Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bariyerlerimiz Hayırlı Olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

e5 e dosuolardı gördüm bende. hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Hadi bakalım hayırlı olsun. Keşke her bölge için pilot il falan seçselerdi böylece farklı illere daha çabuk yayılabilirdi.

Kenan sofuoğluna da ayrıca teşekkür etmek lazım. Saolsun.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mud, Kenan'a adaylığını açıkladığı, sonra M.V. seçildiği daha sonra da motosiklet konusunda yapmak istediği şeyleri konuların yetkilileriyle görüşürken burada bizim forum ahalisi tarafından ,kendisinin yalakalığından tutun da diktatörün uşaklığına kadar yazılmayan tahkir , tenkit kalmamıştı. Garip kardeşiniz ise acele edilmemesi gerektiğini O nun iki teker konusunda bir şeyler yapacağına inancımızı ifade etmiştik. O gün Kenan'la billur geçenlerin
    bu gün biraz yüzleri kızardı diye düşünüyorum . Gelecek yıllardaki İBB başkanlığı mevzuuna gelirsek DAMAT bey varken Kenan'a kolay kolay sıra gelmez diye
    düşünürüm . Belki spor bakanlığı olabilir. Motorcu dostu bariyerlere 31 mart sonrası da aynı süratle devam edilmesi dileklerimizle.
    Evet İBB başkanlığı, yada İstanbul içi belediye başkanlığı için bizim motorcuya bende sıra geleceğini pek sanmıyorum.
    Spor bakanı olursa da çok büyük faydalar sağlayacağına, özellikle motor sporları alanında büyük etkinlikler yapacağına ve büyük adımlar atacağına inanıyorum.

Umarım olması gereken yere gelir, ve umarım bizim umduğumuzu yüz üstü bırakmaz.
    Karakter olarak bozuk bir adam olduğunu kesinlikle düşünmüyorum, ama ne yazık ki bizim ülkede para ve koltuğun azdırdığı insan sayısı da hafife alınacak cinsten değil.
    Para Kenan'ı bozamadı, koltuğunda bozmamasını dilerim.
    bursalıali ve sheriff87 bunu beğendiler.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Oh beee, sonunda uygulamaya başlandığını görmek sevindirici. İnşallah devamı gelir ve birçok yolda uygulanır.

Özellikle otoban giriş ve çıkışlarındaki keskin virajlara, çok kaza olan bölgelere uygulansa birçok can kurtulur.

Büyük, küçük, emeği geçen herkese
    bursalıali bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Olay ne kadar iyiyse video da bir o kadar kötü.
    Bariyer konusunda emeği geçen herkese teşekkürler.

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Taleplerin cevap bulmuş olması çok sevindirici.. Emeği geçen herkesin eline sağlık. E5, TEM gibi ana arterlerde iki teker için bir de şerit ayrılsa ne güzel olur.. Eminim benim gibi gündelik kullanımda şehir içine girmeye cesaret edemeyen, motoru sadece hafta sonları kullanan pek çok kullanıcı vardır. Bize ayrılmış şerit olursa arabayı sadece aile gezmelerine kullanırım, yaz kış demeden motordan inmem.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Yav bizim memlekette emniyet şeridi ihlal ediliyor buna bende dahil sen iki teker için şerit istiyorsun, sen görebilir misin o günleri bilmiyorum ama benim görmeyeceğim kesin. İnşallah olurda bizden sonrakiler yararlanır.
    Tengri bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mud, Kenan'a adaylığını açıkladığı, sonra M.V. seçildiği daha sonra da motosiklet konusunda yapmak istediği şeyleri konuların yetkilileriyle görüşürken burada bizim forum ahalisi tarafından ,kendisinin yalakalığından tutun da diktatörün uşaklığına kadar yazılmayan tahkir , tenkit kalmamıştı. Garip kardeşiniz ise acele edilmemesi gerektiğini O nun iki teker konusunda bir şeyler yapacağına inancımızı ifade etmiştik. O gün Kenan'la billur geçenlerin
    bu gün biraz yüzleri kızardı diye düşünüyorum . Gelecek yıllardaki İBB başkanlığı mevzuuna gelirsek DAMAT bey varken Kenan'a kolay kolay sıra gelmez diye
    düşünürüm . Belki spor bakanlığı olabilir. Motorcu dostu bariyerlere 31 mart sonrası da aynı süratle devam edilmesi dileklerimizle.
    Kenan tabii ki yalakadır. Bu sayede milletvekilliğini elde etmiştir. Bunda şüphe var mı Allah aşkına?

Lakin bu güzel gelişmenin vesilesi olup vatana millete hayrı dokunmuştur da.

Bu ikisi neden birbiriyle çelişmeli? Mutlak kötü ve mutlak iyi kim var? Bir insan ille de ya göklere çıkarılmalı, ya da yerin dibine mi sokulmalı? Çoğumuz arada bir yerlerde değil miyiz?

Trafiğe çıkması yasak olan, hatta farı bile olmayan H2R'la, hem de gece vakti trafikte yanlayıp video atan da Kenan. Kötü bir kazada vatandaşın kolunun bacağının kopma riskini azaltacak bir girişime vesile olan da...

Pilot da olsa bu girişimin gerçeğe dönüşmeye başlaması güzel. Bu açıdan Kenan'a her motosikletli bir teşekkür borçlu bence.

31 Mart sonrası vatandaş bariyerden ziyade alım gücüne odaklanacak muhtemelen. Seçime kadar idare edecek yama tarzı önlemlere rağmen durum ortada. Kolay gelsin.
    zekvan ve kurubuz bunu beğendiler.

