Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Haziran Tur Planı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziran 15 de başlayıp haziran 29 da bitmesi lazım.Memurluk zor :D 20 gün izinin 12 gününü kullanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

normalde planı yaptım konaklama vs 7 günde bitiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

mayıs ayında bir daha konuşuruz belki sayımız artar:D ama bana yetecek bütün planı yaptım ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

O yüzden mayıs ayında konuşuruz bir daha güncelleme yaparız. :D
    Günler belli ise pek yapacak bir şey yok ama yağışa dikkat etmek gerek. Doğu Karadeniz o tarihlerde bayağı sağnak yağış alabilir. İstanbul'u rotadan çıkarmanızı öneririm ailevi bir ziyaret yoksa buralar motorla gezmek için uygun değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Bence ya karadenizi seç, ya iç anadoluyu.

Karadenize gideceksen iç anadoluyu transit geç ve karadenizi dolu dolu gez, ya da karadenize motorunu biraz daha büyüttüğünde gitme kararı alıp iç anadoluyu hakkını vererek gez. Ben iç anadolu ve ege hastası olan bi akdenizliyim gerçekten küçük motorla uzun yol çok eğlenceli olmasının yanında çok yorucu. Ben 100km'de bi mola vererek kullanıyorum ve keyfime oldukça düşkün olduğum için her molada soğuk bişeyler içerim, dondurma yerim, 2 sigara içerim vs. yani uzun tutarım molalarımı. Yolda dolayısıyla daha dinç olduğum için daha keyifli oluyo fakat zaman çok daralıyo

Birde son tavsiyem izin bitmeden en az 2 gün önce evinde olup 2 gün dinlenmelisin.

Dipnot: "küçük motor" denildiğinde, "motorunu büyüttüğün zaman" denildiğinde insanlar anlamsız şekilde bunu hakaret gibi algılayabiliyo, bende küçük motor kullanıyorum. 250cc motorum alınma kırılma olmasın diye belirtmek istedim.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günler belli ise pek yapacak bir şey yok ama yağışa dikkat etmek gerek. Doğu Karadeniz o tarihlerde bayağı sağnak yağış alabilir. İstanbul'u rotadan çıkarmanızı öneririm ailevi bir ziyaret yoksa buralar motorla gezmek için uygun değil.
    Son güncellemede İstanbul yok :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ya karadenizi seç, ya iç anadoluyu.

Karadenize gideceksen iç anadoluyu transit geç ve karadenizi dolu dolu gez, ya da karadenize motorunu biraz daha büyüttüğünde gitme kararı alıp iç anadoluyu hakkını vererek gez. Ben iç anadolu ve ege hastası olan bi akdenizliyim gerçekten küçük motorla uzun yol çok eğlenceli olmasının yanında çok yorucu. Ben 100km'de bi mola vererek kullanıyorum ve keyfime oldukça düşkün olduğum için her molada soğuk bişeyler içerim, dondurma yerim, 2 sigara içerim vs. yani uzun tutarım molalarımı. Yolda dolayısıyla daha dinç olduğum için daha keyifli oluyo fakat zaman çok daralıyo

Birde son tavsiyem izin bitmeden en az 2 gün önce evinde olup 2 gün dinlenmelisin.

Dipnot: "küçük motor" denildiğinde, "motorunu büyüttüğün zaman" denildiğinde insanlar anlamsız şekilde bunu hakaret gibi algılayabiliyo, bende küçük motor kullanıyorum. 250cc motorum alınma kırılma olmasın diye belirtmek istedim.
    Çok haklısın 125 cc lik motor ile sıkıntı bunun farkındayım ama büyütmek gibi bir şansım imkansıza yakın derecede yok :D ve planımı atayım buraya belki çok sıkıntılı gelebilir ama fikir almak iyidir :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Dakikası dakikasına plan tutmaz, boş yere uğraşmışsın. Çanakkale Bursa arası yol çok yorucudur 3.5 saat molasız mümkünatı yok. Diğerlerine bakmadım ama mola aralıklarını daha sıklaştırmalısın. CBR125 ile bu yolu katetmek için ciddi iron but lazım.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Bazı şeyler kafamda otursun diye böyle yaptım. Muğla-Marmaris-Muğla-Ölüdeniz-Muğla :390 km yol yaptım ölü denizde 30 dk anca oturabildim :D Büyük ihtimalle tek gideceğimi hesap ettiğimden orayı unutmuşum :D Normalde bölmem gerekiyordu yolu :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Biraz ironluk var :D arada ayağa kalkıyorum yolda giderken millet şekil yapacağım zannediyor :D ben pek sevmiyorum durmayı çıktım mı devam :D

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Allah kısmet ederse haziranın 10 unda benzer bir yola çıkıyorum.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kısmet ederse haziranın 10 unda benzer bir yola çıkıyorum.
    İnşallah kazasız belasız :D

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziran ayında ölmez kalmazsak bakarsın bu taraflardan başkalarıda olur bir istişare yaparız Mayıs ayında.
    Tamamdır hocam haberleşelim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)