Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Siz hiç motorla sabah polis konvoyuna denk geldiniz mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEM otobanından levent'e doğru giderken Okmeydanı sapağından sonrasında çoğalıyor sanki bu konvoylar. Sabahları emniyet şeridinde bile trafik sıkışıklığı oluyor.
    Geçen hafta işe giderken nasıl olsa vaktim var, emniyet şeridi de sıkışıyor nasıl olsa deyip en sağdaki normal şeritte arabaların arasında 50-60km hızda gidiyordum, soldan bir araba üzerime gelince şeridin sağına kaçayım dedim, o anda emniyet şeridindeki, aynaya baktığımda arkamda gördüğüm zırhlı aracın sol arka tarafına dokundum. Tabi o dokunmayla havada bir kaç takla atmışım, kendimi yerde buldum. Skuter bu demeyip full face kask ve endurocu botları dahil her türlü ekipmanı giymiş olmam kurtardı beni. Şimdi köprücük kemiği kırığıyla evdeyim. Motoru otoparka çekmişler, çıkarıp servise götürmek için emniyette işlemlerin tamamlanmasını bekliyorum. Motorda fazla hasar yok sayılır. xmax'ın ön cam çatlamış bir de sağ tarafta plastik parçalarda kırık var o kadar. Neyse ki kaskom vardı.

Aman dikkatli olun.
    Büyük geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEM otobanından levent'e doğru giderken Okmeydanı sapağından sonrasında çoğalıyor sanki bu konvoylar. Sabahları emniyet şeridinde bile trafik sıkışıklığı oluyor.
    Geçen hafta işe giderken nasıl olsa vaktim var, emniyet şeridi de sıkışıyor nasıl olsa deyip en sağdaki normal şeritte arabaların arasında 50-60km hızda gidiyordum, soldan bir araba üzerime gelince şeridin sağına kaçayım dedim, o anda emniyet şeridindeki, aynaya baktığımda arkamda gördüğüm zırhlı aracın sol arka tarafına dokundum. Tabi o dokunmayla havada bir kaç takla atmışım, kendimi yerde buldum. Skuter bu demeyip full face kask ve endurocu botları dahil her türlü ekipmanı giymiş olmam kurtardı beni. Şimdi köprücük kemiği kırığıyla evdeyim. Motoru otoparka çekmişler, çıkarıp servise götürmek için emniyette işlemlerin tamamlanmasını bekliyorum. Motorda fazla hasar yok sayılır. xmax'ın ön cam çatlamış bir de sağ tarafta plastik parçalarda kırık var o kadar. Neyse ki kaskom vardı.

Aman dikkatli olun.
    Çok geçmiş olsun. Motosiklette arkaya +1 dahil toplam 3 göze ihtiyaç var. Bende tik gibi 3-5sn'de bir arkaya bakma huyu oluştu - dümdüz giderken bile...

Motosikleti
    Forza
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiginiz otobusler adliye personeli veya goreve giden polisler olabilir. Onlara lafim yok ama 200 araclik konvoylara uyuz oluyorum en sondaki aractan bana silah gosterip yanimiza yanasma diger seritten git diye bagirmislardi
    Bana da bir gun mac çıkışı denk geldi adam arka camdan kafayi uzatıyor yaklaşma konvoya diyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)