Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Teorik sınav merkezine alınamadım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar 2 saat önce gireceğim sınava kimlikte fotoğraf olamadığı için girmedim (a1 ehliyeti için) kursa kayıt oluyor kende hiç bir bilgilendirme yapılmadı ve sınava giris belgesi alırken de bilgilendirme yapılmadı bu sınav yandı ne yapmam gerekir burada bir daha 70 TL vermek kolay değil ne de olsa ne yapmam gerekir kurstan harç parası alınabilirmi bilgilendirilmedigim için burada haklı olan benmiyim yoksa kursmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Kurstan hiçbir şey alamazsın. Kurs sana öyle bir bilgi vermek zorunda değil. Gidip kimliğine fotoğraf koydur.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    15 yaşindan itibaren kimliginde resim olmasi gerekiyordu.

Ehliyeti,kursu,sinavi bir tarafa birak,fotograf olayi resmi bir zorunluluk..cezai yaptirimi bile var

Zaten kimligin resim çercevesi icinde bu uyari yaziyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Mesajı yazış şekline bakılırsa 15 yaşından küçük olabilir arkadaş.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajı yazış şekline bakılırsa 15 yaşından küçük olabilir arkadaş.
    Cevabınız için teşekkürler ama a1 ehliyeetinin 16 yaşının altında alınmayacagını biliyorsunuzdur heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 yaşindan itibaren kimliginde resim olmasi gerekiyordu.

Ehliyeti,kursu,sinavi bir tarafa birak,fotograf olayi resmi bir zorunluluk..cezai yaptirimi bile var

Zaten kimligin resim çercevesi icinde bu uyari yaziyor.
    Kimliği zaten değişterecktim fakat randevu bulunamadağı için hep ertelemek zorunda kaldık sınav görevlisinin bana dediği kursun sizi bilgilendirmesi gerekiyordu denildi ve sınav giriş belgesi üzerinde de bir fotoğraf ibaresi bulunmuyordu kurs görevlisi kayıt ederken bu kimlik işe sınava alınmıyacağımı bilmiyormuydu
    GT250rAlanya bunu beğendi.

Kardeş bir sey soracağım. Küçükken düşüp kafanı yere vurduğunda, ailen seni teselli etmek için yeri dövüyor muydu? Ciddi soruyorum.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş bir sey soracağım. Küçükken düşüp kafanı yere vurduğunda, ailen seni teselli etmek için yeri dövüyor muydu? Ciddi soruyorum.
    Hayır Ne alaka ki sorduğum soru ile

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı emirayas39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 2 saat önce gireceğim sınava kimlikte fotoğraf olamadığı için girmedim (a1 ehliyeti için) kursa kayıt oluyor kende hiç bir bilgilendirme yapılmadı ve sınava giris belgesi alırken de bilgilendirme yapılmadı bu sınav yandı ne yapmam gerekir burada bir daha 70 TL vermek kolay değil ne de olsa ne yapmam gerekir kurstan harç parası alınabilirmi bilgilendirilmedigim için burada haklı olan benmiyim yoksa kursmu
    Kardeşim Nüfus Müdürlüğü için yakın tarihli randevu alamıyorsan sabah 7:30-8 gibi erkenden kapıya dikil. Hergün 30 kişiyi randevusuz alıp kimlik değişimi yapıyorlar diye biliyorum. İlk önce kimliği hallet, gerisi bir şekilde hallolur.
    BB1903 bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Nüfus Müdürlüğü için yakın tarihli randevu alamıyorsan sabah 7:30-8 gibi erkenden kapıya dikil. Hergün 30 kişiyi randevusuz alıp kimlik değişimi yapıyorlar diye biliyorum. İlk önce kimliği hallet, gerisi bir şekilde hallolur.
    Eyvallah abim sağolasın yarın ilk işim o zaten kurs yetkilisi ile de görüştüm en yakın bir tarihe ayarlamaya çalışacağım diyor

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    bizim kursta gördüm. yazılı sınavı geçmiş direksiyon sınavına sınava giriş belgesinde resim olmadığı için alınmadı sınav yandı. düzeltmezsen aynı şey direksiyonda da başına gelecek.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı emirayas39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabınız için teşekkürler ama a1 ehliyeetinin 16 yaşının altında alınmayacagını biliyorsunuzdur heralde
    Onu biliyorum da 16 yaşında birinin kendi anadilinde düzgün yazamamasına inanasım gelmiyor. Onun için 15 yaşından küçüktür herhalde dedim. Ümitlerim yıkıldı yani.
    Green Arrow bunu beğendi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu biliyorum da 16 yaşında birinin kendi anadilinde düzgün yazamamasına inanasım gelmiyor. Onun için 15 yaşından küçüktür herhalde dedim. Ümitlerim yıkıldı yani.
    Vallahi ben bile ne yazdığıma daha yeni fark ettim baya bir canım sıkıldı bu konuya onun için kusura bakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim kursta gördüm. yazılı sınavı geçmiş direksiyon sınavına sınava giriş belgesinde resim olmadığı için alınmadı sınav yandı. düzeltmezsen aynı şey direksiyonda da başına gelecek.
    Biraz inisiyatif li davransalar idi bir sorun çıkacağını sanmıyordum benim adıma kayıtlı olan bir kaç belge daha gösterdim ama kabul etmediler maalesef

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    resmi işlerde para veya tanıdık olmadan insiyatif olmuyor maalesef.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle adına üzüldüm başkan.

Ancak; resmi olarak 15 yaşının üstünde fotoğraf olması gerekiyor. Kursun söyleme zorunluluğu yok, cünkü bu ehliyet için değil tüm işlemlerin için gerekli bir durum.

Açıkçası kurs insanlık olsun diye söyleyebilirdi ama muhtemel onlarda "sınava fotoğrafsız kimlikle girilemeyeceğini biliyordur yuh artık" modunda düşünmüş de olabilir.

Kusura bakma başkan, kendi hatandan dolayı kaçırdın sınavı.
    gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    MH Drift 125
    Kırklarelindensin sanırım, bana kursum tarafından bilgilendirilme yapıldı bu konu için.

Alıntı yalcinroden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırklarelindensin sanırım, bana kursum tarafından bilgilendirilme yapıldı bu konu için.
    Evet Kırklarelindeyim kurs halletti sağolsun 2 3 güne yakın yeni kimlik gelip sınav kağıdı düzenlenecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle adına üzüldüm başkan.

Ancak; resmi olarak 15 yaşının üstünde fotoğraf olması gerekiyor. Kursun söyleme zorunluluğu yok, cünkü bu ehliyet için değil tüm işlemlerin için gerekli bir durum.

Açıkçası kurs insanlık olsun diye söyleyebilirdi ama muhtemel onlarda "sınava fotoğrafsız kimlikle girilemeyeceğini biliyordur yuh artık" modunda düşünmüş de olabilir.

Kusura bakma başkan, kendi hatandan dolayı kaçırdın sınavı.
    Baya bir şanssız olan biri olarak şans bu sefer yüzüme güldü herhalde kurs kimliğini getir ben ayarlıyacağım filan dedi kısmet böyleymiş diyorum olmuşla ölmüşe çare yok sonucta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)