Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 öncesi Honda CB650f mi yoksa 2017 sonrası mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Kararsız kaldım arkadaşlar, Cb650f alacağım ancak 2016 öncesi olan kasanın 2017 ve son olarak 2018 de çıkan kasasında bazı farklar var, amortisör, euro4 e özel güçlendirilmiş motor ve yakıt sistemi gibi

Aramızda deneyimli arkadaşlar var mı bu konuda, bu iki kasa arasında dağlar bir fark mı var, evet görsel biraz daha güzel ancak aradaki fiyat farkına değecek bir fark var mı? Yoksa abartılı bir fark olmadığından temiz bir eski kasasını almak daha mı mantıklı? Yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla 2017 bakardım ben olsam.ufak hp artışı yeni showa ön maşa ve arkada da sanırım değişiklik var görüntüde de 3 5 farklılık var sanırım.aradaki fark fiyat olarak çok değildir heralde ama yürüyeninde ciddi fark olduğu söyleniyor

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Olmuşken 2019 olsun be

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    https://youtu.be/Yj9-Yjj9lZo

Izlemediyseniz izleyin derim, 2017 nin farklarından bahsediyor.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla 2017 bakardım ben olsam.ufak hp artışı yeni showa ön maşa ve arkada da sanırım değişiklik var görüntüde de 3 5 farklılık var sanırım.aradaki fark fiyat olarak çok değildir heralde ama yürüyeninde ciddi fark olduğu söyleniyor
    İkinci elde baya fark var, en az 5-6 bin tl oynuyor, o farka eski kasaya yeni teker, kasko belki bir topcase yaptırılır, limite geldim yoksa yeni kasanın avantajlarını biliyorum ama değer mi bilemedim, maalesef ki ülkemizde çok satılmamış, ikinci eli de çok dar ama değerli bir motor.

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmuşken 2019 olsun be
    ah ah 59300 tl, keşke dostlar koltuk çıksa bana

Alıntı erhn42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/Yj9-Yjj9lZo

Izlemediyseniz izleyin derim, 2017 nin farklarından bahsediyor.
    izlemiştim ama beni tam tatmin etmedi bu video, keşke eski kasa için de testi olsaydı.

bunun dışında acaba 4 silindir sevdasından vaz geçip, mt-07 ya da tracer 700 e mi rotayı çevirsem diyorum, cb650f'in sesi ve gücünü ne kadar unutturur düşünüyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)