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav bizim memlekette emniyet şeridi ihlal ediliyor buna bende dahil sen iki teker için şerit istiyorsun, sen görebilir misin o günleri bilmiyorum ama benim görmeyeceğim kesin. İnşallah olurda bizden sonrakiler yararlanır.
    Sabahları arabayla saat 06:15'te yola çıkıyorum, Ispartakule'den Bağcılar'a 12-13 dk'da varıyorum. Biraz geç çıksam gişe trafiğine kalıyorum, yolum uzuyor.. Akşam ise kaçış yok; sabah 12-13 dk'da gittiğim yolu dönmem 1-1.5 saat arası sürüyor. Daha önce yıllarca şişli-ısparakule arası gidip geldim, daha beterdi.. Bazen iş-güç bittiği halde elimde yandex, trafiğin açılmasını bekliyorum; ev ahalisi de beni.. Motor için bir yolumuz olsa hiç uğraşmam arabayla falan.. Ama ekmeğimi elimle kazandığım için ister istemez trafiğe çıkmaya korkuyorum - neticede yaralanmalı bir kaza yapsam günlerce, belki haftalarca işimi yapamam. Oturduğum yerde pek çok arkadaşın da motoru var, ama hepsi garajda yatıyor. Böyle bir düzenleme olsa hepimiz işe motorla gidip geliriz. Hem trafik sorunu çözülür, hem de ekonomiye katkımız olur. İnşallah o günleri görürüz

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kenan'ın yalakalığını görmeyen bariz körlük içerisinde bence. Buna karşın bu son gelişme olmasa bile, kendisi ülkemizi yurt dışında temsil eden bir değerimiz. O seviyede başkası var mı? Aynısı mesela Fazıl Say için de geçerli. İyi ki varlar.

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Foto paylaşır mısınız varsa.
    Sosyal hesaplarımdan paylaşacağım, farkındalık yaratmamız lazım. Montajı yapılacak dandik galvaniz sac bile hayat kurtaracak. Güzel uygulama.
    bursalıali bunu beğendi.

Helal olsun ne varsa bu hükümetimizde var. Yollarimiz, koprulerimiz, tunellerimi, hava alanimiz, Allah bin kere razı olsun daha iyilerine kavuşalım İnşallah.
    bursalıali bunu beğendi.

onuriskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF - 150 Nk
    Alıntı Tengri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taleplerin cevap bulmuş olması çok sevindirici.. Emeği geçen herkesin eline sağlık. E5, TEM gibi ana arterlerde iki teker için bir de şerit ayrılsa ne güzel olur.. Eminim benim gibi gündelik kullanımda şehir içine girmeye cesaret edemeyen, motoru sadece hafta sonları kullanan pek çok kullanıcı vardır. Bize ayrılmış şerit olursa arabayı sadece aile gezmelerine kullanırım, yaz kış demeden motordan inmem.
    İstanbul trafiğinde bu maalesef pek mümkün değil gibi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    sanırım belediyenin uzun zaman önce duyurusunu yaptığı işin başlaması hadisesi,
    bu linkten konuyla ilgili bilgi alınabilir,

metrobüs güzergahına yapılıyor olmasının asıl sebebi metrobüs kazalarında metrobüslerin kendi yollarından çıkması idi,
    onunla ilgili linkte burada

anladığım kadarı ile metrobüs için yapılan değişikliğe biraz ekleme yapılarak motosiklet için de güvenlik artırılmış,

siz yine knn ya da hükümet güzellemeleri yapabilirsiniz,
    bu uygulamanın metrobüs harici yollarda yapılmaya başlandığında haberimiz olsun,
    zira yapılan uygulama yolun sol tarafında,
    o yolun sol tarafı motosiklet kullanıcıları tarafından çoğunlukla kullanılmaz.
    hiç yoktan iyidir.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Gene bir kesim dereyi görmeden paçaları sıvamış..

ne zaman yozgatta kastamonuda konyada görürüm şehirler arası yollarda görürüm o zaman valla helal olsun on numara iş yapılmış derim..

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan'ın yalakalığını görmeyen bariz körlük içerisinde bence. Buna karşın bu son gelişme olmasa bile, kendisi ülkemizi yurt dışında temsil eden bir değerimiz. O seviyede başkası var mı? Aynısı mesela Fazıl Say için de geçerli. İyi ki varlar.
    Siyaset bu. Varsın biraz yalaka olsun ne yapalım, güzel işler çıkarsın da...
    bursalıali bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    O kesimde zaten çiftli bariyer yokmuydu?

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Kenana laf edenler şimdi ortalıkta görunmüyor

Motosikleti
    haojue 150
    kenanın emirlerim diye sosyal medyada yaptığı paylaşım> danismanin diger milletvekilleri danismanlarinin parasini kendisi aliyor diye aciklama yapmasi> danismanin istifa etmesi> reisicumhurun kenanla gorusup bariyer isine destek vermesi.
    hayvan gibi bir skandal. milletvekilleri patatesten danismanlar tutup paralarini kendilerini yiyorlarmis. adam bunu soyledi hic kimse yalan diyemedi. hicbir partiden ses cikti mi duydunuz mu? sonra kenan sayesinde bariyerler yapildi. yasasin kenan sofuoglu! size boyle boyle herseyi yutturdular. bariyerler elbette cok onemliydi ve yapilmaliydi. ama ne boyle bir skandali ortmek icin olmaliydi bu. ne de bariyer olayi boyle bir skandali ortebilmeliydi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)