Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

30000 tl ye 0 motorsiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2021 PCX
    Arkadaşlar yakın bir zamanda motor alıcam bütçem 30k ekipman dahil olucak şimdiden sağolun önerileriniz çok değerli benim için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ekipman işini biraz ertele, önemli olan motosikleti alabilmek, ekipmani yavastan duzersin sonra, al bir ls2 kask zaten yaz geliyor idare et biraz, parani motosiklete yatir derim, sonradan çok pisman olursun.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Mossberg500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman işini biraz ertele, önemli olan motosikleti alabilmek, ekipmani yavastan duzersin sonra, al bir ls2 kask zaten yaz geliyor idare et biraz, parani motosiklete yatir derim, sonradan çok pisman olursun.
    Arkadaş size YAPMAMANIZ gereken şeyi çok net biçimde açıklamış.

Tavsiye olarak ise, tecrübenizi veya tarzını bilmiyorum fakat bütçeye göre, normal bir sürücüye tavsiye vermek istesem, hazır ötv indirimi de varken bence sıfır absli bir R25 üstüne de kaliteli ekipmanlar en iyi seçim olur derdim.
    ÇELİKKAYA, stilll, sutlusoda ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Mossberg500 ün dediğini yapmayın :D öncelikle ne tür bir motor istiyorsunuz, arzunuz, ihtiyacınız nedir ? tarzınız ne o önemli ama en önemlisi önce güvenlik ekipmanınızı oluşturun
    ÇELİKKAYA ve stilll bunu beğendiler.

caddex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1200 GS Triple Black
    Kardeşim tarzına bağlı bu iş. Ben enduroya geçeceğim için sokak motoru ile başladım, honda nc serisi ile devam ettim. sen kullanım amacını ve tarzını belirledikten sonra modellere bak. Sokak modellerinde duke ve mt25 alınabilecek motorlar. Ekipmanda da mutlaka 5-8 bin lira ayırman lazım. Bilinçsizce ben ayakkabı almayı ertelemiştim ama en sakat konulardan bir tanesi ekipmanı ertelemek. Sadece ayak bileğinde 27 farklı eklem var ve ameliyatı sıfır hata ile yapılamıyor. Bu yüzden ekipman en önemlisi. 1000 lira civarında da eğitime ayırmanı tavsiye ederim. Hayırlı sürüşlerin olsun.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Tecrubenizi yazarsaniz daha iyi yardımcı oluruz. Once ekipman bencede 2 bin tl baslangic icin yeterli olacaktır. Tecrubenize gore pulsar 200 ns r25 mt 25 benelli tnt251 cbr ve cb250 gibi secenekler sunabiliriz zevk ve hedeflerinizi de yazarsaniz daha iyi olur

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Once ekipman,sonra motor,ekipman otelemek diye birsey soz konusu olmamali.
    stilll bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    30 bin ne kadarda çok gözüküyor göze ama araba bile gelmiyor :D

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Tavsiyem Cf Nk250, mt 25 veya daha uygun bir motor alıp ekipmanı iyi dizmeniz yönünde olacaktır. ucuz alırsanız ilerde nasılsa değiştireceksiniz ekipmanı daha kaliteli olsun diye. O yüzden bütçe varken ilk kaliteli ekipman alın ilerde dua edersiniz
    burakrak ve stilll bunu beğendiler.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

2 El mt 07 tavsiye ederim

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu yeni üyeler nasıl bir jenerasyondur yav.

bende eski sayılmam

Alıntı huseyinnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yakın bir zamanda motor alıcam bütçem 30k ekipman dahil olucak şimdiden sağolun önerileriniz çok değerli benim için.

Hüseyin başkan; aradıgın özellikler neler onları söylersen sana uygun tavsiyede bulunabiliriz. 30 bin e cruiser naked ss scooter ne ararsan var sonucta.

