Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeniden CF MOTO 400 NK İncelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar,
    Motosiklet.net ailesine iyi forumlar dilerim.CF Moto 400 NK'yı tekrar inceledik.Her türlü yoruma,eleştiriye açığız.Kanalımıza abone olarak bize destek olabilirsiniz.İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=uVyu-swkxog

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Konu güncel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Konu güncel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Konu güncel.
    harun27, Green Arrow ve YasinC bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Emeğine sağlık, bence güzel olmuş.

Tipi , duruşu çok güzel fakat dün Berk Motor Avcılar'a yolum düştü, servisde bulunan motosikletlere bakıyorum CF Moto serisi dolu, birine yazmışlar " radyatör su kaçırıyor " birine yazmışlar " fan açmıyor " .. direkt korkuttu hali ile, kullanıcıları olduğu sayfaya da bakıldığında ilginç sorunlar var ve bir çoğu " sensör " arızası gibi. Bu Çin - Kore - Tailand v.b. işinde şans da çok önemli anlaşılan.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık, bence güzel olmuş.

Tipi , duruşu çok güzel fakat dün Berk Motor Avcılar'a yolum düştü, servisde bulunan motosikletlere bakıyorum CF Moto serisi dolu, birine yazmışlar " radyatör su kaçırıyor " birine yazmışlar " fan açmıyor " .. direkt korkuttu hali ile, kullanıcıları olduğu sayfaya da bakıldığında ilginç sorunlar var ve bir çoğu " sensör " arızası gibi. Bu Çin - Kore - Tailand v.b. işinde şans da çok önemli anlaşılan.
    Öncelikle teşekkür ederim,beğendiğinuse sevindim.400 Nk evet bazı eksiklikleri olan bir motosiklet,yetkililer de kabul ediyor.Her geçen modelde daha da ileriye gidiyorlar özellikle 250 NK’dan beklentilerim çok yüksek.Test etmek için sabırsızlanıyorum

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Ülkenin ekonomik durumundan risk budur dedim ve 250 nk aldım. İnşallah ben o şansla olanlardan olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Ülkenin ekonomik durumundan risk budur dedim ve 250 nk aldım. İnşallah ben o şanslı olanlardan olurum

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkenin ekonomik durumundan risk budur dedim ve 250 nk aldım. İnşallah ben o şansla olanlardan olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Ülkenin ekonomik durumundan risk budur dedim ve 250 nk aldım. İnşallah ben o şanslı olanlardan olurum
    Sizi iyi anlıyorum,yine aynı ülkenin ekonomik durumunda aynı fiyata MT-25'ler R-25'ler dururken 250 NK almak da ayrı cesaret istiyor.Dışarıdan çok güzel gözüküyor.Yetkililer sanırım fuardan sonra teste açacak.Güzel bir çekim olmasına özen göstereceğiz,var mıdır bildiğiniz sıkıntısı ?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Kalite zaten ayrıntıda gizlidir.İşte bu Çin motorlarında kalitesizlik ayrıntıda gizlidir, hiç akla gelmeyen arızalar yapar dururlar çabuk dökülürler.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Aynı fiyata Mt 25 R 25 yok. Abs siz Mt25 18600 karta taksit olmuyor. Taksit yapılınca 21500 e geliyor ve abs yok. Ben acemiyim bana abs şart. Motor daha 200 km de benim. Bir sorun görmedim şu ana kadar.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Emeğine sağlık.. cf nin iyi yanı sıfır fiyatı uygun , kötü yanı ikinci elde nerdeyse hiç talep gören bir motor değil çünkü ikinci el fiyatlarında alternatifleri çok fazla sıfır fiyatları gibi değil.. pek çok insanın arayışında cf moto ikinci el için diyorum olmuyor bile.. ama sıfır fiyatlardada bir o kadar avantajlı ..

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık.. cf nin iyi yanı sıfır fiyatı uygun , kötü yanı ikinci elde nerdeyse hiç talep gören bir motor değil çünkü ikinci el fiyatlarında alternatifleri çok fazla sıfır fiyatları gibi değil.. pek çok insanın arayışında cf moto ikinci el için diyorum olmuyor bile.. ama sıfır fiyatlardada bir o kadar avantajlı ..
    Dediğinize katılıyorum fakat ikinci elde her zaman değer kaybı oluyor. Honda cb 250r sıfırı 24500, ikinci elde 1000 km civarı 21000-21500 civarı. Aynı değer kaybını kendi motoruma yansıtırsam 17750-3500= 14250 tl ye çok rahat satılacağını düşünüyorum. oran orantı olayı aynı değil farkındayım ama biri honda biri cf.
    logaritma bunu beğendi.

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim,bence de fiyatta biraz daha indirim yapsalar tadından yenmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)