Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2019 HONDA FİYAT LİSTESİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    asgari ücret 2 bin tl .. 250cc motor 25 bin tl ..

kirayı ödemese , hanıma çocuklara para vermese , faturaları ödemese, yemek yemese,gezmese ,tozmasa kısaca yaşamasa robot gibi sadece çalışsa ortalama 1 senede alır.. bunları öderse ortalama 10 yılda alır.. asgari ücretli çalışan altı üstü 250cc lik bir motoru..

Tekrar diyim satılırmı satılır ben stoklarda bir tane motor kalıcağını bile düşünmüyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    20 bin lira motor 4 bin lira ötv kdv diyor 24 e çıkıyor üretmeden kazanabilen tek ülkeyiz galiba üretme ihtiyacı olmaz tabi

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 250 yok yani, onun yerine çok satan! CBR 500 peki.
    CBR 500 beğenirim orası ayrı da 48 bin ne lan.
    tam 2 sene önce 20000 den 23 e kısa sürede 26 ya çıktı diye :D şaşırmıştık, bildiğin 50bin olmuş , biz r6 ya takılmıştık, 56 binden 81600 e çıkmıştı aylarca onun geyiğini yaptık :D

bu yıl 100bin olur heralde yamaha daha zam yapmadı tam.

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu fuar öncesi zam, bunun fuar sonrası zammı var, yaz başı zammı var, yıl sonu zammı var vs vs. Bu gidişat 3-5 sene daha devam ederse ülkede 0 km motosiklet göremeyeceğiz sanırım.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    sanırım bu bahara 2.eller iyi değerlernir
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bu bahara 2.eller iyi değerlernir
    değerlenmez satmayan motorlar gene olduğu yerde sayar piyasa minnacık bir modeller arasında döner durur .. o modeller değerlenir fiks işte r25,cbr250 cbf600 nc mt xmas falan filan..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Valla CB500F değerlenir gibi, baktım 2. el güzel fiyatlar var, hazır düşmüşken satar dolara basarım...

Ben cbr 500 ü 28 e aldım geçen sene haziranda. 0 ı 31 32 idi şimdi 48 olmuş. Ulan ne olduda 8 ayda 16 bin zam geldi bu motora komedi yemin ediyorum.
    Erenk34 bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Vay be 125 cc bile 11 bin küsür TL olmuş. Cbf 150 piyasa dan kalktı ama sahibinden de piyasası 9, 10 bin TL olmuş

Motosikleti
    Artık Yok...
    boş verin arkadaşlar motor motordur doldurun depolarınızı bakın kefinize çokda gözde büyütmeyin bu tür şeyleri.. insanlar ybr125 ile türkiyeden çıkıyor amerikaya meksikaya ordan türkiyeye geri dönüyor dünya turu atıyor. bir başka arkadaşımız cub motorla istanbuldan çıkıyor bulgaristan yunanistan gezi yapıyor ..

motor sürmek isteyene mani yok ne motorun cinsi ne motorun hacmi...

sürmek istemeyen insana mazeret çok kurlar arttı ,ötv çıktı , zam geldi o oldu bu oldu..

motor motordur gezmek isteyene mani yok .. atlında 30 yaşındaki motorla bile gezersin yeterki gezmek keyif yapmak iste..
    emenyasin, Zeybeks ve Angrypower bunu beğendiler.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Benim bildiğim zaten Honda Türkiye motosiklet falan satmak istemiyor. Araba satışı bize yeter de artar motorla falan uğraşamayız kafasındalar.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş verin arkadaşlar motor motordur doldurun depolarınızı bakın kefinize çokda gözde büyütmeyin bu tür şeyleri.. insanlar ybr125 ile türkiyeden çıkıyor amerikaya meksikaya ordan türkiyeye geri dönüyor dünya turu atıyor. bir başka arkadaşımız cub motorla istanbuldan çıkıyor bulgaristan yunanistan gezi yapıyor ..

motor sürmek isteyene mani yok ne motorun cinsi ne motorun hacmi...

sürmek istemeyen insana mazeret çok kurlar arttı ,ötv çıktı , zam geldi o oldu bu oldu..

motor motordur gezmek isteyene mani yok .. atlında 30 yaşındaki motorla bile gezersin yeterki gezmek keyif yapmak iste..
    Bugun emektarimla toplam 250km lik ufak bir tur yaptim,

Giderken yolda crossruner ve africa twinli suruculer gordum,ben 100-110 sabit,onlar 130-140 yarim gaz.

Bir kere olsun icimden geçirmedim,yaa adamlardaki motora bak,gel birde bendeki motora bak diye..

Ben altimdaki motordan ziyade,ulaşmak istedigim rotaya bakiyorum..

Hee olsa bir vstrom tabiki iyi olur..ama şu an yok diye kafa yoramam,ben yoluma odaklanirim.

Dönüşte,cay icmeye girdigim petrolde bajaj discover 125 motoru olan bir kardeşle muhabbet ettim,efendi birisi fosforlu yelegine kadar ekipmanlari tam duzgun bir arkadaş,

Abi 50km kadar motorlari değiselim mi,tvs yi merak ediyorum,kirmadim degistik,abi cidden iyi gidiyor senin motor dedi..

Uzun lafin kisasi,elimizdekiyle mutlu olmayi bilmek lazim(kullanilan motorda ciddi ariza,kronik sorun olmadikca)

Otomobil kullanirken,yaa şu merso ne guzel ahh ulan keşke benim olsa denilmiyorsa,bu olay motordada boyle olmasi lazim.
    emenyasin ve Angrypower bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben altimdaki motordan ziyade,ulaşmak istedigim rotaya bakiyorum..
    Yarın bende rotama bakacağım

Tabi şansıma hava bulutlu olacak ama bu bendeki azmi kıramaz. Kıramadığı gibi sabahki planım, kimse gelmek istemedi die şöyledir:

Sabah kendime 1-2 tane krep yapacağım.
    3-4 dilim domates arasına koyup dürüm yapacağım.
    Çantama koyup, Uçmakdere'ye uçurumun kenarına kahvaltı yapmaya gideceğim.
    Denize karşı kahvaltımı yapıp, Şöyle bir salınayım diyeceğim yolda.
    Ardından Silivri'ye dönüp, Çay ve Nargile resitalimi yapacağım ki gittiğim yerin nargilesi rezalet olsa da denize karşı tüttüreceğim.
    Sonra keyfim kahyası hadi artık eve dön dediğinde eve döneceğim.
    Bu yaptıklarıma harcayacağım para ile çok güzel yerlerde krallar gibi oturabilirim ama ben motorumla zevke geleceğim. Motorum 3600km'ye geldi. Evet 1haftada 1000km yaptım gene Yamaha beni çağırıyor, bana birşeyler söyleyecekmiş 5000km bakımında
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    işler göreceli .. her şey para değil.. ben kapımın önüne koyduğum bir şeye ömrüm boyu çok para bağlama taraftarı olmadım bunu defalarca başka konulardada yazdım bu benim şahsi görüşüm tabiki.. çevremde onlarca arkadaşımın motorları çalındı hemde nerelerden çalındı kapalı garajlardan güvenlikli sitelerden kapalı otoparklardan ... iki kişinin sırtlayıp götürebiliceği bir şeye ben büyük paralar bağlamam.. kasko masko hikaye onun psikolojisi sinir harbi bile adama kafayı yedirtir..

sadece oda değil birgün sabah kapın bir çalar komşun motoruna biri çarpmış gel bak der bir bakarsın biri geri geri giderken çarpıp kaçmış başıma geldi, bir gün gene kapın çalar çocuklar motorun üstüne çıkmış tepinmiş itmiş motoru devirmişler başıma geldi .. daha neler geldi.. kısaca kapımın önüne koyduğum bir avuç civataya çok para bağlama taraftarı hayatım boyu olmadım.. bu bir tercih meselesi..

Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın bende rotama bakacağım

Tabi şansıma hava bulutlu olacak ama bu bendeki azmi kıramaz. Kıramadığı gibi sabahki planım, kimse gelmek istemedi die şöyledir:

Sabah kendime 1-2 tane krep yapacağım.
    3-4 dilim domates arasına koyup dürüm yapacağım.
    Çantama koyup, Uçmakdere'ye uçurumun kenarına kahvaltı yapmaya gideceğim.
    Denize karşı kahvaltımı yapıp, Şöyle bir salınayım diyeceğim yolda.
    Ardından Silivri'ye dönüp, Çay ve Nargile resitalimi yapacağım ki gittiğim yerin nargilesi rezalet olsa da denize karşı tüttüreceğim.
    Sonra keyfim kahyası hadi artık eve dön dediğinde eve döneceğim.
    Bu yaptıklarıma harcayacağım para ile çok güzel yerlerde krallar gibi oturabilirim ama ben motorumla zevke geleceğim. Motorum 3600km'ye geldi. Evet 1haftada 1000km yaptım gene Yamaha beni çağırıyor, bana birşeyler söyleyecekmiş 5000km bakımında
    Keyfini çikar yollarin..

Bakimda yamahadan sana kabaran birşeyler var

300-350tl arasi yer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işler göreceli .. her şey para değil.. ben kapımın önüne koyduğum bir şeye ömrüm boyu çok para bağlama taraftarı olmadım bunu defalarca başka konulardada yazdım bu benim şahsi görüşüm tabiki.. çevremde onlarca arkadaşımın motorları çalındı hemde nerelerden çalındı kapalı garajlardan güvenlikli sitelerden kapalı otoparklardan ... iki kişinin sırtlayıp götürebiliceği bir şeye ben büyük paralar bağlamam.. kasko masko hikaye onun psikolojisi sinir harbi bile adama kafayı yedirtir..

sadece oda değil birgün sabah kapın bir çalar komşun motoruna biri çarpmış gel bak der bir bakarsın biri geri geri giderken çarpıp kaçmış başıma geldi, bir gün gene kapın çalar çocuklar motorun üstüne çıkmış tepinmiş itmiş motoru devirmişler başıma geldi .. daha neler geldi.. kısaca kapımın önüne koyduğum bir avuç civataya çok para bağlama taraftarı hayatım boyu olmadım.. bu bir tercih meselesi..
    Krediyle 0km Mt7 alan arkadaşim var,borcu ödemekten motora binemiyor..

Kisaca,motoru almaklada bitmiyor.işletme giderleri,iviri,ziviri.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyfini çikar yollarin..

Bakimda yamahadan sana kabaran birşeyler var

300-350tl arasi yer.
    Krep'leri götürmekten vazgeçip, diyetime kaldığım yerden devam edebilirim. Yamaha benim cüzdanımı satın alabilir, ruhumu asla...
    levend84 bunu beğendi.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı OkNisT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş bu nedir lan böyle, saf saf cbr 650r hayali kuruyordum birde, şu fiyat listesine bakınca olm Okan sen kim köpeksin de cbr 500 beğenmeyip 650lere bakıyorsun dedim yani, helal olsun dedirttiler.
    Ben de senin gibi Cbr 650r hayaliyle yanıp tutuşuyordum ama anlaşılan sadece hayal olarak kalacak. 2.el cbr 500 bi ihtimal alınabilir ve uzun yıllar kullanılabilir

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Biraz daha zam gelirse forumun tamamı filozof olacak anlaşılan :D

Motor gücün on para etmez şu bende ki aşk olmasa.
    Mecnun'a demişler Bajaj o kadarda iyi değil , sen onu birde benim gözümle gör demiş.

Motosikleti
    ......
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha zam gelirse forumun tamamı filozof olacak anlaşılan :D

Motor gücün on para etmez şu bende ki aşk olmasa.
    Mecnun'a demişler Bajaj o kadarda iyi değil , sen onu birde benim gözümle gör demiş.
    Kuzguna yavrusu kartal gözükürmüş..eldekinin kiymetini bilmek lazim..

Motosikleti
    Artık Yok...
    dikkat eden varmı bilmem eskiden bu froumda herkes gezi yazılarını makalelerini paylaşıdı videolu resimli anlatımlı .. ne kadar güzel okurduk onlarla gezmiş kadar olurduk.. şimdi hiç kalmadı .. açılan konular fiks .. onun fiyatı şu kadar olmuş falancanın fiyatı bu kadar olmuş şu model trükiyeye şu kadara gelicekmiş.. hep para ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)