Motosikleti
    2021 PCX
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yeni üyeler nasıl bir jenerasyondur yav.

bende eski sayılmam

Hüseyin başkan; aradıgın özellikler neler onları söylersen sana uygun tavsiyede bulunabiliriz. 30 bin e cruiser naked ss scooter ne ararsan var sonucta.
    Valla şehir içi şehir dışı düşünüyorum günlük 100km yol yapıcam yaşım 21 ünide okuyorum boyum 183 kilom 80 cb250r tasarımı çok hoşuma giidiyor ama küçük kalır diyorlar.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Öncelikle ne kadar tecrübeniz var,ne tarz motosiklet düşünüyorsunuz,motoru ne amaçla kullanacaksınız bunun gibi konuları da söylerseniz daha çok yardımcı olunabilir.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Tarzına uyarsa v strom 250 güzel motor.kalan para ile de ekipman alırsın.

Motosikleti
    2021 PCX
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle ne kadar tecrübeniz var,ne tarz motosiklet düşünüyorsunuz,motoru ne amaçla kullanacaksınız bunun gibi konuları da söylerseniz daha çok yardımcı olunabilir.
    2000km scooter kullandım bu ayda a2 ehliyet alduım ve ilk defa vitesli motor kullanıcam.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    2000km scooter kullandım bu ayda a2 ehliyet alduım ve ilk defa vitesli motor kullanıcam.
    O zaman ABS'li motosiklet bakmaya çalış. 250'lik motorların üzerine çıkmazsan bence daha iyi olur. O sınıflar için de bende Duke 250 veya MT 25 ABS li modellerini öneririm.Zamanla vitesli motosiklete alışınca tarzına göre motosikletlere geçiş de yapabilirsin.
    stilll bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Rx1i Evo
    * Mossberg500 arkadaşımızın kastettiği şey ötv indirimi ve seçim sonrası bindirimi olduğunu düşünüyorum. Devir eski devir değil linç etmeye başlamayalım lütfen. *

O fiyatlara eğer naked düşünüyorsanız Yamaha MT25 - Honda CB250R düşünebilirsiniz gayet iyi bir başlangıç olabilir. İkisinin de 2018 ABS'li modelleri neredeyse aynı fiyata (22-23 civarı) veriliyor diye biliyorum. 30K aralığında birçok farklı, birbirinden iyi modeller var öncelikle tarz belirlerseniz daha detaylı tavsiyeler alabilirsiniz.
    Mossberg500 bunu beğendi.

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    inşallah trollüyorsundur diyeceğim ancak bu konu trolle açık bir konu değil.

Motosikleti
    2021 PCX
    Alıntı mabet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    * Mossberg500 arkadaşımızın kastettiği şey ötv indirimi ve seçim sonrası bindirimi olduğunu düşünüyorum. Devir eski devir değil linç etmeye başlamayalım lütfen. *

O fiyatlara eğer naked düşünüyorsanız Yamaha MT25 - Honda CB250R düşünebilirsiniz gayet iyi bir başlangıç olabilir. İkisinin de 2018 ABS'li modelleri neredeyse aynı fiyata (22-23 civarı) veriliyor diye biliyorum. 30K aralığında birçok farklı, birbirinden iyi modeller var öncelikle tarz belirlerseniz daha detaylı tavsiyeler alabilirsiniz.
    Cb250r ın tasarımı çok hoşuma gidiyor ama ufak kalırım onda ve zincir sesi felan diyorlar soğudum açıkçası

Motosikleti
    Mondial Rx1i Evo
    Cb250r ın tasarımı çok hoşuma gidiyor ama ufak kalırım onda ve zincir sesi felan diyorlar soğudum açıkçası
    Test etme imkanı bulabildiniz mi? Söylenenlere aldanmayın, 180cm 85 kiloyum 125cc lik modelinde bile ayak tabanı hafiften kalkıyordu. İnceleme fırsatınız olursa ne demek istediğimi anlarsınız. Eğer gerçekten iri yapılıysanız zaten çoğu 250cc altınızda ufak kalacaktır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)