Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

ARAZİYE SIFIRDAN BAŞLAMAK - SORABİLECEĞİNİZ HER ŞEY

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa, hayat böyle giydirir o montu işte :D
    Senmiydin hava soğuk diyip motora binmeyen der gibi :D
    Walla bugünde motoru evde bıraktım yağmurlu die. Dün iyice kullandım. 100km’de 5lt yakıyor namussuz
    MrMud bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla bugünde motoru evde bıraktım yağmurlu die. Dün iyice kullandım. 100km’de 5lt yakıyor namussuz
    Aylar sonra en son motoru 2 hafta önce kar yağışının başladığı gün muayene için çıkardım kollarımı hissetmiyordum.Otoparka geri bıraktım ve daha sonra bugün çıkarmaya karar vermiştim maalesef yağışı görünce kararımdan vazgeçtim. Yanımdan vızır vızır geçen motosikletlileri görünce içim gidiyor. Özlemişim yakışıklıyı :\

mombohunter ve MrMud bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Banada onlardan lazım. Mt-25 işimi göremediği için altımda parçalanacak ve yazık olacak. Bakalım alabilecek miyiz bir tane mt-07?
    MrMud ve potasyum bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Banada onlardan lazım. Mt-25 işimi göremediği için altımda parçalanacak ve yazık olacak. Bakalım alabilecek miyiz bir tane mt-07?
    ABS'li fiyatlarını bilmiyorum ama ABS'siz 2016 model 27-32 arası ( ekstra durumuna göre ) değişiyor. MT 25 satılıp temiz bir mt 07 alınabilir aslında. Ben şansıma mt 25'imi aldığım arkadaştan mt 07'i aldım ve çocuk sağolsun senet yaptı son iki taksiti kaldı. Denk getirebilirsen eş dosttan bu şekilde az fazlasını verip belki kabul edecek çıkabilir.
    MrMud bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Yağmurdan korkanı sel alır
    Minibüs otobüs kullanıyosan, burun buruna durdugun dayının gözlerine bakarken yada kendi arabanı kullanıyosan kilit trafikte beni hatırla ve o kutsal cümleyi kur;
    "Keşke motorla gelseydim"
    mombohunter, chaqalqarlos ve Angrypower bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Yağmurdan korkanı sel alır
    Minibüs otobüs kullanıyosan, burun buruna durdugun dayının gözlerine bakarken yada kendi arabanı kullanıyosan kilit trafikte beni hatırla ve o kutsal cümleyi kur;
    "Keşke motorla gelseydim"
    https://i.hizliresim.com/dva3mV.jpg
    Yok ben ayaklarımı uzatıp yatıyor olacağımdan denk gelmemiz mümkün değil. Heleki Beylikdüzü tarafıma gideceğim heç mümkün değil.

Lakin cumartesi yada pazar Ağva’ya basabilirim de o yolda çok gs’ci kel ani mevcut. Moralimi bozuyor enerjisizlikleri, bu sebepten uçmakdereye kaçıyorum. Yol patika olunca bunlar tırsıp gitmiyorlar. Düzlükte yapıştırıp hafif dönünce de kendilerini viraj avcısı sanıyorlar

Motosikleti
    cıks
    Çok temiz bir mt 07 tanıdığımda var kaçırma gel alalım sana piyasasını bilmem absli model taş çatlasın 2000 km de filandır
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    wr125r ın kaporasını verdik 😀 hafta sonu hoplayıp zıplayacaz inşallah
    RoofRoof, Kural [ Z ] ve MrMud bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok temiz bir mt 07 tanıdığımda var kaçırma gel alalım sana piyasasını bilmem absli model taş çatlasın 2000 km de filandır
    Ben işe servisle gidiyorum bu aralar çok yakıyor die Nisandan sonra ötvler normalleşsin de bir önümüzü görelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wr125r ın kaporasını verdik �� hafta sonu hoplayıp zıplayacaz inşallah
    Walla hacı abi gözümü karartsam Çanakkale üstünden İzmir’e inip, gözleme yiyip, nargilemi içip geri gidesim bar. Hadi benzini hallettim diyeyim. Gece konaklaması dert

Uyumadan da geri gelemem kanımca. Öyle yani

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Ben dedimdi seni MT-07 kesmez, yakın zamanda MT-07 bakmaya başlarsın. Şimdiden MT-07 bak, aklı başında yaşı müsait adamsın. Sorunsuz o motosiklete uyum sağlarsın v.s. v.s. cık cık cık cık... diye

