Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cb 125 e mi ybr 125 esd mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Mondial mg 100 superboy motorumdan bi japona geçiş yapmak istiyorum aklımda 2 motor var ve bütçem 5 bin tl civarı bu paraya az kullanılmış ybr esd bulmak zor en iyi ihtimalle 2011 2012 20 30 binde bi esd alabilirim ama cb125 e alırsam biraz daha yeni model az km li alabilirim sıkıntı yaptığım konular ybr kadar uzun ömürlü ve sağlam olurmu rampa çıkışı nasıl bide son olarak çok önemli olmayana titreşimi nasıl onun haricinde kafama takılan bişe yok arada max 200 300 km lik uzun yol yapabiliyorum okdr yoldada bana yeticiğini düşündüğüm iki motor arasında kaldım yardımınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Ybr hic kullanmadim ama cb 125 e yi çok kullandım. Saglamlik konusunda cok iyidir. Titreşim vardır biraz. Güç konusunda ybr yi aratmaz. Olsa olsa arada bir iki beygir vardir onuda kim bilir hangi devire koymuslardir. Araki bulasin. Özet olarak tavsiye ederim. Çok memnun kalarak sattığım bir motordur.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr hic kullanmadim ama cb 125 e yi çok kullandım. Saglamlik konusunda cok iyidir. Titreşim vardır biraz. Güç konusunda ybr yi aratmaz. Olsa olsa arada bir iki beygir vardir onuda kim bilir hangi devire koymuslardir. Araki bulasin. Özet olarak tavsiye ederim. Çok memnun kalarak sattığım bir motordur.
    Titreşim koltukla çok varmı bide uzun yolda çok yoruyormu

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    En fazla 200 km yaptım selesi sert biraz ona bir şeyler yapabilirsin. Titreşim konusunda beni rahatsız etmedi sonuçta motor titreyen bir alet. Söylemek istediğim ybr iyi güzelde saçma sapan fiyatlar isteniyor. Şimdi birileri çıkıp 2010 model 60bin kmde ybr al felan diyebilir.

DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    daha önce ybr kullandım hic sorun cıkarmamıstı her isimi goruyordu memnundum cc yukseltcegim icin sattım ybr yi tavsiye ederim
    cb125e hic kullanmadım ama iki motorda seni uzmez hangisi hosuna gidiyorsa onu almanı tavsiye ederim
    ben olsam yine ybr 125 alırdım

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En fazla 200 km yaptım selesi sert biraz ona bir şeyler yapabilirsin. Titreşim konusunda beni rahatsız etmedi sonuçta motor titreyen bir alet. Söylemek istediğim ybr iyi güzelde saçma sapan fiyatlar isteniyor. Şimdi birileri çıkıp 2010 model 60bin kmde ybr al felan diyebilir.
    Aynen işte sorun orda 2010 30 40 binde esd parasına bitane temiz az kullanılmış 10 15 binde cb alabiliyorum sıkıntı bütçe yoksa bende 2017 ybr esd alırdım o yüzden cb 125 mantıklı geliyor

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Arada öyle birbirini aratacak kadar fark olmaz. Bence temiz bir cb 125e bakmakta fayda var. Ace değil ama onun firenler kampanaydı yanlış hatırlamıyorsam. Heronun motorlarıda güzel.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)