Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2019 HONDA FİYAT LİSTESİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    İşi bilmiyorsunuz. Alıp direk sac'a kaynak basacağız. Motorun oraya bir kaput. İçine yerleştireceğiz. Bitti gitti. Şekil olmayacak. 2teker üstünde durup gidecek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Vitesliler içinde türkyiede çok satan modeller 25 bin ila 60 bin tl arasında altı yok .. yani cbr250 cb500f nc750x falan filan.. Satarmı satar bence.. kapış kapış gider..

Motosikleti
    MT-07
    Alacaksın 2tane pulsar motoru. V bağlayacaksın. V-twin saçma sapan basan bir motor çıkar işte
    _chaotic_ bunu beğendi.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Cbr 500un fiyatı ne oyle ya,ayıp cidden ayıp

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Yavaş yavaş gitme zamanı geldi memleketten.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karpuz keseceğidik?

şaka bir yana, fiyatlar fezaya çıktı. alım gücü diye bir şey kalmadı ya.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş değil tam aksine hemen gitmek lazım.
    İmkanım olsa 1 dak bile durmam

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Sıfır araba piyasasından sonra sıfır motor piyasası da bitmiştir.Geçmiş olsun

Motosikleti
    Rks k-light 202
    28000 liraya çantalı forza alacaktım. Bugün itibariyle vazgeçtim. Xmax250 niyetine girdim. Honda bende kaybetti.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Enes82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28000 liraya çantalı forza alacaktım. Bugün itibariyle vazgeçtim. Xmax250 niyetine girdim. Honda bende kaybetti.
    Xmax250 almak mantikli.

Xmax250 islak agirlik 179kg,daha buyuk ön fren diski,13lt yakit deposu,bluecore motor.24.900tl fiyat.

Forza boş agirlik 182,11 lt yakit deposu

Motosikleti
    Artık Yok...
    başka konudada yazdım gerçekden motro sürmek isteyen sürer .. gider jawa alır gerekirse gider planet alır gerekirse genede sürer .. yeterki sürmek istesin.. Ben bunları gözümde büyütmüyorum isterse 500 bin tl olsunu sürmek istersen sürersin..

geçende iki çocukla karşılaşdık çocukda rks winner vardı solarbech kumsalın orda hopluyorlar zıplıyorlar eğleniyorlar kahkahalar atıyorlardı.. 8 bin liraya sıfır almış .. kısaca sürmek istersen sürersin .. gerisi insanın bahaneleri..

Bizi çok fena tüketime alıştırdılar tüketim bağımlısı olduk sorunumuz orda.. kendimiz için değil her şeyi başkaları için alıyoruz.. elimizdekinin değerinide bilemiyoruz elimizdekiyle yetinmeyide bilmiyoruz.. adamda iphone var yeni almış daha 1 sene olmuş yenisi çıkıyor 15 bin lira gidip illa onu alıcak neden diyorsun yeni işte diyor elindeki yetmiyormu fazla fazla yetiyor diyor ee o zaman işte ne işte.. işteyide açıklayamıyorlar.. motor içinde benzeri geçerli hep bir bahanemiz var..

Bence gene diyim satar ne olursa olsun çünkü bir kere o tüketim zehirini enjekte ettiler.. evini satar arabasını satar deden kalma tarlasını satar gider alır..

Motosikleti
    ......
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka konudada yazdım gerçekden motro sürmek isteyen sürer .. gider jawa alır gerekirse gider planet alır gerekirse genede sürer .. yeterki sürmek istesin.. Ben bunları gözümde büyütmüyorum isterse 500 bin tl olsunu sürmek istersen sürersin..

geçende iki çocukla karşılaşdık çocukda rks winner vardı solarbech kumsalın orda hopluyorlar zıplıyorlar eğleniyorlar kahkahalar atıyorlardı.. 8 bin liraya sıfır almış .. kısaca sürmek istersen sürersin .. gerisi insanın bahaneleri..

