Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Benzine 24, Mazota 16 kuruş ZAM! (25 şubat geceyarısı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Bir vatandaş 30 sene iş hayatıda, günde 20-30 lira (50 diyen var yukarıda) sade benzine ödese 360gün x 25TL = 9000YL Senede. Bunuda 30 seneyle çarp 9000 x 30 = 270 000 TL. (50 diyen yarım milyon) Sade işe git gel. Araç sigorta vergi bakım masrafı ve bundan hariç kullanım hiç saymıyorum. Sıfır bir daire fiyatı ve fazlası yanıp hurda oluyir.
    Diğer yahdanda nerde boşyer oraya bina diktiler, yıktılar yenisini diktiler.
    Bedava verse elde var sıfır. Olmadığına göre, bu plan suyun dibine vurmaya mahkum.
    Ben böyle yönetim, idarede akıl mantık göremiyorum. Gördüğüm sade beceriksizlik.
    Selamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

Bir daire alabilende o hal kalmayınca, resmen suyun dib8jde bir karış kamışla hayatta tutmaya çalışıyoz sizi, avcunuzu yalayım tuzlu suda lezzetlidir, üstünede soğuk çay. Çıkıp daha ne istuiyonuz derler.
    kalidor bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Volkan76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir vatandaş 30 sene iş hayatıda, günde 20-30 lira (50 diyen var yukarıda) sade benzine ödese 360gün x 25TL = 9000YL Senede. Bunuda 30 seneyle çarp 9000 x 30 = 270 000 TL. (50 diyen yarım milyon) Sade işe git gel. Araç sigorta vergi bakım masrafı ve bundan hariç kullanım hiç saymıyorum. Sıfır bir daire fiyatı ve fazlası yanıp hurda oluyir.
    Diğer yahdanda nerde boşyer oraya bina diktiler, yıktılar yenisini diktiler.
    Bedava verse elde var sıfır. Olmadığına göre, bu plan suyun dibine vurmaya mahkum.
    Ben böyle yönetim, idarede akıl mantık göremiyorum. Gördüğüm sade beceriksizlik.
    Selamlar...
    Eksiksiz tespit.Bu arada ödenen extra vergiler ve deprem vergisi nereye gitti? Bu arada toplanan benzin-mazot vergileri ve köprü yol ücretleri nerede? Yollar yapıldı evet ama kar nerede? kar yoksa deadpool bu...yani ölü yatırım.
    Volkan76 bunu beğendi.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zam olacak dediler almadım. zam yerine indirim mi geldi n'oldu?

Motosikleti
    Sesleniyor arap gardaş molla çulla ve yolla, şıh uşak dordu, mahalle semt boşalt.
    Ya alet oldular, farkında değiller, yada üstlenip aletin kitabını yazıyorlar şihamıha.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

Alıntı bindiregandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zam olacak dediler almadım. zam yerine indirim mi geldi n'oldu?
    1 ileri iki gerideydik, 1e 1 dedi, 1e 0 ekledi 2 ileri 10 geri oldu. 10un 3üyle memnun olanlar?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

avrupa 2 katı 12 lira/liter abd'de 2 buçuk katı 16lira/litre ortsalama.
    Birileri dünyayı yakma peşinde... :/
    Yyaktıkcada yancıları pişmiş kelleden ziyafet çekiyordur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Haklanıyom millet, yazdıklarım siteye tersine yansıyor, ssanki. Sürekli düzeltiyorum, yine.
    kalidor bunu beğendi.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş çok kötüymüş yaaa....tüp kuyrukları varmış...Yaşım 43...biz şimdiki motosiklet teknolojisinden çok eski araçlarla gazlıyorduk...hem de 2 zamanlı canavarlar kullanıyorduk ve öğrenciydik. Baba parasına bakan adamlardık...şimdi neden gazlayamıyor öğrenciler? bunu oturup, düşünmek lazım. Demek ki gazlayamıyorsan eğer; GAZLATMAYAN BİR EKONOMİ VAR.
    Volkan76 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ulaşımsız iletişim, Pişirilip dökülen aş gibi. Günah , haram kulun lokmasına göz dikenler. Gerekirse çamurdan duvar tahtadan kalede kurardık, reis. Ekmek çıkarıcsak yoluimuz olsun yeter.
    Atrık motosikklet alırkende artcı komforu ilk bakıklması gereken unsur olacak, böyle devam ederse.
    kalidor bunu beğendi.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Bundan 12 sene önce yaşım 12-14 iken arabayı kaçırıp 5 liralık lpg alıyorduk akşama kadar sokak sokak geziyoduk haytalık yapcaz ya..araç 1.600 cc tempra. şimdi 5 liraya domates soğan alamaz olduk. bu mu gelişip büyüyen ekonomi? allah şu kör gözleri açsana zarardan geç de olsa dönsek.
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tanzim satış benzinlikleri istiyoruz reyizzzzz.....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)