i.hizliresim.com/pbaB2q.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahte bu.
    Alıp almamak sana kalmış.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1450 liraya zaten piyasa da mont var. Sahte olduğu bariz belli ama ne olursa olsun riske girmeye gerek yok.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Sağına soluna bakmaya gerek yok. Mont orijinal değilim diye bağırıyor zaten.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Omuz koruması yok, sırt koruması da dandikmiş, deri kısımları ince, fermuarı kalitesizmiş. Satan arkadaş acaba kalite olarak montun nesinden memnun?

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Malesef Sahte .. en basiti omuz korumalarının olmaması sahte oldugunu apaçık belli ediyor. Bu markaların omuz ve dirsek korumasız gelmesi imkansız bisey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler