Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

20 bin TL civarı alınabilecek en mantıklı motosiklet önerileriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba,

Arkadaşlar yaş 30. Yeni bir motosiklet alacağım fakat ne alacağımı bilmiyorum. 125cc ile 600cc arası pek çok motor değiştirdim(sadece naked kullandım) maddi sıkıntılar oluşunca 250cc ye düşmek durumunda kaldım.

Neyse çok uzatmak istemiyorum malum zamlardan sonra gerçekten maddi olarak külfet olmaya başladı bu iş. Bende ya ucuz yollu sıfır bir nk400 veya temiz ikinci el bir enduro tarzı düşünüyorum. Aklıma gelmeyen alternatifleriniz varsa dinlemek isterim.

Herkese sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660ZA
    CRF250 bütçeye uygun, o fiyata üst modellerden temiz bir tane rahat alabilirsin. Hem üzmez, hem şehiriçi, hem uzun yol, istersen arazi.. Joker gibi motordur

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Valla nk400 benim de çok hoşuma gidiyor yakında onunda fiyatı uçar ama sırf naked olduğundan elim gitmiyor. O'nun dışında gösterge paneli ve özellikleri olsun (motor sıcaklığı, ortalama yakıt) Sürüş modu(eco,sport) abs'si olsun lastik ebatları tasarımı özellikle siyah rengi dehşet görünüyor. Çok kalıplı motor çift silindir vs vs. çok avantajlı duruyor. Parça kalitesini bilemem tabiki ama alınabilir bence sadece biraz ağırmış sanırım
    roadpeople bunu beğendi.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Motosiklet tecrübeniz varsa ve naked seviyorsanız ilk önerim 2016 Duke 390. Hem performanslı hem az yakıyor, bakımlarını kendiniz yaparsanız bakım masrafları da hayli uyguna gelir. Zaten ortalama 4 litre civarı yakıyor gayet uygun. İkinci olarak da CB 500 F. Bu motosiklet hakkında pek bir fikrim yok ama düşük maliyetli nispeten güçlü motosikletler bunlar 250 cclere göre.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    abim eğer istersen Suzuki inazuma ya da bakabilirsin.. Sağlam motordur bu zamana kadar kimseyi üzeni görmedim

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Az daha koy ybr al.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Cb500f ve cbr 500
    oialdemir bunu beğendi.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    abi o değilde ben nick e takıldım , farklı anlamı yoksa neden bay döt ,
    enduro dediğiniz için crf250 rally second hand önerim bu arada ,
    sevgiler saygılar

İbrahimfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr500
    2.el temiz cb500f yada cbr500r 18 20 arası bu mevsimde bulabilirsin. İki makinede harika 19 bine sıfır cbr 250 alınıyor ama abs bile yok bu makinelerde var.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb500f ve cbr 500
    bu iki motora oldukça gıcık oluyorum , yıl oldu 2018 , otomobiller sürücüsüz gidiyor , telefonlarla sohbet edebiliyoruz ama kaçıncı vitesde olduğumuzu bilmiyoruz .... sıcaklık , yakıt bilgileri , akü voltajı falan artık sormuyorum zaten , fırsat bulmuşken içimi döktüm

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CRF 250 Rally veya Duke 390

Söylediğiniz iki tarzda o fiyatlara alacağım motosikletler bunlar olurdu. Sport Turing de olur derseniz de CBR 500 mantıklı gibi.

Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o değilde ben nick e takıldım , farklı anlamı yoksa neden bay döt ,
    enduro dediğiniz için crf250 rally second hand önerim bu arada ,
    sevgiler saygılar
    Dragon Ball izledinizmi bilmiyorum sevimli bir abimizin ismidir nick oradan

Herkese cevapları için teşekkür ediyorum. Halihazırda benelli tnt25 kullanıyorum hani dedim bir tık üstü olsun memnun etsin. XL Transalp 700'lere bakıyorum 2008 model 70k km motosikletler olmuş 21-22 bin tl. Hani dedim tamam zam gelmiş fiyatlar artmış ama bukadar da olmaz arkadaş.
    Ben ikinci el motosiklet 3 kez aldım inanın o kadar başım ağrıdı ki paranoya başladı korkuyorum. Yoksa cbr 500r güzel bir alternatif olabilir o fiyat aralığında..

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Temizinden bı z300

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bazılarıma göre MT-125.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Madem 600 cc tecrüben var. Teneke 400 alacağına şöyle bir motorun bakımlısına baksan daha mantıklı olur.
    https://www.sahibinden.com/motosiklet-yamaha-fz6

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem 600 cc tecrüben var. Teneke 400 alacağına şöyle bir motorun bakımlısına baksan daha mantıklı olur.
    +1

Ya da Fz6 Fazer.
    Angrypower bunu beğendi.

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel söylüyorsunuz fakat 4 silindir makinaların canını okuyor güzide gençlerimiz. Yıl olarak 2010 öncesi düşünmüyorum fakat düşünseydim mt-03 den yana kullanırdım. Bayılıyorum tasarımına. Ama dediğim gibi canını okumuşlardır motorların.
    Sizden ricam şudur.30-40k km bir motosiklet almadan önce ciddi anlamda sıkıntı olmadığını ustalar anlar mı acaba?

Motosikleti
    MT-07
    Benelli leoncino bekleseniz belki değebilir? Alet çok tatlı duruyor

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli leoncino bekleseniz belki değebilir? Alet çok tatlı duruyor
    Harika. Benim tahminim 30 bin tl bandında olacağı. Fakat bende Benelli kullanıcısıyım ve servis kalitesini,ızdırabını kullanan bilir. İstanbul'da olsaydım TRK 502'ye yönelirdim. İstanbul dışında 3 farklı ilde servise gittim ve inanın rezaletlet. Küba motora bakan ustalar aynı zamanda Benelli'ye bakıyorlar. Yanlış anlamayın küçümsemiyorum ama Küba motora binen profilleri az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. İşinizde gücünüzde bir vatandaşsınız. Usta size çakal-ergen muamelesi yapıyor. Dolayısıyla Benelli alacaklar iki kez düşünsünler derim..
    Ama Leomcino harika
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Alıntı Albion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CRF250 bütçeye uygun, o fiyata üst modellerden temiz bir tane rahat alabilirsin. Hem üzmez, hem şehiriçi, hem uzun yol, istersen arazi.. Joker gibi motordur
    Katılıyorum. CRF 250 Rally ama. 3-5 ay sonra alacağım ben de nasipse. Memnun olmayanı görmedim henüz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)