Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaç Bin KM'ye Kadar Pulsar Alınır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Etrafımda hep 2014 model 30000+ km pulsar var almak istiyorum ama 2014 model olması ve km'si beni endişelendiriyor.Etrafımda sadece pulsar 2014 30000+ km , cf moto 2016 15000+ km veya zontes 6000km var.Sizce ne yapmalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    sıfır kilometre bile alınmaz hocam naptın sen
    zekeriyaimam, ozansntrk ve MrMud bunu beğendiler.

Peki ne yapmalıyım,zontes mi almalıyım cf motomu.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Gruba bak ölüm grubu

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Pulsarin 30 bin km yürümüş olması bile mucize
    ozansntrk bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Pulsar 150 kullandım fena değil ama karbüratörlü ve herkes bir ton şikayetçi. Eğer NS200 bakmıyorsan Discover 150F tavsiye edebilirim. Arkadaşım 2 yıldır kullanıyor hiçbir sorun yaşamadı daha, gayet torklu bir makine ve çok rahat bir motor.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Birtakım insanlar fikirlerini beyan etme üslubu konusunda pek bir dikkatsiz ne yazık ki yetişme tarzı ve eğitim çok önemli tabi, neyse..

Kardeşim sana kendi bakış açımla şöyle cevap vereyim küçük hacimli 200-250 cc motor alacaksam eğer pulsar, honda yamaha farketmez 10 bin km altında tercih ederdim. 30 bin km de ki pulsar ile 10 bin km deki pulsar arasında birkaç bin tl fiyat oynar ama biri diğerinden 3 kat fazla yol yapmıştır bu fiyat farkı sana fayda olarak dönmez, değmez.

Satıcı profilide çok önemli muhakkak öyle bir tip gelir ki karşına japon kalitesi dersin r25 dersin honda dersin herif motorun canını almıştır, bitirmiştir. Diğer yandan başka bir kullanıcıdan çinli alırsın makineyi çiçek gibi bakmıştır vs..

Nitekim çok değişken var alınmaz diyende, alınır diyende motoru, satıcıyı, bakımlarını görmeden yalan söyler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Kendi pulsarımı 0 aldım 7800 kmde iş yerinden arkadaşıma sattım oda geçen hafta 29.600 kmde tanımadık başkasına sattı.hiç bir şikayetimiz olmadı ikimizde mutlu mesut kullandık.soğuk havalarda kadran 0 laması dışımda hiiç bir sıkıntısı çıkmadı 2015 modeldi.kısaca yazı tura işi bu motor servis bile şaşırdı hiç bir sıkıntı çıkmamasına.rodajı işi ve şans faktörü çok önemli.benim motor bi 50 bini görür diye tahmin ediyorum

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç bir km. deki Bajaj Pulsar'ı almam. Verdiğin seçenekler içinde Zontes 250'ye bakardım.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi pulsarımı 0 aldım 7800 kmde iş yerinden arkadaşıma sattım oda geçen hafta 29.600 kmde tanımadık başkasına sattı.hiç bir şikayetimiz olmadı ikimizde mutlu mesut kullandık.soğuk havalarda kadran 0 laması dışımda hiiç bir sıkıntısı çıkmadı 2015 modeldi.kısaca yazı tura işi bu motor servis bile şaşırdı hiç bir sıkıntı çıkmamasına.rodajı işi ve şans faktörü çok önemli.benim motor bi 50 bini görür diye tahmin ediyorum
    Bizim bir grubumuz var birkaç arkadaşımız var aralarında kurye olanlar da var, 60-70 bini görenler var. Görmez diye bir şey yok görür süreç önemli. Adam stop ediyor diye korkmuş binememiş motora 2-3 binde satıyor. Oda olabilir.
    burak burk bunu beğendi.
    Ne olursa olsun fırtınanın şiddeti, martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alınır da sen olası riskleri biliyor musun? Bu riskleri göze alıyorsan sıkıntı yok istersen 100 bin kmde al.

Mesajlara göre pullardan uzak durmalıyım peki.Bu mesajlar beni zontes götürüyor ama yedek parça sonradan satma filan beni e dişelendiriyor.

bence de zontes almalısın

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Abiler, kardeşler iyi misiniz yahu. İki-üç sene kullanıp çöpe atalım o zaman motorları,30 bin km nedir ya birde pulsar gibi taş gibi bloklu makinadan bahsediyoruz millet 150bin 200 bin km yol yapıyor siz 30 bin km ye takılmışsınız. Motosikletlerin ömrü bu kadar kısa değil, kaldı ki çinliden veya kronik sorunlu bir makinadan bahsetmiyorsun rüştünü ispatlamış bir motosikletten bahsediyorsunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Bundan iki sene sonra hepiniz yüksek km motorlara bineceksiniz gibi görünüyor, o zaman çok farklı açıdan bakacaksınız

Motosikleti
    falcon flash 100
    Günümüzde doğru, dürüst kullandıktan sonra 30.000 kilometre nedir yahu Çinlisi, Japonu, Korelisi, Amerikanı için? 100.000 kilometrenin altında satıcıyı gözün tutsun yeter.

Çok merak eden varsa renta car larda 3 yıl sonra geri alınan filolar var üç yıl geçmesine rağmen öyle arabalar var kilometresi olmasına rağmen sıfır tertemiz daha bayi çıkışlı. Kimde aynı kilometre de olmasına rağmen içinde tavuk beslenmiş adeta insandan başka her şey binmiş.

Onun için kilometreye fazla takmayın üstüne insan binmiş olsun yeter.

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    allah belamı versin diyorsun ne güzel

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Benim arkadaşın NS200 140.000'de, çatır çatır kullanıyor, nasıl kullanıldığına ve bakıldığına bakar...

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    20ns pulsar kullanıyorum, çok hayran kurban değilim motora ama öldürmeninde manası yok. serviste bir kuryede sörmüştüm, ilk motor revizyonunu 180.000 km de yapmışlar ve motor 240.000 km de hala aktif kullanılıyordu. senden önceki sahibi hor kullandıysa japon malı motorda olsa sorun çıkartacaktır. 250 cbr bakınıyodum pulsar ı almadan önce. kaç tane komple motor değişen,motor revizyon yapılan, hiç yoksa egzantrik mil ve zinciri değişen motor ilanı vardı ve daha 35-40.000 km lerde motorlardı. kısaca motorun km sinden önce nasıl kullanıldığını araştır.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Biraz abartıyorsunuz bence, ciddi sayıda satan bir motosiklet. Kuryeler binlerce km yapıyor.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Yukarıdaki arkadaşlar eşsiz yorumlarıyla beni aydınlattılar teşekkür ederim. Yarın sabah ilk iş 42000 kilometredeki pulsarımı kaldırıp çöp konteynerına atacağım. Herhangi bir sorunu yok normal bir şekilde çalışıyor ama olsun arkadaşlar ömrünü tamamladığını söylüyorlar ve onların engin bilgilerine güveniyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)