Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Arkadaşlarim Motorumu Istediklerinde Onlari Kirmadan Nasil Hayir Diyebilirim???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bazı cevaplara koptum yaa gülmekten gözlerimden yaş geldi valla

ama gerçektende hayır diyince her türlü bahanesi mevcut adamların ya ben vermek zorunda kaldım kaç defa ama artık direk hayır diyorum ısrarların hepsinede olmaz kırılma sakın tehlikeli bir iş bu diyorum tabi kullanmayı bilen gördüğüm kişiler hariç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial kt125
    valla arkadaşlar kim isterse istesin ben direk hayır vermiyorum diyorum

motor vermediğim içinde darılacaksa paşa keyfi bilir

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    cok merak edilen bir konu gerçekten.. Ama sonuc olarak kimseye vermeyin arkadaşlar. ne kaskınızı ne de motorunuzu...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bir keresinde arkadaşın biri geldi motosikleti verirmisin kızın yanına gideceğim dedi.Bende vermeyeceğim ya, ne bahane bulayım derken veremem bana lazım oluyor dedim.Benim motosikleti sana bırakırım dedi.Bende senin motorun vitesli onu evdekiler kullanamaz dedim.Aklı sıra benim motorla hava atacak kıza.Bende ozamanlar maxi scooter vardı.Neyse derken dedem yanıma gelip motorun anahtarını verde bir yere kadar gidip geleyim demezmi. Durumu gören arkadaşta kaltı gitti.Motorum viteslide olsa vermezdim.Yine vermem kim olursa olsun.En güzel bahane bence şudur.Sen kaza yaparsan benim başım belaya girer,ayrıca ehliyetide yoksa hem ehliyetinde yok hepten yanarım felan filan

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    arka fren balatalarını yaptırmaya gittim bugün. bir arkadaş geldi motorun önü haşat arkadaşı bi tur atiim gelimm demiş.vee duran arabaya arkadan girmiş kullanan şahıs göya çocukluğundan beri motor sürermiş .ya birde acemi olsaydı sonuç 230 ytl masraf

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni tanıyan herkes paraya veya manaviyata önem vermediğimi çok iyi bilir.
    amcaaa oldumu şimdi şaşırdınmı naaptın bea

bypro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 kt, bordo
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru vermediğin zaman selamı kesen adamdan gerçek dost olmaz bunuda unutma..
    Arkadaşlar hepinize katılıyorum ama, exıle arkadaşımıza
    katılmamak elde değil,
    canı gönülden katılıyorum

Heeee bu arada myheart inşallah görüştüğümüzde senin motora bi defa bineyim???

arkadaşım biraz kaba kaçıcak ama AT,AVRAT,SİLAH derim ben
    veripte kötü olacağına vermeyipte kötü ol SAYGILAR

sheltox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda vfr800
    isteyene yeminli oldugunu motoru veremeyecegini soyle.nedenimi: eskiden vermistim cocuk hastanelik motorda copluk olmustu deyiver...Inanmassa da keyfi bilir.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Motorumu isteme benden , Buz gibi soğurum senden; Dersin.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

olgunduyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX250 Maxi Scooter
    Bu çok ince bir konu arkadaşlar,bunu nükteli bir şekilde anlatabilirisniz arkadaşlarınıza,örneğin daha önce bir motora binip binmediğini sorun bindim derse "AHHA bu da aynı öyle" deyin ve gülümseyin :) Yok binmedim derse Gel o zaman seni ben gezdireyim deyin ve gezdirin "bu arabaya benzemez 2 tekerleği eksik" deyin ve biraz da gezdirirken ürkütün :queen: ama düşmeden Son olarak ta "Bu motor benim sevgilim onu çok seviyorum :P " deyin şimdi üstüne iki kişi bindiğimize bakma DANSI BEN EDİYORUM SEN SADECE BİZİ İZLİYORSUN" :cherry: deyin koccaman bir kahkaha ile Kapatın konuyu . bir dahada zaten istemeyecektir.:mrgreen:

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    baka kanka isterse yq de neden diyecek sana sende diyecen işte vermek isdemiyom gele giden alıyor de artık bende hariç kimse motor binemicek de
    oda diyecek ayıp sana bir motoru esirgedin bizden sende diyecen esirgedimden deyil sana bişey olsa ben çekecem cezayı aylen niye verdin diyecek mahkemelik olurum dostum diyecen oda surat asacak sana işte ozama gercek dostlar beli olur yani yok de yeter eyer insansa anlar zaten

eyer daha israr ediyorsa gitt al diyecen okadar tak ma kafanı sen bunu uygula olur gör bak benim motoruda herkez isdiyordu

verdim
    sonra benzini bitiyordu
    artık benzin alacaksınız dedim
    sonra trafik kazası geçirdi baya hasar oluştu yaptırdım ona
    başka bir arkadaş isdedi hayır dedim suratını astı dedim ki orpu gibi herkesin elinde kaza yapıyorlar aylesi gelip bana kızıyor

bana surta yaptın gerçek dostlun ortaya çıktı dedim
    benimle motorum için görüşüyorsan birdaha görüşmiyelim dedim
    çocuk özür diledi ve birdaha isdemedi
    artık arkamda oturmaya başladı

SENDE AYNISINI UYGULA HEM GERÇEK DOSTLARINI ÖRENİRSİN
    ŞU ANDA MOTORUM YOK DOSTLAR SAULSUN
    AMA ALACAM
    görim senin bana özel msj atarsın ok

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Falla hocam diyeceksin, mesela ben direk yapıştırıyorum lafı HAYIR, BİNEMEZSİN
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    HAYIR demek bezen zordur ama insanı bir sürü dertten kurtarır. Motorunu isteyene HAYIR de yeter, neden derse AT(Motor-Araba),AVRAT,SİLAH de bunlar kimseye teslim edilmez dersin, Türk ata sözü.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

benim bir arkadşaım isteidğinde vereceğim cevap hazır bisküvitmi abi bu :D:D:D

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    kardeşim tam bam telime bastın...bana göre motor araba gibi ihtiyaç için değil hobi için binilir..yani herkesin bindiği motor kişiye özeldir..vermeyin arkadaşlar..allah esirgesin bir kaza yapsa ailesi size düşman olur..sebeb siz olursunuz..sonradan kötü olacağınıza baştan kötü olun daha iyi..kamberhan kardeşimizi unutmayın kazayapıp rahmetli olduğu motor arkadaşının motoruydu..ve ailesi hastaneye bile motor kıyafetleri ile gelinmesine tahammül edememişti..şimdi düşün motoru veren arkadaşı hatırını kıramadı verdi olacağı varmış kardeşimiz kaza yaptı rahmetli oldu..iyimi oldu şimdi..hem motorundan hem arkadaşından oldu ailesinin kızgınlığıda cabası...VERMEYİN kardeşim kızan kızsın motor insanın özelidir..her özelde herkesle paylaşılmaz...saygılarımla

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @cemal yortanlı İlk msja ekliyorum abicim bu yazdıgını....
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

MadEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT 700 Deauville - CB125E
    Ya ben bu millet kişisel şeyleri niye ister anlamıyorum.Ya adam hayatında doğru düzgün scooter bile sürmemiş benden vitesli motor istiyor.Valla ben mecbur kalmadıkça kimsenin ne motorunu alırım ne motorumu veririm.Kendi kardeşime bile vermiyorum çok sert kullanıyor diye.(Bu arada kardeşiminde motoru var)Alır motoru gider kendine bi şey yapar kendine olmadı motora yapar al dertsiz basına belayı
    YAMASAKİ

Motosikleti
    mondial 150RE 2006
    Arkadaşlar basit bir cevap veremem. Eğer ısrar ederse veremem dedim ya , dahada ısrarla istemeye kalkarsa sen bana ver bende sana vereyim derim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Motor kullanmayı bilen biri; başka birinin motorunu istmemek gerektiğini bilir.
    Dolayısı ile verilmediğinde kırılmaması gerekir. Motorunu isteyen kişiye, ben seni istediğin yere kadar bırakayım ihtiyacın varsa demek lazım. Zaten anlar o nedediğini. Böylece olay uzu atlatılmış olur.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler