Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

ARAZİYE SIFIRDAN BAŞLAMAK - SORABİLECEĞİNİZ HER ŞEY

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı DAYYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bir ürün hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olmalarını rica ediyorum, başlıkta marka tavsiyeleri var fakat model olarak göremedim, Falco Enduro Line bot lar için internette de pek bir yorum bulamadım maalesef.

https://urun.n11.com/bot-ve-ayakkabi...otu-P357555132

Bu ürünü kullanan yada hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Fiyat ve kalite olarak, eksi ve artı özelliklerinden vs.
    Farklı önerilere de açığım, amatör olarak kısa süreli çıktığım arazi sürüşlerinde kullanılmak üzere, bu ilandaki bütçe civarında sağlam ve konforlu enduro bot gerekli.
    Forma Adventure kullanıyorum. Soft enduro sürüşleri için uygun. Seçenekleri görüp denemeden karar verme bence.
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DAYYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF Rally 250
    Alıntı Selçuk Keleş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forma Adventure kullanıyorum. Soft enduro sürüşleri için uygun. Seçenekleri görüp denemeden karar verme bence.
    Forma Adventure modeli baya bir tutulmuş, internette ürünle ilgili bolca paylaşım ve olumlu ger ibildirim var, şu an sadece Motomax ta 1600 tl civarı ve 44 numara mevcut, Cevabınız için teşekkürler. Araştırmaya devam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    16.02.2020 Ankara enduro pazar arazi

yemek yiyim devamı geliyor, canım çıktı 😀

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Selçuk Keleş bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    O crf asfalta girdiğinde, polis egzozdan ceza yazmıyor mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    asfalt kullanmamaya dikkat ediyoruz 😁

Motosikleti
    MT-07
    İlla asfalta düşüp, evine gidiyor o motor

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Forma Adventure modeli baya bir tutulmuş, internette ürünle ilgili bolca paylaşım ve olumlu ger ibildirim var, şu an sadece Motomax ta 1600 tl civarı ve 44 numara mevcut, Cevabınız için teşekkürler. Araştırmaya devam.
    Ben de Forma Adventure bakiyordum. Fc-moto'da Sidi Adventure indirimdeydi. Goretex oldugu icin onu secip dun siparis verdim. Bakalaim ne zaman gelecek.

Bu arada indirim kodu ile kargo dahil 1500'e aldim. 250-300 arasi da vergi oderim diye dusunuyorum.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asfalt kullanmamaya dikkat ediyoruz 😁
    Kardeşim en son crf de karar kilmissin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Kursad55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim en son crf de karar kilmissin
    Wr250r dostum, 3-4 ay oluyor alalı oldukça memnunum maşallah 😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlla asfalta düşüp, evine gidiyor o motor
    Orası öyle tabi ama elimizden geldikçe araziden ilerliyoruz, asfalta çok az girince polisle karşılaşmamız da sana nazaran %90 azalıyor 😀
    Birde arazi motosikletinde egzoz sadece ses için takılmıyor, daha hafif ve yakıt programlayıcısıyla daha yüksek güç - alt devirlerde canlılık var.
    Asfaltta bunlar ne kadar önemliyse arazide 20 kat daha da önemli hale geliyor.
    Ejk kit ve fmf egzozlu bi crf stock wr ye yaklaşıyor. Bende fmf power progammer yakıt düzenleyici var egzozda kararsızım şu an 😊

Motosikleti
    MT-07
    Benim motosikletteki amacım; aşırı yoğun şehirden çok daha az yoğun şehirlere gitmek. Şehirin yoğunluğundan kaçmak değil. Bu sebepten dolayı asfaltta güzel giden motor iyidir. Tek pişman olduğum konu; sıfır mt-07 alacağıma ikinci el mt-09 almamak oldu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    mt09 Türkiye şartlarında naked seven adamın nirvanası olabilecek bi motosiklet. Mt07 den 09a geçmeye değmez demeyeceğim fazlasıyla değer, km daha fazla artmadan aklındakini yap bana sorarsan 🙂

Motosikleti
    MT-07
    Bu sene 11.aya kadar hiçbir şeye imkanım yok maalesef. Mt-07’yi de seviyorum. Bu sebeple içim acımıyor ama benim kullanım koşullarıma en uygunu mt-09 gibi duruyor. Şehiriçinde sürmüyorum artık. Haftasonu gazlamasına gidecek güzel bir alet.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    09 alınca bu seferde çok rüzgar yiyorum bi sport touring çaksam dersin boş ver o zaman altındakinin gıymatını bil.

Siz fani on roadcılara çok üzülüyorum 😀

Motosikleti
    MT-07
    İyide ben rüzgar yemekten mutlu oluyorum. Sadece fazla rüzgarlı ve soğuk havalarda sürmüyorum. Şuan mt-07’de yamaha’nın replika spor camından var. Havalar iyice bir ısınsın gene sökebilirim. Benim eskiden cam takma sebebim; motorun tork ve hp’si Düşük kalıyor die idi. Şimdi istediğim zaman, istediğim hızlara çıktığından dolayı bir sıkıntım yok.

DAYYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF Rally 250
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Forma Adventure bakiyordum. Fc-moto'da Sidi Adventure indirimdeydi. Goretex oldugu icin onu secip dun siparis verdim. Bakalaim ne zaman gelecek.

Bu arada indirim kodu ile kargo dahil 1500'e aldim. 250-300 arasi da vergi oderim diye dusunuyorum.
    Çok iyi bir seçim yapmışsınız, mağazada gördüğüm kadarıyla kaliteli güzel bir bot. Ürün gelince yorumlarınızı yazarsınız, güle güle kullanın.

Bunlar da benden olsun;

Bu su geçişinin videoları da var fakat yükleyemedim.

Lastikler Mitas Mc 23, Crf Rally Kullanıcıları başlığında yazdım, yeni değiştirdim, off road performansı fena değil gibi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Çok iyi bir seçim yapmışsınız, mağazada gördüğüm kadarıyla kaliteli güzel bir bot. Ürün gelince yorumlarınızı yazarsınız, güle güle kullanın.
    Umarim dediginiz gibi guzel bir bottur. Fc moto yorumlari gercekten cok olumluydu. Biraz kullanip yorum yapacagim mutlaka
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler