Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa 'da Commuter Japonlar için Motosiklet Ustası Gerek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Araştırma İçinde
    Bursa 'da Ybr 125 vs. gibi motorlar için yüksek bilgili,ilgili ona göre de işçiliği ucuz olan usta gerek. Yetkili servisler istenilen tüm işleri yapmıyor ve özensiz önüne gelen herşeyi uğraşmadan düşünmeden parçanın tamamını değiştiriyorlar ,fiyatlar ise ne yazık ki yüksek.

Ybr 125 'de arka şaside kuyruk diğer yöne doğru yamulmuş, depoda el boyutunda göçük ve yine sola doğru yatıklık yani yamulma var. Zincirden de anormal bir ses geliyor. Şaside küçük pas bazı yerlerde de boya atması var. Zaten en azından şasiyi bile düzeltebilse yardımcı olabilse yeter.

Şasi kuyrukda yamukluk olmasına rağmen hiç bir yöne çekme vs. yapmıyor. Yani düzelecek diye balyozla şasiyi eze eze boyasını attırarak düzeltmeye çalışıp görünürde düzeltecek bir usta olmaması için de uğraşıyorum. Eğer doğru düzgün yapılmaz ise işlemden sonra bir yöne çekme yapmasından korkuyorum.

Lütfen tanımadığınız ustayı biliyorum diye önermeyin. Önceden gerçekten ustalardan çok çektim. Hem dürüst becerikli ustamıza hem bana hem diğer arkadaşlara yardımcı olur. Şimdiden çok sağolun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cb500f
    Il gruplarinda bursa grubuna tel numarani yaz whats up grubu var. orda daha yardimci olacak arkadaslar abiler var.

Motosikleti
    Araştırma İçinde
    Alıntı Onur34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Il gruplarinda bursa grubuna tel numarani yaz whats up grubu var. orda daha yardimci olacak arkadaslar abiler var.
    Yazdım fakat cevap geç gelecek gibi. Yine de sağolun.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Start motora git iyidir ustaları küçük motorlara bakıyorlar hemde yetkili servis

Motosikleti
    Araştırma İçinde
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Start motora git iyidir ustaları küçük motorlara bakıyorlar hemde yetkili servis
    Ybr 125 için start motor tamam fakat şasi işi var. Öyle işlemler için yetkili serviste olmuyor direk değiştiriyorlar ancak diye biliyorum. Bir de bende Honda motosiklet de var. Start motor da Honda olur mu o da var tabi ki.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Kaynaksa demirci felan da yapar ısı kaynak felan. Büyük makineler için var usta bayaga ama küçükler biraz zor

Motosikleti
    Araştırma İçinde
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaynaksa demirci felan da yapar ısı kaynak felan. Büyük makineler için var usta bayaga ama küçükler biraz zor
    Yok kaynaklık bir şey değil. Arka çamurluk ile teker birbirine paralel değil. Çamurluk yani plaka biraz sağa çekmiş durumda 1 cm kadar. Görüntü olarak etkiliyor.

Artçılı kullanımda artçı benden ağır ise ancak sağa doğru küçük bir çekme yapıyor. Yolcu yoksa hiç bir sıkıntı yaşanmıyor sürüşte. Yani azcık kuyruk şasisi sağa doğru yamulmuş durumda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:29 ----------

Alıntı Bestrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok kaynaklık bir şey değil. Arka çamurluk ile teker birbirine paralel değil. Çamurluk yani plaka biraz sağa çekmiş durumda 1 cm kadar. Görüntü olarak etkiliyor.

Artçılı kullanımda artçı benden ağır ise ancak sağa doğru küçük bir çekme yapıyor. Yolcu yoksa hiç bir sıkıntı yaşanmıyor sürüşte. Yani azcık kuyruk şasisi sağa doğru yamulmuş durumda.
    En iyisi böyle bir durumda sorun çıkartmaz iken hiç ellememek de olabilir sonradan bozulma riskine karşı.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Kemerçeşme de Ertuğrul usta, Bursa’da Ybr den anlayan en iyi ustadır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler