Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Amcasını öldürüp cesedi arkadaşıyla parçalayan motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Bizde niye olmasın kardeşim sons of anarchy de her numara var bizim neyimiz eksik? Haa bir dakika o filmdi değil mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha amcayı kesip parçalarını çöpe atmak nedir? Adamlar tam Sons of Anarchy tribine girmişler.
    Koğuş arkadaşlarına sons of anarchy felsefesini aciklamaya çalıştıklarını hayal ettim istemsizce, sonra şu replik geldi aklıma.

İnternette cinayetten 20 küsur yıl hüküm giymiş bir adam video da şöyle diyordu;

"İçerde delinin de delisi var, dışarda ne kadar asan kesen varsa, içeri girince don yıkıyor, hadi bir itiraz et bakalım..."
    tommygun bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ulan batının bi .okunu da almayıverelim bee.. Ne özenti milletiz arkadaş. Başlığın son kelimesi motorcu değil manyak olmalı bu arada.
    The Dude ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Haberi evdekilere gösterdim , biraz gözdağı olsun diye. Motora laf söyleyenin sonu konteyner dedim ,sesi kestiler😀 yav şaka biryana bu nedir arkadaş. İmajımız yerlerde.
    oldcockroach bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Çakal Karlos Sen nereden öğrendin namus meselesi diyerek kendi bacını, yengeni, teyzeni ,öldürmeyi . Sen meşru müdafaa dışında hiç kimseyi öldüremezsin.
    Senin öyle bir yetkin , selahiyetin hakkın yok . İslam kanun ve kurallarına göre . Atıyorum benim karım tuttu , sizin deyiminizle namussuzluk yaptı . Benim ona birinci seferde bir tek tokat atabilme ,ikinci seferde ise mahkemeye verip boşayabilme hakkım var . O tokatı atabilmem için de olayı gören 4,
    rakamla yazıyorum dört tane canlı şahitin ben bu kadınla erkeği alttalta üstüste gördüm demesi gerekir . Ulan hangi kadınla erkek dört kişinin önünde
    seks yapar ? Her kez bir halt yiyecekse onu da kenarlarda , köşelerde , yapmaya uğraşıyor. lütfen Doğu toplumlarının , örf , adet ve gelenekten gelen uygulamalarını İslam dinine yamamaya kalkmayın. Tamam İslamda ölüm cezası da vardır . Lakin o cezanın koyucusu kanun uygulayıcısı da devlettir . Eğer
    sen 2o yaşındaki kardeşini kocaya kaçtı ,yada benim söylediğim adamla evlenmedi veya ailemizin namusunu kirletti diye öldürürsen , Devlet de seni idamla cezalandırır , kellen devlet tarafından saksıya koyulur.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    kellen devlet tarafından saksıya koyulur.
    Abi niye saksı
    zekeriyaimam bunu beğendi.

deri yelekli ergen ruhlu bir apaçi daha. şaşırmadım çeteleri özeniyorlar. böyle birkaç tane dengesiz bir araya gelince hemen suç işliyorlar.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Memlekette ne tür gerizekalılar var be; fındık kadar beyin, aptal özgüveniyle birleşince böyle vahşi sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Çok fazla film izlemenin yan etkileri. Hadi şimdi F tipinde motorcu kardeşliği yapsınlar. Kara da@@@lı biriyle aynı koğuşa düşsünler bide, içerde gelin yaparlar valla böyle parlak çocuğu
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi niye saksı
    Kök salarsa falan diye olabilir mi ki?
    emenyasin bunu beğendi.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşamak denmez ki ona da, bildiğin bitkisel hayat
    Şaka bir yana ben az önce banyoda yanlışlıkla öldürdüğüm karıncaya üzülürken, adamlar adam kesiyor.
    emenyasin bunu beğendi.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Sakkalına bakmış, sanıyor kendini bin paşa. Kesip atsan altında, ne sürar ne sima, yemiş ufaklığı, yedirmiş dayı dediği ayıya lokma lokma, altı üstü paramparça.
    Denge bulamıyor, sallıyor bir ucdan bir uca, siz tiz ezilmiş binbir dünyada.
    Artık ne denk gelirse, yapışıyor iyi dediği çapula, çakıyor sıkışıp kalmış allahın kuluna. Duygular a'dan z'ye bir anda.
    Sütünü bozmuş, adamlığı artislik, Doruğu gözü bunalmış, asosyal bir insan atığına.
    Haberi okudum, videolarını izledim, diyebileceğim bu kadar. Üzücü...

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Herhangi bir cinayet vakası iken motorcu kardeşliği adı altında organize suça dönüşmüş. Şimdi motorcu kardeşliğine cinayete yardım ve ystaklık cezasıyla hapiste devam ederler.. Bu bilinçsizce bir yardımlaşma ya da aptalca bir refleks değil, bir cesedin parçalarını yok etmeye yardımcılık..

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    o ne la ZAYTUNG haberi gibi

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haydaa, millet şimdi bize ne gözle bakacak?

motorcu dayanışmasıymış, ulan adam ceset parçalıyor, sen de gelip yardım ediyorsun, bu ne tip bir dayanışma?

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Motoru bile gazlasan, kültürüyle, kendi gücüyle gazı yer. Bunu ne gaza getirip fitillemişse.

Arkadaşlar, gençler, dökün içinizi, ortam bunu içindir, emdir, ilaçtır. Atmayın sıkıntılarınızı içinize, o içinizde diken diken büyür ve kendiliğinden dışarı vurur. Bu yüzdende buralardayız. Yanlış yolların izini silmeye değil, doğru yolu çizmek için biraradayız.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Yasin o anda yazarken sözün gelişi saksı geldi aklıma. Daha cafcaflı bir şey bulsaydım onu yazardım. Bilmiyorum hangi ara bu kadar vahşi, bu kadar taş
    devri insanı haline geldik toplum olarak . Birisi motor kullanırken el kol hareketi yaptı diye arabasıyla motosiklete çarpar , devirir . Arkadan gelen
    minibüsün ezerek ölümüne sebep olur . Diğeri yoktan bahanelerden amcasını keser , arkadaşlarıyla birlikte parçalara ayırır . Bir başka yerde BMW li 3 çakal motosikletli garibimi ağiz burun dümdüz edinceye kadar sopalar. Ve de daha aklıma gelmeyen onlarca değil , yüzlerce değil , binlerce vahşet hadisesi. Gerçekten nasıl bir toplum haline geldiğimizi düşününce dudaklarım uçukluyor. 600 sene koskoca bir imparatorluğu yöneten insanların torunları,
    kaşının üzerinde gözün var diyerek bir birini boğazlar hale gelmemeliydi. Belki de toplumumuzun tamamı rehabilite edilmeli.
    tommygun ve emenyasin bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakal Karlos Sen nereden öğrendin namus meselesi diyerek kendi bacını, yengeni, teyzeni ,öldürmeyi . Sen meşru müdafaa dışında hiç kimseyi öldüremezsin.
    Senin öyle bir yetkin , selahiyetin hakkın yok . İslam kanun ve kurallarına göre . Atıyorum benim karım tuttu , sizin deyiminizle namussuzluk yaptı . Benim ona birinci seferde bir tek tokat atabilme ,ikinci seferde ise mahkemeye verip boşayabilme hakkım var . O tokatı atabilmem için de olayı gören 4,
    rakamla yazıyorum dört tane canlı şahitin ben bu kadınla erkeği alttalta üstüste gördüm demesi gerekir . Ulan hangi kadınla erkek dört kişinin önünde
    seks yapar ? Her kez bir halt yiyecekse onu da kenarlarda , köşelerde , yapmaya uğraşıyor. lütfen Doğu toplumlarının , örf , adet ve gelenekten gelen uygulamalarını İslam dinine yamamaya kalkmayın. Tamam İslamda ölüm cezası da vardır . Lakin o cezanın koyucusu kanun uygulayıcısı da devlettir . Eğer
    sen 2o yaşındaki kardeşini kocaya kaçtı ,yada benim söylediğim adamla evlenmedi veya ailemizin namusunu kirletti diye öldürürsen , Devlet de seni idamla cezalandırır , kellen devlet tarafından saksıya koyulur.
    Benim yazımda İslam ile ilgili bir yazı var da ben mi görmedim ?Ben İslam bana bu yetkiyi veriyor da o yüzden mi gidip böyle böyle yaparım dedim ? Ya yazıyı okuyup cevap yazın yada benim söylemediğim şeyleri benim adımdan söyleyip cevabını vermeyin. Siz kaldırabilirsiniz belki bazı şeyleri ben kaldıramam. Ben evet cezasının neler olduğunu bilerek o duruma düşersem ( ki Allah göstermesin )cezasını çekmeye razıyım. Yazdığım yazıya tekrar bakın mesajınızı ona göre düzenleyin isterseniz.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Cpv3thDYQDk

Youtube kanalı varmış motor Xmax galiba

Ben de büyük ihtimal Chopper'cı , düsük ihtimal Scooter'cıdır diyecektim , chopper olduğunu gördüm.
    üzgün gülücük smileysi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Cpv3thDYQDk

Youtube kanalı varmış motor Xmax galiba
    Böylelerinin kanalını afişe ederek reklamını yapmayalım. Tam izleyecektim tuşa basarken dur yahu ne yapıyorsun dedim.
    emenyasin bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma gelmedi değil

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)