Onu uygun fiyattan satıp orta iyi durumda bir 2015-2016 MT-07ABS bulabilirsiniz. Tavsiye ederim. Bakımlar ve onarım ihtiyacı için de sağlam bir ustam vardır, gerekirse birlikte götürürüz motosikleti, zincirden silindire ABS' ye baktırır inceletir yorum alır onarımlık birşey varsa yaptırırız uygun fiyata.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Hayırlı uğurlu olsun

Ekipmanı da uygunundan dizmeyi ihmal etmeyin

(Darısı başıma )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dedimdi seni MT-07 kesmez, yakın zamanda MT-07 bakmaya başlarsın. Şimdiden MT-07 bak, aklı başında yaşı müsait adamsın. Sorunsuz o motosiklete uyum sağlarsın v.s. v.s. cık cık cık cık... diye

Onu uygun fiyattan satıp orta iyi durumda bir 2015-2016 MT-07ABS bulabilirsiniz. Tavsiye ederim. Bakımlar ve onarım ihtiyacı için de sağlam bir ustam vardır, gerekirse birlikte götürürüz motosikleti, zincirden silindire ABS' ye baktırır inceletir yorum alır onarımlık birşey varsa yaptırırız uygun fiyata.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Hayırlı uğurlu olsun

Ekipmanı da uygunundan dizmeyi ihmal etmeyin

(Darısı başıma )
    sağolun hocam, ekipmanlarım naked motosiklete göre vardı ama body armour vs araştırması içindeyim. Deri montla arazi olmaz sanırım 😁

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben esasen bu motoru aldığımda %90 işe gidip gelmek için almıştım. Servis durumu oluşunca hobi olayına kaydı. Walla girmeyin aklıma. Gürleyip gidesim geliyor. Gerçi bu motorda gereksiz devir çeviriyor die ara ara ss kovalama çabası içine de girmiyor değilim. Fuarda R1 üstüne tünedim. Oturuş pozisyonu bana hitap etmesede

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hadi hayırlısı olsun bakalim
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hadi hayırlısı olsun bakalim
    Varolasın, aşıyı verdin bize bu yazın ortasında ktm yi satarsam bi wr250r patlatırım inşaallah 😀

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Varolasın, aşıyı verdin bize bu yazın ortasında ktm yi satarsam bi wr250r patlatırım inşaallah 😀
    Senin asıl ihtiyacın safkan bi supermoto aslında...
    Neyse wr125 sürünce fark edicen zaten

Motosikleti
    MT-07
    Ben motora motor demem, motor tekere gelmeyince

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ben motora motor demem, motor tekere gelmeyince
    Tekere gelmeyen motor yoktur, beceriksiz sürücü vardır

Motosikleti
    MT-07
    Tekere gelmeyen motor yoktur, beceriksiz sürücü vardır
    Benim MT-25'i vereyim sana bir. Umarım ekipmanlarla falan 100kg basıyorsundur Zıbam zıbam 10k devirlere çıkarıp debriyajı salacağım diyorsan, girme o işe. Tork candır, gerisi heyecan

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Benim MT-25'i vereyim sana bir. Umarım ekipmanlarla falan 100kg basıyorsundur Zıbam zıbam 10k devirlere çıkarıp debriyajı salacağım diyorsan, girme o işe. Tork candır, gerisi heyecan
    Bende torkcuyum orası ayrı.
    Gaz açtıkça kafa atmayan motor 500 bassa ne olur
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Yaw motorun amortisör ayarlarını değiştirdim. Arkayı sertleştirdim. Adam akıllı test etmek nasip olmadı. Servise lastik havaları ile oynama dedikçe illa maşada yazana çekiyorlar. Ya arkadaş ebatlar orijinalde 110/140 die utanmasalar lastiklerimi sökecekler. 120/160 lastik takılı. Oynamayın havalarla dedikçe illa gidip havaları indiriyorlar. Ben zevk olsun die basıyorum zaten 32/36’yı. Kalkmışlar gene 29/30 mu ne yapmışlar. İşim gücüm yokmuş gibi sabah lastik havası sırasına bir benzinlikte

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Sabah sabah farkettimki İstanbul içinde hangi taşıtı ulaşım için kullanırsam kullanayım direk nefret etmeye başlıyorum. Gene motorumu bırakıp servise bindim güzel güzel

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler