Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yolda giderken yumuldu ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Gece 1 gibi işten eve doğru giderken birden bir ses geldi ve motor yumuldu debriyaja basıp düşmekten kurtuldum. Daha öncede başıma geldi motor hiç çalışmıyordu. Öğrendim ki krank kırmış. Şu an motor çalışıyor eve kadar götürdü fakat şak şak ses geliyor ne olmuş olabilir sınavlardan biri sıyırmış olabilirmi. Öyle olmuş olsada motor çalışırmıydı bilmiyorum. Ustaya gidemiyorum şu ara sizin fikirlerinizi öğrenmek istedim.

Motor tvs apache 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı oomerozn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece 1 gibi işten eve doğru giderken birden bir ses geldi ve motor yumuldu debriyaja basıp düşmekten kurtuldum. Daha öncede başıma geldi motor hiç çalışmıyordu. Öğrendim ki krank kırmış. Şu an motor çalışıyor eve kadar götürdü fakat şak şak ses geliyor ne olmuş olabilir sınavlardan biri sıyırmış olabilirmi. Öyle olmuş olsada motor çalışırmıydı bilmiyorum. Ustaya gidemiyorum şu ara sizin fikirlerinizi öğrenmek istedim.

Motor tvs apache 150
    Krank gitti gidiyor en son bende de aynısı oldu 2500 tl civarında bir tutar ile hallettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

tıkla buda açtığım konu

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Birde telefondan mı yazdın ne yaptın bu kadar çok t9 faciası :D

Aynen iş yerinden yazıyorum. Krank gitti gidiyor derken korkutmayın beni daha bir kaç ay oldu yapalı. Motor çalışıp yürüyor en azından. Inşallah büyük bir şey yoktur.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı oomerozn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen iş yerinden yazıyorum. Krank gitti gidiyor derken korkutmayın beni daha bir kaç ay oldu yapalı. Motor çalışıp yürüyor en azından. Inşallah büyük bir şey yoktur.
    Bak ben tecrübemi söylüyorum rolanti de ve 5000 devire kadar tak tak tak sanki boşluk varmış gibi ses yapıyordu yüksek devirlerde ses yoktu yani normal bir ses geliyordu sonra bir anda yığıldı kaldı motor giderken.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Bende de bu ses varken çalışıp yürüyordu rahat bir 10 km yaptım o halde ben sibob dan zannetmiştim daha vahim çıktı.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    tvs fanboyları konuya bekleniyor.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    sesi cekip atabilirseniz bir şekilde bilenler yorumlayacaktır.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    levend84 ve oldcockroach bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı dovahhkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ne yaptin sen yahu,gece gece haykirdim,çocukta uyandı..

Alıntı dovahhkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet benziyor. Bugün çeker atarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)