Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

10.000 TL Touring Motosiklet ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    JoJoTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef yok
    Merhaba arkadaşlar, 10 bin tl bütçem var 2 bin de ekipman için ayırdım.Uzun yol amaçlı motosiklet arıyorum fakat yok gibime geldi

Bilgili abilerimden kardeşlerimden tavsiye almam gerektiğine inanıyorum, beni üzmeyecek 2. El en az 250cc Tavsiyeleriniz nelerdir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Hero Karizma dicem ama pek piyasası yok. Onun dışında ybrdir odur budur.

Motosikleti
    Malesef yok
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero Karizma dicem ama pek piyasası yok. Onun dışında ybrdir odur budur.
    Ybr ve cbf e hiç sempatim olmadı ama teşekkür ederim, Karizma'ya bakacağım

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Xl600 Transalp

Motosikleti
    Malesef yok
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xl600 Transalp
    Km maks kaç olsa sorun olmaz hocam

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    XL 600'ün ilanlardaki en yenisi 20 senelik. 20 senelik motorda km.ye çok bakma bence ne yazarsa yazsın en 150-200.000 vardır bence
    JoJoTr bunu beğendi.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    O paralara zor. Ancak SYM Wolf, benelli TNT 25 vb. motosikletler var onlar da 250 CC tek silindir naked makinalar. Uzun yola gidilir mi? Gidiyoruz ama dinlene dinlene
    tommygun ve JoJoTr bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    2016 pulsar yada 2017 denk getir yeter. İlla 250li olacak die kaide yok. 200cc’lik pulsar 24hp. Eskiden inşalar 1 at ile yani 1hp ile geziyordu.
    JoJoTr bunu beğendi.

Motosikleti
    Malesef yok
    Bir cevap içine birden fazla alıntı yapmayı bilmiyorum kusura bakmayın

Transalp fazlasıyla hoşuma gitti, diğer sym wolf'ede bakacağım teşekkür ederim

İnkalar örneği

Trans Alp için yakıtını da araştır . Sonuçta uzun yol yakında önemli

Pahalıdır vardır bir hikmeti ucuzdur vardır bir ziletti .

Kle 500 de al portföy üne
    JoJoTr bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Touring istedigin icin,

Ybr250
    Honda nx4 falcon
    Tarhundas ve JoJoTr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Malesef yok
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trans Alp için yakıtını da araştır . Sonuçta uzun yol yakında önemli

Pahalıdır vardır bir hikmeti ucuzdur vardır bir ziletti .

Kle 500 de al portföy üne
    Haklısın hocam dikkate alıcam fazlasıyla..

@levend84 nx4 falcon da güzelmiş

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Risk almayı seviyorum,elim anahtar tutar diyorsan eski model çok km yapmış genellikle km saatleri doğru olmayan bir makine alabilirsin.Muhtemelen motor bütçesine yakın bir parayı motoru toparlamaya harcarsın. Tek tavsiyem Honda XL200 olur. bu modelin temizini zor bulursunuz ama uygun fiyata alıp az para ile toparlayabilirsiniz. Ama maceraya gerek yok diyorsanız elinizdeki bütçe ile bir commuter(ybr, cbf,cb125f,tvs Apache vs...) alıp azıcık aşım ağrısız başım deyip yolunuza devam edersiniz.
    Yok kesinlikle düzgün 250cc ve üstü temiz birşey istiyorum diyorsanız sabırla para biriktirme devam edersiniz.
    JoJoTr bunu beğendi.

Motosikleti
    Malesef yok
    Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Risk almayı seviyorum,elim anahtar tutar diyorsan eski model çok km yapmış genellikle km saatleri doğru olmayan bir makine alabilirsin.Muhtemelen motor bütçesine yakın bir parayı motoru toparlamaya harcarsın. Tek tavsiyem Honda XL200 olur. bu modelin temizini zor bulursunuz ama uygun fiyata alıp az para ile toparlayabilirsiniz. Ama maceraya gerek yok diyorsanız elinizdeki bütçe ile bir commuter(ybr, cbf,cb125f,tvs Apache vs...) alıp azıcık aşım ağrısız başım deyip yolunuza devam edersiniz.
    Yok kesinlikle düzgün 250cc ve üstü temiz birşey istiyorum diyorsanız sabırla para biriktirme devam edersiniz.
    Anahtar elime değmemiştir hocam herhalde haklısınız, bütçe belli gelir belli. 250 cc de inat etmemek gerekiyormuş.
    adm12 bunu beğendi.

