Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bir interkom sevdası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Artçımla rahat seyehat edebilmek için ekipman kısmından sonra interkom derdine düştüm. Aliexpress te vimoto v6 ilgimi çekti, motorcuabi de bunu kullanıyordu sanırım. Aramızda kullanan varmı? Şehir içinde telefon cevaplamak ve artçımla iletişim kurmak, uzun yollarda belki düşük ses le ufak müzikler dinlemek için istiyorum.10 dolar daha ekleyip v8 mi düşüneyim yoksa araştırdığım kadarıyla v6 v8 arası en önemli fark batarya kapasitesiymiş. Fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    BT-S3 aldım benim hoşuma gitti

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Bende düşünüyordum. Takipteyim

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Bu sevda bendede başladı acil ucuz ve kaliteli bişey bulmam lazım takipteyim

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Ben de son zamanlarda intercom arıyorum. Bayağı model var kafa karıştırıyor.

Motosikleti
    Ktm duke 250

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Ben ssde tek kulağa takılan ve kaskın kulak boşluğuna sığan bluetooth denedim, stereo olmayınca müzik kanatlandırmıyor. Uygun fiyata piranha 2276 aldım. hepsiburda 60 küsür istiyor, A101 de 30.- liraya almıştım. Düğmeler kaskın arkasında kalıyor, ama sade 3 düğme var birde aç/kapa. Ses güzel, son bir tuşla son numara aranabiliniyor, çağrı geldimi tek tuşlla açana kadar numarayı söylüyor, ses kısma filan. Bence yeterliydi, ama saatlerce takîlınca en kıralı bile bitiyor, hele müziği sonuna kadar açtınmı. Bende parmak kadar powerbanka bağlayıp powerbankı kapşona veya montun içine dokumalı kilitle veya göğüs cebime koyuyorum. Saatlerce saatlerce kullanabiliyorum. Bazı cihazları çalışırken powerbank veya şarza bağlayınca cızırtı yapıiyor. Bu Piranha 2276 iyi. Şu an başka bir stereo spor bluetooth satıyor A101 nasıl bilmiyorum. Selamlarla...

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Hero Biker 2 falan görmüştüm bir kaç gün önce gayet güzel duruyordu bir bak istersen hocam.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Maddi imkan varsa Sena.
    İntercom konusunda Sena gibisi olduğunu sanmıyorum.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddi imkan varsa Sena.
    İntercom konusunda Sena gibisi olduğunu sanmıyorum.
    Sena yi biliyorum ama cok pahali benim icin, max 500 ayirdim interkoma.

Herobiker biraz kaba duruyor o yuzden pek hoslanmadim, ama kaliteliyse dusunurum tabiki

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Sena'lar müzik kalitesi filan iyi de sağlamlık açısından çok iyi yorumlar okumadım.Kullanan 2-3 kişi cihazın sarjı dolduğunda fazla sarjdan zarar görmesini engelleyecek mekanizmanın olmadığını söylüyordu.O yüzden bataryaları tırt oluyordu.

Ben 2.5 senedir Knmaster KN1000 kullanıyorum.200 TL'di aldığımda.Şu an 400 yada 500 olması lazım.Tek müzik,GPS ve telefonla görüşmek için kullandım o yüzden 2 intercom arası nasıldır bilemem ama genel olarak gayet memnunum.500 TL boktan bi intercoma vereceğine Aliexpress'den bi üst modelini 200 TL'ye almak daha mantıklı.

10 dolar icin alt model alinmaz
    bazen 10 dakikalik pil suresi farki bile cok sey kazandiriyor

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Arkadaslar gerek motorbisiklette gerekse bu intercomda yeniyim ben tam anlamadim bu intercom ne.ise yariyo internetten bakdim pek anlamadim anlatan olursa sevinirim

