Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kışlık Eldiven Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    U.Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 250R
    Arkadaşlar herkese selamlar.

Kışlık eldiven tavsiyeleriniz bekliyorum. Rüzgar yağmur koruması birçoğunda var zaten ama benim için en önemli özellik hissiyatın çok azalmaması. Mutlaka kalın eldiven hissiyatı azaltacaktır ama yok denecek kadar olması da şehir içi dur kalkta gaz debriyaj hakimiyetinizi yok ediyor. Bana zamanla alışabilecek kadar iyi bir eldiven olsun yeterli. Fiyat olarak 200 TL sınır belirteyim +/- 50 oynayabilir.

Şimdiden herkese teşekkürler.. Tekeriniz her daim düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konuda açılan 1milyonuncu konu olduğu için size bedava eldiven vermeyerek kutluyoruz

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Forumda arama zahmetine girmeyip bizi uğraştıracak kadar zekisin madem, Sen eldiven takma kardeşim Zira bu kadar parlak bi zekayla o eller üşümez
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    https://m.n11.com/scoyco-mc-48-kislik-korumali-motosiklet-eldiveni-ruzgar-gecirmez-P313467637?Beden=S&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiAnY_ jBRDdARIsAIEqpJ2bCIu7LZCPzUwKTAhdTeB0gDbnX-ivwOtc62_xtinIp8PJhUEfYGMaAm6OEALw_wcB
    Ben olsam bundan almam.
    Fiyat budur diyor.

Motosikleti
    NC750X
    ben kışın kullanmam diyorum çok kalın oluyor kışlık eldivenler. ama kullanacaksam da en incesini alırım (korumadan feragat etmeden alınabilecek en incesi) ve sonrasında da elcik ısıtma olur hem elim üşümez hem hissiyat kaybı olmaz diye düşünüyorum.. elcik koruma da şart elbette sürekli rüzgar yememek de önemli bir etken..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    4riders markanın kışlıklarından almıştım kış başında.
    Ellerim üşümüyor ama yazlık eldivenden sonra hissiyat çok azaldı. Bir de ellerimde kalın kalın duruyor, parmaklarımı bükmek bile zor oluyor. Alışamadım, hep rahatsız olarak biniyorum. Kış bitse de yazlık eldivenlere geçsem der oldum her giyişte.
    Benim motor skuter, devriyaj vb. derdim yok güya ama yine de rahat hisstmiyorum. bir de rüzgar alan tek yer ellerim, her ne kadar kışlık da olsa 5 derece istanbul havasnda 30-40 km yol gidince hafiften üşüme hissettiriyor. 120km'nin üzerinde de üşütüyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Zor soru, derin konu, ilk kez soruluyor. Araştırmam lazım, siz o sırada keyfinize bakın. Mayısa doğru bir cevaba ulaşıp paylaşırım.

U.Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 250R
    Tavsiye vermek bu kadar zor demek ki. Benim bildiğim motorcuların birbirine saygısı bu olmadığı için cevap vermeyip bir de dalgaya alan arkadaşlar hiç zahmet etmesin. Konuları araştıracak kadar aklım da zamanım da var çok şükür. Ancak ben ''hassasiyet'' olayını sordum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Alıntı tarikcapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda arama zahmetine girmeyip bizi uğraştıracak kadar zekisin madem, Sen eldiven takma kardeşim Zira bu kadar parlak bi zekayla o eller üşümez
    Valla bir iki ürün ismi vermeye üşenip uzunca atar cümlesi yazıyorsan bence sen zekanı kontrol et birader

nickname05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 teker (ne bulursam)
    Motobike fuarı yaklaşıyor, orada farklı farklı firmaların bol çeşitleri içerisinden seçme şansı bulabilirsin eğer gitme şansın varsa. Gidemiyorsan da fuara katılacak kişiler varsa onlardan yardım isteyebilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler