Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Durt Marka %50 indirim Alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    Derilerin kaç mm olduğu hakkında bilgi verilmemiş. %50 indirim var Set olarak lastiklerimi değiştirmeyi planlıyordum. Şimdi aklım bu indirimle
    https://www.durt.com.tr/DERI-MOTOSIK...X,PR-1071.html bu ürüne kaymadı değil 800tl + eldiven hediye diyorlar. Yaz da gelmek üzere bu ceket şehiriçi giyilmez ama 800 lirada çok uygun gibi geldi bisonraki kış giyerim lastik 1 ay daha beklemiş olur ama siz ne diyorsunuz alınır mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Koruma standartlarına ilişkin hiç bir bilgi yok. Benim Divarese deri montun muadili gibi. Dainese değil, Divarese muadili.

Durt markasını dominos firması kullanıyor onlarınkine bakabilirsin kaskları durt ama montlarından tam emin değilim

Motosikleti
    bws 100-shadow 750-integra 700 D -- Crf250L
    andes gibi pakistanda uretiliyor andes begeniyorsan tarz olarak degil kalite ayni

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Öncelikle daha öncelerden konusu açılmıştı, ürünler indirimli değil maalesef. Şişirilip dusurulmus fiyatlar.
    Montlara gelirsek, ben Air System aldım mavi renk. 7 aydır kullanıyorum ve üzerindeki refkektorlerin soyulmasindan baska bişisi yok montun. Tabi daha dusmedim, Allah gecinden versin.
    Korumalar yumuşak koruma ve sanirim başlangıç seviyesinde.

Motosikleti
    MT 25
    piyasada 800tlye deri ceket bulmak sikinti sizlere sormak istedim tabiki tekstillden iyidir de bakalim biraz daha dusunup izmirdeki bayide deneyip alirim

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı Orck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    andes gibi pakistanda uretiliyor andes begeniyorsan tarz olarak degil kalite ayni
    Andes Concorde wp modeli bir mont var. Bilginiz var mı acaba? Marka hakkında pek bilgi yok. Korumaları yeterli mi, pek detay da yok mont hakkında.
    “Falsehood flies, and truth comes limping after it" J.S.
    "A lie can travel half way around the world while the truth is putting on its shoes" M.T.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı french press adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Andes Concorde wp modeli bir mont var. Bilginiz var mı acaba? Marka hakkında pek bilgi yok. Korumaları yeterli mi, pek detay da yok mont hakkında.
    Bu tarz montlarda genelde korumalar ce onaylı olsa da pek güvenilir olmadığı söyleniyor. Knox marka korumalarla değiştirin diyorlar genelde. Ama kullananların yorumu daha değerli tabiki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)