Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuyruğunuza kadar giren arabalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09
    Dün E-5 üzerinde sol şeritten 100 km hızla ilerlerken ve önümdeki araçla mesafemi korumak için 1 araba boyu farkla ilerlerken arkadaki arabanın k...ma kadar girip birde aynadan baktığımda el kol hareketi yapıp hadi hadi demesi ve benim elimle ne var diyince ilerle hadi demesi. Hayır yol versem kendiside gidemeyecek zaten trafiğin durumu belli. ........ sabaha mı saklarsın. Böyle davarlar yüzünden kaza riskimiz artıyor.
    birbilent bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birkaç konuda daha yazmıştım bunun daha kötüsü 82 km hız sınırı olan radarlı yolda 90 la gittiğim halde arkama yapışıp hızlanmam için taciz eden manyaklar var.

Motosikleti
    MT-07
    Bırak geçsin. Sonra o gidemeyince şerit ortasından hareketi çak ve devam et. Senin moralin bozulacağına, onun morali bozulsun.
    erhn42 ve Erhan Tosun bunu beğendiler.

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırak geçsin. Sonra o gidemeyince şerit ortasından hareketi çak ve devam et. Senin moralin bozulacağına, onun morali bozulsun.
    +10000

IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09
    Alıntı erhn42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +10000
    Hak ediyorlar.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    bunların bir üst versiyonu var.
    sen 100'le giderken direkt önüne kırar ve aradaki boşluğa girer. sonra hızını 80'e düşürüp tıngır mıngır yoluna devam eder.

Motosikleti
    MT-07
    Walla yapmayın ama söyleyeceğim. Otobanda gidiyoruz. Mahmutbey-avcılar arası. Önümdeki araba sağ boşalınca sol ile orta şeridin ortasına kırıyor sonra tekrar sola geçiyor. Bende araba ile gidiyorum. Selektör falan çakıyorum ama yol vermiyor. Bir boşluk buldum sağından önüne geçtim. Önümdeki araçta şeritlere tecavüz ediyor, mecbur frene bastım. Bunlardan kurtulanımda gideyim die.

Arkamdan selektör falan çakıyor. Birden gazladı arkama yapışacak aklınca. Frenden ayağımı çekip akabinde birden frene tekrar yapıştırınca uslandı. Bunlara böylesi müstahak. Lakin bunlar bitmeyecek ne yazıkki. O yüzden motorla gittiğimde, ben doğrulabildiniz kadar sıyrılarak gidiyorum. Bunlar uğraşmakla veya dalaşmakla bitmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)