Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üst mesnetteki anahtar çizikleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi motorun eski sahibi, motorun kendi anahtarının yanında başka anahtarlarıda beraber takarak kullanmaktan üst mesneti hep çizmiş şu an fotoğraf yok elimde yarın koyarım epey bir çizmiş motor r25 bu arada. İnternette "r25 gidon pad" diye korumalar var ama küçücük şeye 55 tl gibi fiyat yazmışlar... başka alternatif fikri olan var mı yoksa mecbur onu alacam her baktığımda sinirimi bozuyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi motorun eski sahibi, motorun kendi anahtarının yanında başka anahtarlarıda beraber takarak kullanmaktan üst mesneti hep çizmiş şu an fotoğraf yok elimde yarın koyarım epey bir çizmiş motor r25 bu arada. İnternette "r25 gidon pad" diye korumalar var ama küçücük şeye 55 tl gibi fiyat yazmışlar... başka alternatif fikri olan var mı yoksa mecbur onu alacam her baktığımda sinirimi bozuyor..
    Uygun fiyatlı hızli bir cozum istiyorsan, araba kaplayan yerlere git, karbon kaplama yapsınlar oraya
    burakrak bunu beğendi.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygun fiyatlı hızli bir cozum istiyorsan, araba kaplayan yerlere git, karbon kaplama yapsınlar oraya
    Mantıklı.. Yıkayınca falan çıkmaz sanırım değil mi? gerçi basınçlı suyla yıkamam motoru. Aslında şu mesnetin ölçülerini bulabilsem direk makinadan kesik olarak çıkarabilirler. Şu şekilde; https://urun.n11.com/modifiye-urunle...edi-P281752558
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Çıkmaz diye düşünüyorum, benim motorun kaporta Oracal marka kaplama komple. Basınçlıyla 2 kere yıkadım daha atan bir yer yok. Malzeme kaliteli olsun ve yapılan yer iyice temizlensin yeter.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Soğuk silikonla olabilir. Sıcak silikon daha iyitutabilir, ama sertleşene kadar ıslak misal sıngarle üstünü düzeltiop kenarı sıyırabilirsin. Sökülürsede elinde mesnetin kalıbı olur. Malzemeye zararda vermez. Kolay gelsin.

Ssğlam yapışîp, temiz iş olursa, seri imalata geçersin, birtanede ben alırım. :D
    Desde çıkarmaz. Kalın soft stiker gibi bişey olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Veya kalıbını al. Plastik misal dosyadan istediğin renkten kes, çift taraflı yapıştırıcıyla yapıştır gitsin. :D

Soruna çare aramak tükenmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Hatta neme dayanıklı birşeyin kalıbını almak istiyorsan, delok varsa delikleri tıka, sonra ıslat ve sonra silikonu yan üzerine. Sertleştikten sonra nesneye yapışmadan ve silikonu yırtmadan, silikonu ayırabilirsin. Alsana kalıp.
    İyi geceler, yarın erkenciyim.
    Vorstellungsgesprach auf deutch.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ben o çizikleri permanent kalem ile boyadım şimdi ise sadece motorun anahtarınından başka bir anahtar bulundurmuyorum orada

AliR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o çizikleri permanent kalem ile boyadım şimdi ise sadece motorun anahtarınından başka bir anahtar bulundurmuyorum orada
    aynı sorun bende de var permanent kalem mantıklı geldi yarın deneyeceğim

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    al bi sprey marka olsun , kapağına sık sonra bir kulak temizle çöpü ile rötuş yap ,

boyanın biraz kalınlaşmasını bekle ,aynı renk al , kapağa sıktığın boyanın kalınlaşmasını bekle yani yağlı boya kıvamına gelecektir , sonra kulak temizleme çöpünü batır içine o kısma döndürerek sür her çizik olan yere , 2. katıda geçersin az birşey kuruduktan sonra gözükmez , ama aynı renk olması önemli :D hiç belli olmaz.

dikkatli bakınca görünür ama normalde belli olmuyor kullanırken felan ,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)