Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaç Bin KM'ye Kadar Pulsar Alınır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    2016 model 31.000 km de pulsarımı 2018 mayıs ayında ilk sahibinden aldım.tamamen servis bakımlı hiç düşmesi kalkması yok idi.şuan 34.000 km deyim sakin kullanırım malıma da iyi bakarım.

statör yanmasından dolayı değişti.bunun sebebinide 35 wattlık far ampülünün sürekli yanmasına bağlıyorum ve ayrı bir düğme ve led far ile çözdüm.statöre fazla yük binmiyor şuan.onun haricinde bir masrafım olmadı tek şikayetim biraz titremesi ve zırıldaması.

130-135 km sabit hızla uzun yolda gayet yakıtıda iyi 100 km 2.90 litre yakıtı var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Pulsar piyasaya ilk uygun fiyata sürüldüğünde alınırdı. Şimdi bu fiyatlara pulsar alınmaz

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır kilometre bile alınmaz hocam naptın sen
    Dedemin dediği gibi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

altuner57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan , Bajaj
    Ne kadar boş yorum yapanlar var yok çinli alınmaz, hintli alınmaz bunları söyleyen adam ya marka takıntılısıdır yada zamanında sürmeyi bilmediği için çinli motor elinde patlamıştır. Benim 2016 model Lifan KPR200 motorum var 40.000km de genellikle uzun yol yapıyorum şuana kadar rutin bakımları hariç hiçbir masrafı olmadı. Japon delisi arkadaşlar ben 7 bin km de krank kıran japonda gördüm. İnsanlar bişey olunca kendine değilde motora suç atıyor sonra bu motorlar alınmaz.
    vlad1462 bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı altuner57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar boş yorum yapanlar var yok çinli alınmaz, hintli alınmaz bunları söyleyen adam ya marka takıntılısıdır yada zamanında sürmeyi bilmediği için çinli motor elinde patlamıştır. Benim 2016 model Lifan KPR200 motorum var 40.000km de genellikle uzun yol yapıyorum şuana kadar rutin bakımları hariç hiçbir masrafı olmadı. Japon delisi arkadaşlar ben 7 bin km de krank kıran japonda gördüm. İnsanlar bişey olunca kendine değilde motora suç atıyor sonra bu motorlar alınmaz.
    Bu sivri zekalı arkadaşların çok parası olduğu için böyle yorumlar yapıyorlar. Adamlardaki mantığa göre herşeyin en kaliteli ve en pahalısından almak gerek. Parası az olanın motora binmek neyine? Otobüsle gitsin işine.

Mesela kask dediğin en az 3000 lira olacak, bundan aşağısı yoğurt kovası. Handroidden başka eldiven giyilmez. Goratex'den başkası yalan.

Araba dediğin mercedes olacak. Renault falan at arabası. WW polo yürüyen buzdolabı. Benzini de en katkılı olanından almak gerek.

Ayakkabıya verdiği paraya da acımaz bunlar kinetix çöptür, çarıktan hallicedir. Ayakkabı dediğin adidas olmalı.

Telefonları da ipone'dur. Fakir gibi gidip android almazlar. Kalemleri rotringdir. Çakmakları 200 liralık zippodur, öyle 1 liralık dandik çakmakla yakmazlar sigaralarını.

Fiyat/performans oranı nedir bilmezler. Param az ucuzunu aldım lafını anlamazlar.
    serconline ve altuner57 bunu beğendiler.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Boş beleş konuşan o kadar adam varki yani bilende konuşuyor bilmeyende daha çok konuşuyor.
    Pulsar200NS için konuşuyorum ben 2016-2017 modellerinide kullandım eğer sürücü düzgün olursa motosiklette düzgün olur ve şunuda söylemeden edemicem noterde 245.000Km'de pulsar satışına şahit oldum dayanamayıp gittim sorudm nasıl başardın diye yağını suyunu zamanında veip motosiklete hayvan muamelesi yapmayınca gidiyor kardeşim dedi o yüzden boş beleş konuşmaya gerek yok şimdi birileri çıkıp sanamı sorucaz diyebilirler onlara cevap vermicem o yüzden istedikleri kadar yazabilirler kendini bilen zaten bana hak verir kendini bilmeyenlede tartışmaya değimez

Kardeşim senin soruna gelince 2014 model almanı tavsiye etmem ilk serii olduğu için biraz eksikleri var ama diğerlerinden korkma satıcıyıda gözün tutmadan alma mümkünse servise ya da motorcuya göster öyle al aldıktan sonra korkma düzgün bin km'lerce binersin

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Yaa şaka bitarafada yurdışında pulsardan memnunlar bizdeki bu memnuniyetsizlik neden , ciddi ciddi soruyorum ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)