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçımla rahat seyehat edebilmek için ekipman kısmından sonra interkom derdine düştüm. Aliexpress te vimoto v6 ilgimi çekti, motorcuabi de bunu kullanıyordu sanırım. Aramızda kullanan varmı? Şehir içinde telefon cevaplamak ve artçımla iletişim kurmak, uzun yollarda belki düşük ses le ufak müzikler dinlemek için istiyorum.10 dolar daha ekleyip v8 mi düşüneyim yoksa araştırdığım kadarıyla v6 v8 arası en önemli fark batarya kapasitesiymiş. Fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar
    İnterkom kullanırken sürekli beyninizin üzerinde çalıştığını düşünerek sakın ce, fcc ve ıc numarası olmayan bir cihaz almayın. Herkes yapıyor bu hatayı aliexpress te satılan hiçbir cihazda fcc ve ıc kimlik numaraları bulunmuyor. Beyne yakın çalışan bu cihazların çok ciddi radyasyon (SAR ) yaydığını ve sürekli kafanızın üzerinde çalıştığını düşünerek gerçekten avrupada ve amerikada satışı olan fcc ve ıc kimlik numaraları bulunan x marka bir interkom alın. Yani bir müzik dinleyip başkalarıyla konuşacam diye sağlığınızı tehlikeye atmayın. Piyasada satılan kn master cihazlarında bile bu sertifikalar olmadığını özellikle belirtmek isterim. Alacaksanız midland, sena, interphone, cardo tarzı markalardan şaşmayın. Yoksa çinli abilerim kutularına bile artık yalandan fcc ıc yazıyor ama cihazlarda kimlik numarası bulunmuyor.
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnterkom kullanırken sürekli beyninizin üzerinde çalıştığını düşünerek sakın ce, fcc ve ıc numarası olmayan bir cihaz almayın. Herkes yapıyor bu hatayı aliexpress te satılan hiçbir cihazda fcc ve ıc kimlik numaraları bulunmuyor. Beyne yakın çalışan bu cihazların çok ciddi radyasyon (SAR ) yaydığını ve sürekli kafanızın üzerinde çalıştığını düşünerek gerçekten avrupada ve amerikada satışı olan fcc ve ıc kimlik numaraları bulunan x marka bir interkom alın. Yani bir müzik dinleyip başkalarıyla konuşacam diye sağlığınızı tehlikeye atmayın. Piyasada satılan kn master cihazlarında bile bu sertifikalar olmadığını özellikle belirtmek isterim. Alacaksanız midland, sena, interphone, cardo tarzı markalardan şaşmayın. Yoksa çinli abilerim kutularına bile artık yalandan fcc ıc yazıyor ama cihazlarda kimlik numarası bulunmuyor.
    evet halısın bunlar çok önemli konular ama bütçe 500 ken 3 binlik interkom alamam malesef.Keşke fiyatlar makul olsa bizler de en iyisini alabilsek ama malesef gerçekler bizim lehimize değil

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2.5 senedir Knmaster KN1000 kullanıyorum.200 TL'di aldığımda.Şu an 400 yada 500 olması lazım.Tek müzik,GPS ve telefonla görüşmek için kullandım o yüzden 2 intercom arası nasıldır bilemem ama genel olarak gayet memnunum.500 TL boktan bi intercoma vereceğine Aliexpress'den bi üst modelini 200 TL'ye almak daha mantıklı.
    Araştırdığım kadarıyla hepsi hemen hemen aynı,ses kalitesi ve batarya performansı biraz değişiyor. vimoto gerek tasarım gerek mikrofon şekliyle benim daha çok hoşuma gitti 500 e 1 çift alacak gibiyim

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Lexin LX-B4 alabilirsiniz. FCC, CE gibi standartlara sahip bir cihaz. 55$ gibi bir fiyatı var sanırım. Zaman zaman indirime girebiliyo 35-40 dolar arasına düşebiliyo. Acil değilse bekleyin.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Lexin V6 Kullanıyorum Şarj tam kapasite yaklaşık 8 - 10 saat aralıksız gidiyor.Mesafe konusunda gerçekten çok memnunum baya bir uzaklıktan bile bağlantı kopması yaşanmıyor.150 ve üzeri hızlarda sadece dış seslerden dolayı duyulmayabilir fakat yüksek sesle konuşmakta bunun önüne geçiyor, gerçekten tavsiye edebileceğim fiyatı uygun tek intercom. Birde bu cihaz diğer markaların v6 interkomları ile eşleşebiliyor.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı Emrah Düzgit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lexin LX-B4 alabilirsiniz. FCC, CE gibi standartlara sahip bir cihaz. 55$ gibi bir fiyatı var sanırım. Zaman zaman indirime girebiliyo 35-40 dolar arasına düşebiliyo. Acil değilse bekleyin.
    Evet guzel bir model dusunulebilir, benim baktiklarimda CE standart gozukuyor fcc daha oyi ose ona yonelik bakayim

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar gerek motorbisiklette gerekse bu intercomda yeniyim ben tam anlamadim bu intercom ne.ise yariyo internetten bakdim pek anlamadim anlatan olursa sevinirim
    https://www.youtube.com/watch?v=PXp-z6y3oO0

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    vimoto v8 kullanıyorum işe gidip gelirken ve hafta sonları kullanıyorum ve şarj süresi yaklaşık 20-25 gün gidiyor
    telefon konuşmalarımda 140km hızda bile karşı tarafa ses sanki sessiz bir odada konuşuyormuş gibi gidiyor
    şu ana kadar interkomu olan bi arkadaşımla bağlantı kurmadım onun için iki kask arası konuşma nasıldır bilemiyorum
    genel anlamda memnunum tavsiye ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)