Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güvenilir usta

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler izmirde yaşıyorum hali hazırda bir motor sahibiyim ve motorumu satıp yeni ikinci el bir motor almayı düşünüyorum fakat ikinci el alacağım için motoru gösterip güvenebileceğim bana bu motoru alabilirsin diyebilecek bir motor ustası arıyorum yardıöcı olabilirseniz tanıdığınız usta varsa yazabilirseniz müteşekkir olurum teşekkürler iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Mars'ta hayat bulunması daha büyük bir olasılık.

Neden bu şekilde düşünüyorsunuz

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Alıntı Tuna7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden bu şekilde düşünüyorsunuz
    Valla ben ustadan aldım. Şeref yoksunu üstünü öyle bir örtmüşki kusurların ilk motorum olduğu olduğu ve neyin nerde, nasıl olmasını gerektiğini bilmediğim için farketmedim. Statör kapağı alttan kırıkmış aldıktan bir ay sonra farkettim bildiğin manyeto gözüküyor. Küfür ederim falan ama gelir yağımı parasız değişir, ufak tefek süsler verir, sorunum oldu mu nasıl yapacağımı anlatır telefondan, yapamazsam görüntülü açtırır yardımcı olur. Vicdan azabı çekti herhalde ilk kazıkladığı zaman. Konudan çıktı ama usta bulmak zor valla. En son "MrMud" abim önerdi de adama akıl almaya gittim. Doğru akıl veren usta da çok önemli.
    MrMud bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Motomania İzmir'e gitmeyi düşündünüz mü hiç? Ben Manisa'dayım lakin nasip olursa uğrama niyetim var. Kanalındaki bilgilerden çok şey öğrendim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

En azından bir ziyaret edip teşekkür etmek için gitmem gerek
    nokiaxxx bunu beğendi.

[/COLOR]
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomania İzmir'e gitmeyi düşündünüz mü hiç? Ben Manisa'dayım lakin nasip olursa uğrama niyetim var. Kanalındaki bilgilerden çok şey öğrendim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

En azından bir ziyaret edip teşekkür etmek için gitmem gerek
    Daha önce duymamıştım bir göz atmakta fayda var teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben ustadan aldım. Şeref yoksunu üstünü öyle bir örtmüşki kusurların ilk motorum olduğu olduğu ve neyin nerde, nasıl olmasını gerektiğini bilmediğim için farketmedim. Statör kapağı alttan kırıkmış aldıktan bir ay sonra farkettim bildiğin manyeto gözüküyor. Küfür ederim falan ama gelir yağımı parasız değişir, ufak tefek süsler verir, sorunum oldu mu nasıl yapacağımı anlatır telefondan, yapamazsam görüntülü açtırır yardımcı olur. Vicdan azabı çekti herhalde ilk kazıkladığı zaman. Konudan çıktı ama usta bulmak zor valla. En son "MrMud" abim önerdi de adama akıl almaya gittim. Doğru akıl veren usta da çok önemli.
    Ustadan motor almak gibi düşünmüyorum daha çok bir motor bulup onu ustaya götürüp bu motor almaya değer mi diyd sormayı düşünüyorum[COLOR="Silver"]

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı Tuna7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler izmirde yaşıyorum hali hazırda bir motor sahibiyim ve motorumu satıp yeni ikinci el bir motor almayı düşünüyorum fakat ikinci el alacağım için motoru gösterip güvenebileceğim bana bu motoru alabilirsin diyebilecek bir motor ustası arıyorum yardıöcı olabilirseniz tanıdığınız usta varsa yazabilirseniz müteşekkir olurum teşekkürler iyi günler
    Sabri Usta & Ogullari

Urla'da yerleri. Uzakmış gibi gelebilir ama hiç de değil. Araştırabilirsiniz.

Alıntı Seramik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabri Usta & Ogullari

Urla'da yerleri. Uzakmış gibi gelebilir ama hiç de değil. Araştırabilirsiniz.
    teşekkürler araştıracağım balçovada ikamet ettiğim için pek de uzak sayılmaz zaten

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Vay zeynelhazan gardaş senmisin beni teknik konularda yorumlarımı ''fantastik'' bulan, yo pardon cyan fantastik buluyor, sen 150cc'le 50ccyi geçerim diyendin dimi, motoru bebe gibi besleyip boğmadan gazı yedirmeyi becerirsen adamsın. muahahaaa, yerim seni kankişşş...
    Atına canın gibi bakarsan, düşmanın gibi sürebilirsin, diye bir Atasözümüz vardır. Selamlarla...

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    İstanbul Bahçelievlere yakın CBR250R dan iyi anlayan beni üzmeyecek usta tanıyan varmı grenaj tamiri filanda yapabilmeli.

ERTOBİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VARADERO
    Karşıyaka'dan Alsancak'a girerken Vosmerin arkasında İbrahim Usta var.Soylu motor .Motosiklet TÜV.ünün bir arka sokağı ...Tavsiye ederim.Hem işini bilir hem dürüsttür.
    Tuna7 bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Alıntı Volkan76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay zeynelhazan gardaş senmisin beni teknik konularda yorumlarımı ''fantastik'' bulan, yo pardon cyan fantastik buluyor, sen 150cc'le 50ccyi geçerim diyendin dimi, motoru bebe gibi besleyip boğmadan gazı yedirmeyi becerirsen adamsın. muahahaaa, yerim seni kankişşş...
    Atına canın gibi bakarsan, düşmanın gibi sürebilirsin, diye bir Atasözümüz vardır. Selamlarla...
    Sen o konuyu neden buraya getirdin şimdi fjrbrjd. Sen ulaşmak istediğin heryere tapagaz gidiyorsun galiba. Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur diye bir söz daha var. Benim motorum 25-26k civari kmde 16T dişliyle düz yolda 105-110 görüyor. Kavacık köprüsünün ordaki eğimde 120 gördüm. 97cc cub için gayet iyi değerler bana sorarsan, ki arkada topcase ve komple demir artçı pegi var.

Alıntı ERTOBİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşıyaka'dan Alsancak'a girerken Vosmerin arkasında İbrahim Usta var.Soylu motor .Motosiklet TÜV.ünün bir arka sokağı ...Tavsiye ederim.Hem işini bilir hem dürüsttür.
    Teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İzmir'de yaşayıp Gaziemir'de Motomania Gökhan'ı bilmemek çok ilginç. BEn ekspertiz alım-satım işleri için İstanbul'dan bile gidip kendisinden fikir alsam mı diye düşünüyorum.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Konu ustalık'dır diye belki yazmışımdır. Dün-bugün sgk'nın nekadar kötü birşey olduğunu gördüm, şok oldum, herşeyi unuttum. Bakıma ihtiyacı olan babanın haberimizin olmayan az bir borcu birikmiş gecikme faiziyle icraya verilmiş, icra bize haber veriyor, oda son günde. Bir dünya iş evrak koşturdum, yarın obürügün gelip evi soymasïnlardiye, birde bir sıfır R25 fiyatı kadar peşin ödeme zorunda kaldık. Lanet olsun öyle sağlık kurumu olmaz olsun. Ne dim, derdin derdi var.

Sen haklısın, söylediğin doğrudur, olabilir, arkadaş, motosikletin donanımı kadlırabileceğinden daha hızlı sürmemek gerek. Selamlar, saygılar.
    Sen o konuyu neden buraya getirdin şimdi fjrbrjd. Sen ulaşmak istediğin heryere tapagaz gidiyorsun galiba. Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur diye bir söz daha var. Benim motorum 25-26k civari kmde 16T dişliyle düz yolda 105-110 görüyor. Kavacık köprüsünün ordaki eğimde 120 gördüm. 97cc cub için gayet iyi değerler bana sorarsan, ki arkada topcase ve komple demir artçı pegi var.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    ustanın güvenilir olması tek başına yeterli değil. aynı zamanda yetenekli olmalı,motosikletimin yağ tıpasını bulamayan bir ustayı görmem sonucu bu kanıya vardım. meğer hep scooter tamir ediyormuş kendisini geliştirememiş bu yüzden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)