Bizi çok fena tüketime alıştırdılar tüketim bağımlısı olduk sorunumuz orda.. kendimiz için değil her şeyi başkaları için alıyoruz.. elimizdekinin değerinide bilemiyoruz elimizdekiyle yetinmeyide bilmiyoruz.. adamda iphone var yeni almış daha 1 sene olmuş yenisi çıkıyor 15 bin lira gidip illa onu alıcak neden diyorsun yeni işte diyor elindeki yetmiyormu fazla fazla yetiyor diyor ee o zaman işte ne işte.. işteyide açıklayamıyorlar.. motor içinde benzeri geçerli hep bir bahanemiz var..

Bence gene diyim satar ne olursa olsun çünkü bir kere o tüketim zehirini enjekte ettiler.. evini satar arabasını satar deden kalma tarlasını satar gider alır..
    Abi,Mz jawaya kadar gitme,2008-2009 model ybr250 ler var,enjeksiyonlu,yağ soğutmali,

Tvs almadan önce,çok aradim ybr 250 temizi yoktu,ilanda 3-5 motor vardi.

Az evvel baktim 3 tane zimba gibi makina var 7bin tl ye biter..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi,Mz jawaya kadar gitme,2008-2009 model ybr250 ler var,enjeksiyonlu,yağ soğutmali,

tabiki ben en en kötü şartlardaki örneği verdim yoksa neler var neler piyasada.. şurda liste yapsak 6-7 bin liradan 15 bin liraya kadar olan adam gibi güzel modelleri 50 tane model çıkar.. pek çoğununda bugün sıfır akranını almaya kalk en az 30-40 bin liradır.. insanlar 30 bin liraya forzalara bakıyor ikinci elde 500cc lik piaggioların fiyatları 10-12 bin liralara sürünüyor kaldıki forzayı cebinden çıkartır atar..

Motosikleti
    ......
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki ben en en kötü şartlardaki örneği verdim yoksa neler var neler piyasada.. şurda liste yapsak 6-7 bin liradan 15 bin liraya kadar olan adam gibi güzel modelleri 50 tane model çıkar.. pek çoğununda bugün sıfır akranını almaya kalk en az 30-40 bin liradır..
    Hee gücü yetmedi mi?
    2005 er5 var kawasaki,çift silindir,su soğutmali,49hp tertemiz 11.500tl

Uzerindeki sinyaline kadar orjinal,kendini belli ediyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...53162240/detay

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Vay arkadaş bu nedir lan böyle, saf saf cbr 650r hayali kuruyordum birde, şu fiyat listesine bakınca olm Okan sen kim köpeksin de cbr 500 beğenmeyip 650lere bakıyorsun dedim yani, helal olsun dedirttiler.

sen alma, ben almayayım, o almasın; kim alacak lan sıfır motorları o zaman! vitrinde öylece durması için mi geldi onlar?

Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen alma, ben almayayım, o almasın; kim alacak lan sıfır motorları o zaman! vitrinde öylece durması için mi geldi onlar?
    Sen alamazsin,vallah yenge zopalar..

Sen alamazsin,vallah yenge zopalar..
    zihehehehe.

Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zihehehehe.
    Abi biz anca 10-15 sene sonra 2015 model Africa twin alir,ağir bakim yaptirip,uzun yol yapariz,geçenlerde konuştuk anlattik,emekli olunca vuracaz yola deyu,ne çabuk unuttun..

Şimdinin 2000-2001 model yuksek cc motorlarini almak gibi düşün.

Yorma kendini daha vakit var..

Abi biz anca 10-15 sene sonra 2015 model Africa twin alir,ağir bakim yaptirip,uzun yol yapariz,geçenlerde konuştuk anlattik,emekli olunca vuracaz yola deyu,ne çabuk unuttun..

Şimdinin 2000-2001 model yuksek cc motorlarini almak gibi düşün.

Yorma kendini daha vakit var..
    haklısın, dağılalım o zaman.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)