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Alıntı JoJoTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtar elime değmemiştir hocam herhalde haklısınız, bütçe belli gelir belli. 250 cc de inat etmemek gerekiyormuş.
    Benimde size benzer bir bütçem vardı.Harca borca girmek istemedim. 0 km bir Honda cb125f aldım(8.motosikletim). İşletme maliyeti çok düşük, yakıt çok az.
    Geçen hafta toplamda 470 km gezdim ve 11 lt benzin tükettim, 66 tl ödedim.(100 km de 2.33 lt)Yakıtı hiç düşünmeden doya doya geziyorum. Unutmayın; Commuter motorlar gariban enduro sudur.
    JoJoTr bunu beğendi.

Motosikleti
    Malesef yok
    Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde size benzer bir bütçem vardı.Harca borca girmek istemedim. 0 km bir Honda cb125f aldım(8.motosikletim). İşletme maliyeti çok düşük, yakıt çok az.
    Geçen hafta toplamda 470 km gezdim ve 11 lt benzin tükettim, 66 tl ödedim.(100 km de 2.33 lt)Yakıtı hiç düşünmeden doya doya geziyorum. Unutmayın; Commuter motorlar gariban enduro sudur.
    Biraz fazla geliyor gözüme sıfır fiyatı ama güzel motosiklet Sanırım Cbf 150 ye geçeceğim f/p olarak

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    rks winner 200
    JoJoTr bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Nx4 falconun yanına bile yaklaşma. Motordan soğumak istemiyorsan. İsminin Honda olması seni aldatmasın. Hiç bir parçasını bulamazsın. T.R. de yalnızca
    2003 - 2004 - 2005 modelleri var. Brezilya honda üretimi bir alettir . Ama benim Brezilya'da amcamın oğlu var , o bana istediğim parçayı gönderir diyebiliyorsan al . 2011 den 2015 e kadar kullandığım , görüntüsü , performansı muhteşem bir makinadır. Orijinal arka lastik ebatını bile bulamazsın.
    120-90-17 . Onun yerine en yakını 130-90-17 (xt 660 lastiği) takarsın. O da arka maşada sürtme yapar . Maşa ile bir kaç mm oynayıp genişletmen gerekir.
    Al bir rx3i evo bak rahatına. Tam da senin ekonomik aralığındaki motosiklet. Selamlarla.
    JoJoTr bunu beğendi.

Motosikleti
    Malesef yok
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nx4 falconun yanına bile yaklaşma. Motordan soğumak istemiyorsan. İsminin Honda olması seni aldatmasın. Hiç bir parçasını bulamazsın. T.R. de yalnızca
    2003 - 2004 - 2005 modelleri var. Brezilya honda üretimi bir alettir . Ama benim Brezilya'da amcamın oğlu var , o bana istediğim parçayı gönderir diyebiliyorsan al . 2011 den 2015 e kadar kullandığım , görüntüsü , performansı muhteşem bir makinadır. Orijinal arka lastik ebatını bile bulamazsın.
    120-90-17 . Onun yerine en yakını 130-90-17 (xt 660 lastiği) takarsın. O da arka maşada sürtme yapar . Maşa ile bir kaç mm oynayıp genişletmen gerekir.
    Al bir rx3i evo bak rahatına. Tam da senin ekonomik aralığındaki motosiklet. Selamlarla.
    Hocam bir gülme aldı anlık :D

Rx3 kullanıcısısınız sanırım, memnun musunuz
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Fiyat - performans açısından tam parasının motoru. 2015 de sıfır aldım. 4 senedir kullanıyorum . Şu an 19000 km ye yaklaşıyorum . En azından yedek parça
    çok kolay ister Mondial, istersen ali ekspres . Aynı motoru Dünyada 50 ye yakın ülkeye sattı Zongshen. Usa Kanada GB Rusya Yunanistan Güney Amerika ülkelerinin neredeyse tamamı ve Uzak doğu. Ha gerçeği söylemek gerekirse aksesuar ve tamamlayıcı parçalarda Japon kadar kalite yok . Parçaya ulaşmak çocuk oyuncağı. 3 senedir evom ile yaz tatilinde Bursa - İzmir Çeşme (git gel 900 km) seyahati yapıyorum . Çocuklarım İst da. En az 7-8 Bursa- İstanbul
    bir Kütahya bir İzmit Evo yolculuklarım arasında. Yalnız boy 1,70 altında ise sıkıntılı olur. 64 yaşımda bugün 120 kiloluk Bursalıaliyi gayet rahat taşıyor. Daha geniş bilgi istersen profilimde telim var . Günün 24 saati arayabilirsin . Sevgilerle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:27 ----------

Esas doğru cevap MEMNUNum. Şu an bile arayabilirsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)