Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yolcu kaskı, fikirleriniz lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu modelide düşünüyorum ama n com için uyumlu özel alan diyor, oraya universal interkom bağlayamazmıyım ?
    Çin malı olanlar sola değil sağa takılıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    evet bunu gördüm ama sanırım interkom için ped altında yerleri yok, eğer öyleyse o biraz sıkıntı interkomda takıcam çünkü

fikrin varsa söyle yoksa eksik arayıp düzeltmekle uğraşma. yukarıda mesajlarda zaten belirttim azıcık okuyun yahu

nexx sx100, ls2 cr1, ls2 ff396 , ell vortex seçenekler şimdilik
    Tanımadığı kişiye sen diye hitap edene zerre fikir vermem. Gidin kahveden fikir alın siz.
    May the Force be with McLaren Mercedes

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben geldim. 1.si yolcu kaski diye birşey yoktur arkanizdaki insanin cani sizinki ne ise onunki de onun kadar değerlidir. az kullanilacak olmasi ucuz olabilecegi anlamina gelmiyor. Bu yorumlar genelde 100tlye kask isteyen arkadaşlara geliyor zaten. Benim tepkim artciyi candan saymayip bütçesine göre ucuz kask almak isteyenlerde. He bazi üyeler var ağzina aksiyon kamerası sokasın geliyor.

Konuya dönecek olur isek 800tlye kadar alinabilecek kasklar arasinda kagit ustunde enlerden birtanesi Mt revenge var benim kaskım bu çok arastirip almiştım. yani bir sonraki basamakta 1300tlye kadar ayni ozellikleri veriyor genelde diğer markalar. tam bi fp urunu tabi su ana kadar test etme şansim olmadi inşallahta olmaz. bi değerlendir istersen.
    valla ben 300 lira diyene de aynı muhabbeti yapanı gördüm 500 e de 1000'e de.

hatta cocugun birisini linç ettiler. 300 lira yazmıştı da senin kafan daha mı kıymetli diyor, cocuk benım kaskın 400 lira zaten diyordu da millet baret fotosu fln atmıştı.

Zaten konularda genelde "artçı için özellikli" olarak denmiyor ki kask alacaksan kime alacağını belirtiyorsun. Arkadakinin kafası seninkinden kıymetli değil tabi ki ama aynı mantık sen full ekipman isen arkadakine kask verip binmesine müsade etmek de farklı bir durum.

Açıkçası sürekli motosikleti kullanan sürücü ile nadir binen arasında can değeri olarak bir fark olmasa bile kullanım sıklığından kaynaklı %20 bir kalite toleransı olabilir.
    okaplan bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    NC750x - 2019
    evet bu modelide düşünüyorum ama n com için uyumlu özel alan diyor, oraya universal interkom bağlayamazmıyım ?
    N-Com B5 model interkom için özel içine kablo gizleme kanalı yapmışlar sadece olay bu.
    bütün interkomlarda bağlanıyor sorunsuz.
    okaplan bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben 300 lira diyene de aynı muhabbeti yapanı gördüm 500 e de 1000'e de.

hatta cocugun birisini linç ettiler. 300 lira yazmıştı da senin kafan daha mı kıymetli diyor, cocuk benım kaskın 400 lira zaten diyordu da millet baret fotosu fln atmıştı.

Zaten konularda genelde "artçı için özellikli" olarak denmiyor ki kask alacaksan kime alacağını belirtiyorsun. Arkadakinin kafası seninkinden kıymetli değil tabi ki ama aynı mantık sen full ekipman isen arkadakine kask verip binmesine müsade etmek de farklı bir durum.

Açıkçası sürekli motosikleti kullanan sürücü ile nadir binen arasında can değeri olarak bir fark olmasa bile kullanım sıklığından kaynaklı %20 bir kalite toleransı olabilir.
    Aslında arkamda taşıyacağım kişinin canı benimkinden daha önemli benim için, onlara birşey olur da bana olmazsa ben nasıl yaşayacağım o vicdan azabıyla?Ben sorumluluğu alacaksam binecek kişi de benim söylediğim önlemleri alacak veya binmeyecek bu kadar basit. kask mont eldiven fln tamam da hatuna bi türlü pantolon olayını kabul ettiremiyorum, ceket bile sıkıyo pantolonla hiç rahat edemem giymem fln diyip inat edip duruyor bakalım nolcak en kötü dizlik taktırcam artık. Kızlara kask alıcam diye kendime 2.el yazlık bir ceket alıcam normalde 0 alacaktım ama hepsine para yok malesef.

Alıntı ]-[@LuI{ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N-Com B5 model interkom için özel içine kablo gizleme kanalı yapmışlar sadece olay bu.
    bütün interkomlarda bağlanıyor sorunsuz.
    süper o zaman, yakın zamanda gidip magazaya hepsini denettiricem hangisinde kafa rahat ederse ona göre alıp çıkıcaz sağolun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)